LeoMesjasz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@zaiks GOAT jest zawsze, bo ten tytuł nie znika jak się nie ma formy.
0
@GeneralXavi Nie wiem gdzie idę i nie wiem gdzie nie idę.
2
@Comentateiro Dla mnie bramka Lewandowskiego ze Słowenią.
1
@MesQueUnClub96 Lewy strzeli jutro 2 gole, podobnie jak najwspanialszy GOAT, który gra o godzinie 20:45.
12
@Rust_Cohle z Lewego to taki goat jak ze mnie batman.
9
A jutro gra GOAT.
2
@Encore Gdyby nie Ronaldo...
0
@GeraltzKatalonii Conte ich ogarnie.
1
@GeraltzKatalonii Jeszcze Totki są. Mają 2 punkty mniej, ale za to 3 mecze mniej.
2
@Rust_Cohle Piecze jak nie wiem.
5
Ronaldo wygrał im ten mecz mentalem.
0
@CatalanDream Obstawiam 0-0 na Wandzie i 0-0 na Old Trafford.
W karnych przechodzi United po ostatnim penalty Ronaldo.
2
Dwumecz United z Atletico będzie interesujący.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hubsao @HERORICH2 ale, że do Messiego pójdzie? Wątpię trochę.
0
Crisu serio może nie zagrać w LM w następnym sezonie chyba, że gdzieś przejdzie. Jaki kierunek obstawiacie? Bo nie wyobrażam sobie Ronaldzia grającego w Lidze Europy.
3
@Qba2312 Naszym zawodnikom brakuje przede wszystkim mentalu takiego jaki ma Cristiano Ronaldo.
0
Na FlashScore, Sancho nie gra dzisiaj w meczu przez "sprawy osobiste". Wiadomo o co chodzi? @Encore
0
@BorzyKrzys ładna pani. Czemu została usunięta?
0
Jak dzisiaj gra Cou?
9
@PatrykBarca ale co podał do Alby, który wyłożył piłe Messiemu w pamiętnym El Clasico 2017 to jego.
0
@PodkarpackiKibic Trochę tracę. Na pewno wiek robi swoje, ale piłka stała się bardziej defensywna, komercyjna. No i ten brak kibiców lub niepełne stadiony przez ostatnie sezony to była męka. Do tego starzejący się i grający mniej meczów Leo... Myślę, że jak zakończy karierę to dużo radości, którą mam z oglądania piłki ze mnie uleci.
1
@Homeopata8989 Balotelli to jest przehypowany zmarnowany talent. Przy Adriano czy Pato to on nie stał. Raz klatę pokazał i tyle.
0
@kaamil1910 Mamy Rikiego.
0
@tbas Gdzie ty porównujesz Lewego, Mullera i Neuera do Pique, Busiego czy Alby? Przecież to jest w tym momencie różnica klas.
0
@Rewolucja123 Terrorysta z Rosario dobrał sobie kumpla do terroryzowania innych.
2
@ViscaDelFritz1983 XDDDD
6
@masq Ponoć do stolika dosiadł się Umtiti proponując wizytę u szamana.
0
@jordus100 A kiedy Messi miał roczną kontuzję?
0
@matirix20 Przybywasz z przyszłości? :o