LeoMessi12310
Dołączył/a: grudzień 2013
Gdzies daleko
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dopiero się dowiedział?
3
Jak ma wygryzać to już wolę nie...
3
To katarski rząd wybiera kluby dla piłkarzy?!
1
Hahahahah dobre!
17
Już sobie wyobrażam ligę katalońską...
1
26-Czerwca Barcelona-Real
1
Widzicie co jest na głównej? :D
1
Literówka! nie William tylko Willian :)
3
Dzięki Bogu...
1
A potem będą płakać że ``przereklamowany Urus`` zniszczy Real :)
3
Hahahaah Llorente? Za Alexisa? Dobry żart, 10/10
1
No i dzięki , Messi w kolejnym sezonie będzie grał słabo bo ci idioci muszą się uczepić...
1
Ja:Bolą mnie słowa sezonowców
10
20mln ? Hahahah za tyle to kogoś innego (porządnego) kupimy!
2
Motywacja do celnego wrzucania? Jak tak to bierzemy!
1
Aaaa,o to chodziło :D
1
35mln i do widzenia :)
1
"Messi, Messi, Messi... Co oni by bez niego zrobili?" Szpaku power :D
4
Sprzedaż Messiego? Słabe 1/10
1
A Pique to jedyny obrońca?
1
Hahahahaah dobre 8/10
1
W żadnym razie Alexis! Jak już to Pedro!
1
http://www.fcbarca.com/56299-porto-zainteresowane-tello.html
3
Pedro + 35/40mln
1
No super ...
3
5
A czy musisz to pisać pod każdym postem w którym chodzi o Bravo?
1
I że była dobra akcja w wykonaniu reprezentacji Polski :D
1
Tylko że to jest jedyne 7 komentarzy :) Na rm.pl jest tego multum + sprzedawanie całego składu :)
1
Oj tam, mają ból dupy (sędzia przekupiony przecież jak zawsze) to trzeba się pośmiać :)