0

Idę po poduszkę - 2:1

0

Przecież mówili że będą rozdawali punkty potrzebującym. :D

0

Tylko się modlić , aby Atletico przegrało.

0

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=33z6vsh&s=8#.Uz73Ovl_vyY Od teraz taka ramka mi na dole wyskakuje jak włączam profil co z tym zrobić?

0

Może FIFA w końcu zrozumie że przez te przepisy psują życie , marzenia i karierę dla tych ludzi.

0

A może Arsenal przestrzega reguł?

0

Josep Maria Bartomeu przewiduje możliwość sprzedaży praw do nazwy stadionu, za co Barcelona mogłaby uzyskać nawet 200 milionów euro A czy my chcemy żeby stadion się nazywał Camp Qatar Nou Airways?

0

Może będzie już niedługo normalny zarząd...

0

Ooo, FIFA już smutna bo nie dostaniemy sankcji... Jakie to straszne!

0

Może to są klony Pinto i Crespo z maskami ? :)

0

To jest chore jakim cudem , człowiek z Kamerunu ma wyrosnąć na jakiegoś dobrego piłkarza jeżeli nie przyjdzie do Europy?!

0

Przy takich argumentach FIFA nie ma co gadać o żadnych sankcjach...

0

Jak można zhańbić w pół roku klub z takimi tradycjami?!

0

O której ta konferencja?

0

Hmm, tylko ciekawe czemu kara na transfery, kiedy trzeba ich najbardziej?

1

Ja mogę razem z tobą iść!

1

Słaby troll 0/10

1

Hmmm, to dobra taktyka , trzeba załatwić tylko transport wraz z bronią.

1

Ok , lecimy zabić ludzi z FIFY tak?

1

To ten kłamca co miał nam obrońcę kupić.

1

Boże powiedz że to sen , proszę...

1

I to mocno śmierdzi Perezem...

1

Ulżyło mi naprawdę mi ulżyło...

1

Ale tam nic nie pisze czy chodzi do lat 18 czy na wszystkie...

1

Boże, powiedz że to Prima Aprilis...

1

Nieeeee!

1

http://mecze24.eu/live2/ bardzo dobra :)

1

1

Ooo , jeśli tak , to Atletico nie ma szans :)

0

Wiecie że już Messi jest w kilku klubach? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?