LeoMessi12310
Dołączył/a: grudzień 2013
Gdzies daleko
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Idę po poduszkę - 2:1
0
Przecież mówili że będą rozdawali punkty potrzebującym. :D
0
Tylko się modlić , aby Atletico przegrało.
0
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=33z6vsh&s=8#.Uz73Ovl_vyY Od teraz taka ramka mi na dole wyskakuje jak włączam profil co z tym zrobić?
0
Może FIFA w końcu zrozumie że przez te przepisy psują życie , marzenia i karierę dla tych ludzi.
0
A może Arsenal przestrzega reguł?
0
Josep Maria Bartomeu przewiduje możliwość sprzedaży praw do nazwy stadionu, za co Barcelona mogłaby uzyskać nawet 200 milionów euro A czy my chcemy żeby stadion się nazywał Camp Qatar Nou Airways?
0
Może będzie już niedługo normalny zarząd...
0
Ooo, FIFA już smutna bo nie dostaniemy sankcji... Jakie to straszne!
0
Może to są klony Pinto i Crespo z maskami ? :)
0
To jest chore jakim cudem , człowiek z Kamerunu ma wyrosnąć na jakiegoś dobrego piłkarza jeżeli nie przyjdzie do Europy?!
0
Przy takich argumentach FIFA nie ma co gadać o żadnych sankcjach...
0
Jak można zhańbić w pół roku klub z takimi tradycjami?!
0
O której ta konferencja?
0
Hmm, tylko ciekawe czemu kara na transfery, kiedy trzeba ich najbardziej?
1
Ja mogę razem z tobą iść!
1
Słaby troll 0/10
1
Hmmm, to dobra taktyka , trzeba załatwić tylko transport wraz z bronią.
1
Ok , lecimy zabić ludzi z FIFY tak?
1
To ten kłamca co miał nam obrońcę kupić.
1
Boże powiedz że to sen , proszę...
1
I to mocno śmierdzi Perezem...
1
Ulżyło mi naprawdę mi ulżyło...
1
Ale tam nic nie pisze czy chodzi do lat 18 czy na wszystkie...
1
Boże, powiedz że to Prima Aprilis...
1
Nieeeee!
1
http://mecze24.eu/live2/ bardzo dobra :)
1
http://mecze24.eu/live2/
1
Ooo , jeśli tak , to Atletico nie ma szans :)
0
Wiecie że już Messi jest w kilku klubach? :D