LeoMesjasz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq No mi się wydaje, że po pierwsze nie ma "za późno", bo to indywidualna sprawa, ale jakbym miał szacować to późno byłoby w wieku np. 22/23 lat.
2
@Encore Tak jakby woleliby zmienić już trenera, ale nie wypada, bo Cholo to ich największa legenda ostatnich lat.
15
@masq 18 lat to późno?
0
@ChampionLW Messi do 2024 będzie pykał w Europie.
1
@gumaz kurde, to jedno z tych pytań, które ja miałem zadać.
0
@AmigoBlancos No depresja zalicza się do problemów psychicznych.
0
Mieliście kiedyś jakieś problemy psychiczne?
1
@Woland10 Guardiola się skończył.
0
@kowal3 ale nie krzycz kowal.
0
@Nano22 Niech moc będzie z tobą.
1
@Encore Bruno zawsze top. Nawet nie muszę pisać.
2
@Rewolucja123 To ciebie też lubię.
12
Lubię Messiego, nie lubię Lewego.
0
@PatrychoO Ciekawe w jakim kolorze by było, bo zielony by totalnie nie pasował do strojów.
0
@arasz1819 Poprawna odpowiedź. Gratuluję, przechodzisz dalej.
0
Ile Messi strzeli jutro goli?
1
@MesQueUnClub96 2
0
@Pilka_jest_okragla A bez operacji kiedy by wrócił?
1
@Messibestplayerintheworld Gdyby Alba grał w Legii to by go chyba zabili.
0
@arasz1819 Kogo w końcu na tego selekcjonera wezmą?
4
@busquets5 Albo jak Busquets się obrócić z piłką nie może.
4
@MarioVeB! Uważam, że klub FC Bayern Munchen powinien zostać usunięty.
0
@Rewolucja123 piłka leci w szejka wysoko.
0
@KiaShuma Daaanza Kuduroooooo
2
Wiadomo jaka piosenka będzie oficjalnym utworem na mundialu w Katarze?
Waka-waka i tak nic nie pobije.
2
@Encore Jakoś lubię go i jego styl gry. Choć kiedyś wydawał się być większym talentem.
1
@Emhyr Umtiti, przestań mi Fatiego prześladować.
8
@Oskar00 Dlatego chcemy go ściągnąć.
4
@Momals11 ale o tym się nie mówi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika