LeoMessi12310
Dołączył/a: grudzień 2013
Gdzies daleko
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ile meczów teraz rozegranych
?
0
Mam pytanko. Atletico zagrało 28 czy 27 meczów? Bo tu pisze 27 a na EuroSporcie 28 i nie wiem komu wierzyć.
0
Okładka Mundo Deportivo rządzi ;d
0
http://www.fcbarca.com/53978-mcdonald-s-nowym-sponsorem-barcelony.html Wiadomo już co jadł Messi przed meczem ;D
0
+ ten gol Pique z pierwszego meczu
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/uli-hoeness-skazany-na-trzy-i-pol-roku-pozbawienia-wolnosci/vyswc Może to koniec Super-hiper-extra Bayernu?
0
Ok , podsumujmy ten 2-mecz. Dwa prawidłowo zdobyte gole nieuznane i nie odgwizdany karny. I kto kogo powinien się czepiać o ustawianie spotkań?
0
Neymar i Messi na skrzydłach? Messi nie jest skrzydłowym.
0
O kurdee mamy taką ciężką grupę że ciężko z niej nie wyjść.
0
Dla ``Zwalniaczów Martino`` polecam
0
Dla sezonowców polecam
0
Odpoczynek po meczu z City dobrze im zrobił...
0
Wyłączyć zacinającą się transmisję czy oglądać to i płakać?
0
Nie wierzę
0
Niech Valdes pójdzie tam gdzie mu będzie dobrze :)
0
Co to za jakieś mazaje?
0
Tylko dlaczego Mou o Chelsea nic nie mówił jak ich City 2:0 rozwaliło?
0
Tiaaa... Wygrywamy i oczywiście Wygrana dzięki sędziemu i wgl. Przegramy -Przegramy Oni wygrali sprawiedliwie oni byli najlepsi... Czemu tylko Barcy się czepiają?
0
Too jest już koooniec
0
DANI ALVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
11 minuuut!
0
Składy macie jak płaczecie że nie ma:
City: Hart, Zabaleta, Kompany (c), Demichelis, Clichy, Navas, Toure, Fernandinho, Kolarov, Silva, Negredo
FCB: Valdés; Dani Alves, Piqué, Mascherano, Jordi Alba, Busquets, Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Alexis
Rezerwowi: Pinto, Bartra, Song, Adriano, S. Roberto, Pedro, Neymar
0
NIEEEEE! To będzie apokalipsa!!!!!!!!!!!!!!! Budujmy bunkry!!!! NISZ ATAKUJE!!!
0
nisz? Chyba niż.
0
Tiaa.. Nie ma to jak mówienie jakiego stylu gry podczas meczu będzie się używać.
0
Ferguson
0
No właśnie...
0
Cooooo?? Valdes tylko 5%?
0
MEEEEEEEEESSSSSIIIIIII!!!
1
Bardzo ładnie Messi :)