1

TVP Sport zią ;d

1

Kolejny rasista?

1

Jak z rasizmem to papa.....

1

Mi się wydaje poprostu że gra Alves...

1

Bardzo dobrze że jeszcze nie wrócił bo po 15 minutach by była kolejna kontuzja.

1

Zawsze je ma -,- (to adidas f50 chyba)

1

Ja z Leo Iniestą albo Xavim :)

1

Ja na Camp Nou muszę poczekać jakieś 1000000000 lat (jak ktoś z rodziny wygra w totka a gramy raz na jakieś 6 miesięcy ...

1

Spoczywaj w pokoju...

1

[*] Visca! :(

1

Gol za każdą bramkę... ale nie napisali że chodzi o mecze! :P

1

Powiedzcie mi jak wy możecie głosować na Bayern i na reszte jak oczywiście najgorsze wydarzenie to choroba Tito (może jeszcze Abidal)

1

Fajnie , nowy Messi :)

1

Ja na Alexisa z Valladolidem !

1

Nie Athletico tylko Atletico -,-

1

Ja (dopiero) dostałem biografię Messiego ;)

1

Wesołych!

1

Jak już ktoś z Bayernu to Robben...

1

To Atletico.

1

Nienawidzę tego stroju!! (nawet w FIFIE gram tylko domówkami albo klasykami)

2

TAKKK Drugi ;d

1

Wraaacaj (ja mam Leo 4x w pokoju więc go widzę codziennie ;D)

1

Niech te n00by się od Messiego odwalą...

1

No oczywiście że nigdzie nie pójdzie ostatnio całej Barcy się czepiają więc pomyślcie-,- A mi Martino się podoba ;)

1

Ja chcę biografię Neymara ;d

1

Oo matko.. Niech się od nas odcenzurują może jeszcze napiszą że przez 100 sezonów ustawialiśmy mecze?

1

Ja jestem zadowolony ale i nie zadowolony. Zadowolony bo: jeżeli najlepsi na początku to gorsi na końcu i łatwiej wygramy. A nie zadowolony bo boje się że odpadniemy ;(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?