LeoMessi12310
Dołączył/a: grudzień 2013
Gdzies daleko
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
TVP Sport zią ;d
1
Kolejny rasista?
1
Jak z rasizmem to papa.....
1
Mi się wydaje poprostu że gra Alves...
1
Bardzo dobrze że jeszcze nie wrócił bo po 15 minutach by była kolejna kontuzja.
1
Zawsze je ma -,- (to adidas f50 chyba)
1
Ja z Leo Iniestą albo Xavim :)
1
Ja na Camp Nou muszę poczekać jakieś 1000000000 lat (jak ktoś z rodziny wygra w totka a gramy raz na jakieś 6 miesięcy ...
1
Spoczywaj w pokoju...
1
[*] Visca! :(
1
Gol za każdą bramkę... ale nie napisali że chodzi o mecze! :P
1
Powiedzcie mi jak wy możecie głosować na Bayern i na reszte jak oczywiście najgorsze wydarzenie to choroba Tito (może jeszcze Abidal)
1
Fajnie , nowy Messi :)
1
Ja na Alexisa z Valladolidem !
1
Nie Athletico tylko Atletico -,-
1
Ja (dopiero) dostałem biografię Messiego ;)
1
Wesołych!
1
Jak już ktoś z Bayernu to Robben...
1
To Atletico.
1
Nienawidzę tego stroju!! (nawet w FIFIE gram tylko domówkami albo klasykami)
2
TAKKK Drugi ;d
1
Wraaacaj (ja mam Leo 4x w pokoju więc go widzę codziennie ;D)
1
Niech te n00by się od Messiego odwalą...
1
No oczywiście że nigdzie nie pójdzie ostatnio całej Barcy się czepiają więc pomyślcie-,- A mi Martino się podoba ;)
1
Ja chcę biografię Neymara ;d
1
Oo matko.. Niech się od nas odcenzurują może jeszcze napiszą że przez 100 sezonów ustawialiśmy mecze?
1
Ja jestem zadowolony ale i nie zadowolony. Zadowolony bo: jeżeli najlepsi na początku to gorsi na końcu i łatwiej wygramy. A nie zadowolony bo boje się że odpadniemy ;(