0

Ale ile meczów teraz rozegranych
?

0

Mam pytanko. Atletico zagrało 28 czy 27 meczów? Bo tu pisze 27 a na EuroSporcie 28 i nie wiem komu wierzyć.

0

Okładka Mundo Deportivo rządzi ;d

0

0

+ ten gol Pique z pierwszego meczu

0

Ok , podsumujmy ten 2-mecz. Dwa prawidłowo zdobyte gole nieuznane i nie odgwizdany karny. I kto kogo powinien się czepiać o ustawianie spotkań?

0

Neymar i Messi na skrzydłach? Messi nie jest skrzydłowym.

0

O kurdee mamy taką ciężką grupę że ciężko z niej nie wyjść.

0

Dla ``Zwalniaczów Martino`` polecam

0

Dla sezonowców polecam

0

Odpoczynek po meczu z City dobrze im zrobił...

0

Wyłączyć zacinającą się transmisję czy oglądać to i płakać?

0

Nie wierzę

0

Niech Valdes pójdzie tam gdzie mu będzie dobrze :)

0

Co to za jakieś mazaje?

0

Tylko dlaczego Mou o Chelsea nic nie mówił jak ich City 2:0 rozwaliło?

0

Tiaaa... Wygrywamy i oczywiście Wygrana dzięki sędziemu i wgl. Przegramy -Przegramy Oni wygrali sprawiedliwie oni byli najlepsi... Czemu tylko Barcy się czepiają?

0

Too jest już koooniec

0

DANI ALVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

11 minuuut!

0

Składy macie jak płaczecie że nie ma:
City: Hart, Zabaleta, Kompany (c), Demichelis, Clichy, Navas, Toure, Fernandinho, Kolarov, Silva, Negredo

FCB: Valdés; Dani Alves, Piqué, Mascherano, Jordi Alba, Busquets, Xavi, Iniesta, Cesc, Messi, Alexis

Rezerwowi: Pinto, Bartra, Song, Adriano, S. Roberto, Pedro, Neymar

0

NIEEEEE! To będzie apokalipsa!!!!!!!!!!!!!!! Budujmy bunkry!!!! NISZ ATAKUJE!!!

0

nisz? Chyba niż.

0

Tiaa.. Nie ma to jak mówienie jakiego stylu gry podczas meczu będzie się używać.

0

Ferguson

0

No właśnie...

0

Cooooo?? Valdes tylko 5%?

0

MEEEEEEEEESSSSSIIIIIII!!!

1

Bardzo ładnie Messi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?