2

Dopiero się dowiedział?

3

Jak ma wygryzać to już wolę nie...

3

To katarski rząd wybiera kluby dla piłkarzy?!

1

Hahahahah dobre!

17

Już sobie wyobrażam ligę katalońską...

1

26-Czerwca Barcelona-Real

1

Widzicie co jest na głównej? :D

1

Literówka! nie William tylko Willian :)

3

Dzięki Bogu...

1

A potem będą płakać że ``przereklamowany Urus`` zniszczy Real :)

3

Hahahaah Llorente? Za Alexisa? Dobry żart, 10/10

1

No i dzięki , Messi w kolejnym sezonie będzie grał słabo bo ci idioci muszą się uczepić...

1

Ja:Bolą mnie słowa sezonowców

10

20mln ? Hahahah za tyle to kogoś innego (porządnego) kupimy!

2

Motywacja do celnego wrzucania? Jak tak to bierzemy!

1

Aaaa,o to chodziło :D

1

35mln i do widzenia :)

1

"Messi, Messi, Messi... Co oni by bez niego zrobili?" Szpaku power :D

4

Sprzedaż Messiego? Słabe 1/10

1

A Pique to jedyny obrońca?

1

Hahahahaah dobre 8/10

1

W żadnym razie Alexis! Jak już to Pedro!

3

Pedro + 35/40mln

1

No super ...

3

5

A czy musisz to pisać pod każdym postem w którym chodzi o Bravo?

1

I że była dobra akcja w wykonaniu reprezentacji Polski :D

1

Tylko że to jest jedyne 7 komentarzy :) Na rm.pl jest tego multum + sprzedawanie całego składu :)

1

Oj tam, mają ból dupy (sędzia przekupiony przecież jak zawsze) to trzeba się pośmiać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?