5

@Wychowanek Nikt mu nie bronił zacząć w wieku 18 lat.

0

Miał ktoś z was kiedyś omnitrix?

0

@Encore KDB jak będzie grał do końca w City to może Fabsa pyknąć.
Edit: może nie Fabsa, ale ponad 100 będzie mieć.

3

@Pawel13sz Spotify najładniej się prezentuje.

6

@norbi77 Następnie podwariant podwariantu wariantu.

1

@norbi77 No chodzi mi o to, że niezły hajs trzepie na takim czymś. Nie mówię, że pochwalam.

1

Pedri czy Gavi?
Dla mnie Pedri.

0

@lukaszbarca15 w 2019 roku pamiętam, że Leo się już zbliżył do Cristiano na nieco mniej niż 30 goli i myślałem, że go będzie przeganiał. Ciężko będzie przebić Crisa.

6

@norbi77 Stano dobrał się do żyły złota, którą są idiotyczne posty i wypowiedzi najmana. Ta ich wojna się prędko nie skończy.

1

@Barca1992 mnie będzie, bo może moje ewentualne dzieci i wnuki będą wtedy żyć.

0

@maciar Wydawnictwo LeoMesjasz Polska.

0

Myślicie, że za 100 lat na świecie będzie się żyło lepiej czy gorzej?
Bo teraz żyjemy chyba w najlepszym możliwym momencie, nie licząc tej pandemii, ale to i tak mały pikuś przy np. wojnach światowych.

0

@AmigoBlancos Ja nic nie wiem.

0

@Encore Wygrał mistrzostwo, puchar i superpuchar hiszpanii.

0

@masq powiem ci, że ciężko trochę o młodszą, bo sam mam 19 lat i paradoksalnie jestem teraz ze starszą, także walić całą tą dyskusję xD

2

@Momals11 Suarez? TOP

5

Inni robią comebacki w końcówkach, a my na odwrót xD
Równowaga musi być zachowana.

4

@HERORICH2 ażebyście skończyli w LE w następnym sezonie.

0

@Encore I to się szanuje Encorze.

0

@Encore o kurde xd
To gratuluję wstrzemięźliwości.

1

@MesQueUnClub96 no ale to i tak dużo.

0

@Janiama Któryś z dwójki Barca i Atleti będzie w LM i czuję, że to nam się uda wskoczyć do top 4.

4

@Momals11 Suarez w prime > Lewy w prime
FACTOS

1

@MesQueUnClub96 Ty to interesujesz się chyba każdym sportem. Piłka nożna, F1, dart, siatkówka, no i Dodi.

0

@masq no to się nie dogadamy, bo ja uważam inaczej i takie też głównie słyszałem opinie ;D

1

@Encore Ty Encore pewnie tylko tak udajesz z tym ćwiczeniem i zdrowym trybem, a tak naprawdę, to tylko siedzisz na kanapie z wywalonym bebzonem i pijesz piwo oglądając United.

0

@masq nie no, właśnie jest na odwrót z tego co wiem :D
Dlatego się mówi, że kobieta powinna być kilka lat co najmniej młodsza, bo jej się szybciej przestaje chcieć.

2

@MesQueUnClub96 weź nie strasz nawet.

0

Czego się najbardziej boicie?

0

@masq To też jest chyba indywidualna kwestia czy się komuś po 27+ chce czy nie, dlatego wiek, kiedy się zaczyna nie wydaje mi się być jakoś bardzo istotny ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?