LeoMesjasz
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2022
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Wychowanek Nikt mu nie bronił zacząć w wieku 18 lat.
0
Miał ktoś z was kiedyś omnitrix?
0
@Encore KDB jak będzie grał do końca w City to może Fabsa pyknąć.
Edit: może nie Fabsa, ale ponad 100 będzie mieć.
3
@Pawel13sz Spotify najładniej się prezentuje.
6
@norbi77 Następnie podwariant podwariantu wariantu.
1
@norbi77 No chodzi mi o to, że niezły hajs trzepie na takim czymś. Nie mówię, że pochwalam.
1
Pedri czy Gavi?
Dla mnie Pedri.
0
@lukaszbarca15 w 2019 roku pamiętam, że Leo się już zbliżył do Cristiano na nieco mniej niż 30 goli i myślałem, że go będzie przeganiał. Ciężko będzie przebić Crisa.
6
@norbi77 Stano dobrał się do żyły złota, którą są idiotyczne posty i wypowiedzi najmana. Ta ich wojna się prędko nie skończy.
1
@Barca1992 mnie będzie, bo może moje ewentualne dzieci i wnuki będą wtedy żyć.
0
@maciar Wydawnictwo LeoMesjasz Polska.
0
Myślicie, że za 100 lat na świecie będzie się żyło lepiej czy gorzej?
Bo teraz żyjemy chyba w najlepszym możliwym momencie, nie licząc tej pandemii, ale to i tak mały pikuś przy np. wojnach światowych.
0
@AmigoBlancos Ja nic nie wiem.
0
@Encore Wygrał mistrzostwo, puchar i superpuchar hiszpanii.
0
@masq powiem ci, że ciężko trochę o młodszą, bo sam mam 19 lat i paradoksalnie jestem teraz ze starszą, także walić całą tą dyskusję xD
2
@Momals11 Suarez? TOP
5
Inni robią comebacki w końcówkach, a my na odwrót xD
Równowaga musi być zachowana.
4
@HERORICH2 ażebyście skończyli w LE w następnym sezonie.
0
@Encore I to się szanuje Encorze.
0
@Encore o kurde xd
To gratuluję wstrzemięźliwości.
1
@MesQueUnClub96 no ale to i tak dużo.
0
@Janiama Któryś z dwójki Barca i Atleti będzie w LM i czuję, że to nam się uda wskoczyć do top 4.
4
@Momals11 Suarez w prime > Lewy w prime
FACTOS
1
@MesQueUnClub96 Ty to interesujesz się chyba każdym sportem. Piłka nożna, F1, dart, siatkówka, no i Dodi.
0
@masq no to się nie dogadamy, bo ja uważam inaczej i takie też głównie słyszałem opinie ;D
1
@Encore Ty Encore pewnie tylko tak udajesz z tym ćwiczeniem i zdrowym trybem, a tak naprawdę, to tylko siedzisz na kanapie z wywalonym bebzonem i pijesz piwo oglądając United.
0
@masq nie no, właśnie jest na odwrót z tego co wiem :D
Dlatego się mówi, że kobieta powinna być kilka lat co najmniej młodsza, bo jej się szybciej przestaje chcieć.
2
@MesQueUnClub96 weź nie strasz nawet.
0
Czego się najbardziej boicie?
0
@masq To też jest chyba indywidualna kwestia czy się komuś po 27+ chce czy nie, dlatego wiek, kiedy się zaczyna nie wydaje mi się być jakoś bardzo istotny ;)