0

Hahah nabrałem się nawet 10/10

0

Nawet o tym nie pomyślałem :) Dobre to 10/10!

0

Dlaczego mi (i z tego co widzę dla wszystkich) zmieniły się avatary?

0

A Neymar to zły terrorysta który zabije Barcę?

0

Idioci?! To i tak jeszcze za mało powiedziane.

0

Rzucają bananami , życzą śmierci dziecku - Nikt się nie czepia - Pique najzwyczajniej wypluł ślinę - Czepiają się. Bydło nie kibice tyle można powiedzieć.

0

,,Grajcie na Costę on jest cienki" :D

0

Chętnie przyjmiemy!

0

Dla mnie wygląda jak Alba ;D

0

Animo Victor! To musiało boleć i to mocno...

0

Czy my jesteśmy idiotami? Nie, nie jesteśmy. Widzieliśmy że była ręka? Tak, widzieliśmy.

0

Jeju... Ten co strzelał z daleka w doliczonym czasie zepsuł dla Athletic najlepszą okazję...

0

Eee tam Atletico-Atletic jest słabe... Lepiej oglądać jak przegrywa mistrz świata! (Tu mowa o Wawrzyniaku)

0

Jak dla mnie ręki nie było. Ney wystawił ręce przed siebie i piłka wleciała mu między ręce.

0

TAAAAK MESSI PROSZE...

0

Proszę wstań...

0

seriooo?

0

Po co robić nowy stadion? Nie lepiej przebudować?

0

Natomiast Iniesta usiądzie na ławce rezerwowych proszęęęę najlepszy zawodnik poprzedniego meczu zaczyna na ławce? Suuuper...

0

Stawiam na 3-0 Messi Neymar Fabregas.

0

Kiedy Messi głową trafił ? Bo sobie nie przypominam.

0

Mam pytanko. Czemu jutro jest mecz o tak wczesnej godzinie (16:00)? Nie pamiętam żeby liga hiszpańska była w takich godzinach.

0

Hej! Przecież Neymar miał asystę przy golu Messiego!

0

Gdybym był na miejscu VV bym podpisał kontrakt z Barcą na rok. Bo tak to przez cały rok nie będzie miał nic pensji i by było niezbyt wesoło.

0

Iniesta : problemy z lewym udem. (Podała oficjalna strona Barcy)

0

Proszęęęęęęęę WSTAWAJ!

0

Brawoo Ney!

0

To jakaś kontuzja Andresa? Najlepszy zawodnik i zszedł. :(

0

http://mecze24.eu/live/ dobry stream ok jakość nic nie muli

0

Nie jest słabszy niż MAREK Bartra? Komentator rozbraja ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?