LeoMesjasz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znacie jakiegoś piłkarza, który do wieku 19 lat doznał kontuzji trwającej rok i potem był nękany urazami przez kolejny rok i zrobił wielką karierę?
3
@tbas Teraz nie mamy w ataku Dinho w prime, ani Eto'o w prime, ani młodego Messiego masakrującego przeciwników.
0
@RomanHoffer Teraz też mamy niezłe pokolenie piłkarzy i do tego Lewego w prime, a jakoś dobrego wyniku na Euro nie zrobiliśmy.
0
@messi564 Chodzi mi bardziej o rotowanie tą dwójką. Wtedy się zobaczy kto ma lepszą dyspozycję.
0
Jak byście ustawili ofensywę Barcy na najbliższe mecze? Ja bym to widział tak:
Depay-Jutgla-Ferran
Przy czym Memphis musi odzyskać formę. Jeśli tego nie zrobi to w jego miejsce Abde.
1
@paweldunajecfcb Gospodarczo lewica, a światopoglądowo chyba prawica. Ciężko stwierdzić.
2
@MarcelNJ11 Czułem, że taki sponsor zostanie podany.
0
Jacy są realni kandydaci na sponsora Barcy na koszulkach?
0
@KibicBarcy123 Myślę, że akurat miał lepszą formę w trakcie tego Euro i po prostu lepszych piłkarzy wokół siebie. U nas gra co innego, jest już za wolny.
0
@Bunk420 jak pedofilia w tym samym wieku? xd
1
@Comfortable_ a myślałem, że będziemy kolegami.
0
@PodkarpackiKibic Wow to dużo, nawet w przypadku kiedy to kobieta ma 40 lat, a mężczyzna 20?
0
Fajna jest ta La Rambla.
0
@Comfortable_ Może kiedyś napiszę ;D
Lubię poznawać opinie ludzi na dane tematy.
0
Ile lat waszym zdaniem powinna wynosić maksymalna różnica wieku w związku? Wiadomo, że nie ma na to reguły, ale tak z grubsza.
1
@esem91 Jednak Leo nie miał ani jednej kontuzji trwającej aż cały rok. No i nie wycięli mu jakiegoś tam kawałka rzepki. Troszkę inna sytuacja, ale miejmy nadzieję, że Ansu pokona te przeciwności losu.
1
@MESSIah16 no dla niektórych zamordowanie kogoś samo w sobie to coś złego.
0
@HighestInTheRoom Nie jestem żaden Antek xd
ale pytać lubię, bo ciekawi mnie opinia i zdanie innych.
0
Gdybyście mieli zabić jakiegoś bardzo złego gościa (seryjnego mordercę, pedofila itd.) i nie ponieślibyście żadnych konsekwencji prawnych, to czulibyście się źle moralnie czy nie?
1
@Rewolucja123 Nie boisz się duchów?
0
Wprowadzilibyście się do nowego domu, w którym kiedyś popełniono morderstwo i okazałoby się, że poprzedni właściciele się wyprowadzili, bo byli świadkami zjawisk paranormalnych?
2
@Barca445 LE mnie prawie w ogóle nie obchodzi. Chcę tylko top 4 i jak najmniej kontuzji wśród naszych młodych piłkarzy, bo mogą one hamować i niszczyć kariery jak np. Fatiemu.
0
@amanter Dembele oddałby 5 strzałów i wszystkie w kosmos.
6
@barcelonaLM Mateu Alemany to szef.
0
@Rewolucja123 Wiem.
1
@Rewolucja123 Alba ma też z 6 baboli na koncie, które bezpośrednio prowadziły do utraty gola. Wiem, że post o ofensywnym aspekcie, ale denerwuje mnie ten Alba już.
2
@AmigoBlancos Raz na jakiś czas oglądam sobie nocą filmy z tego kanału. Ludzie potrafią być przerażający.
1
@Sau_Ron Neuer, Donnarruma
Dias, Cancelo
Kante, Modrić
Mbappe, Lewy (Leo wróci do formy za jakieś kilka meczów, mam nadzieję to za Kyliana wskakuje)
7
@Pawel13sz Pedri i Araujo.
1
Który sezon to według was prime Cristiano Ronaldo? Ja bym się skłonił do sezonu 2014/15 albo 2007/08.