LeoMessi12310
Dołączył/a: grudzień 2013
Gdzies daleko
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahah nabrałem się nawet 10/10
0
Nawet o tym nie pomyślałem :) Dobre to 10/10!
0
Dlaczego mi (i z tego co widzę dla wszystkich) zmieniły się avatary?
0
A Neymar to zły terrorysta który zabije Barcę?
0
Idioci?! To i tak jeszcze za mało powiedziane.
0
Rzucają bananami , życzą śmierci dziecku - Nikt się nie czepia - Pique najzwyczajniej wypluł ślinę - Czepiają się. Bydło nie kibice tyle można powiedzieć.
0
,,Grajcie na Costę on jest cienki" :D
0
Chętnie przyjmiemy!
0
Dla mnie wygląda jak Alba ;D
0
Animo Victor! To musiało boleć i to mocno...
0
Czy my jesteśmy idiotami? Nie, nie jesteśmy. Widzieliśmy że była ręka? Tak, widzieliśmy.
0
Jeju... Ten co strzelał z daleka w doliczonym czasie zepsuł dla Athletic najlepszą okazję...
0
Eee tam Atletico-Atletic jest słabe... Lepiej oglądać jak przegrywa mistrz świata! (Tu mowa o Wawrzyniaku)
0
Jak dla mnie ręki nie było. Ney wystawił ręce przed siebie i piłka wleciała mu między ręce.
0
TAAAAK MESSI PROSZE...
0
Proszę wstań...
0
seriooo?
0
Po co robić nowy stadion? Nie lepiej przebudować?
0
Natomiast Iniesta usiądzie na ławce rezerwowych proszęęęę najlepszy zawodnik poprzedniego meczu zaczyna na ławce? Suuuper...
0
Stawiam na 3-0 Messi Neymar Fabregas.
0
Kiedy Messi głową trafił ? Bo sobie nie przypominam.
0
Mam pytanko. Czemu jutro jest mecz o tak wczesnej godzinie (16:00)? Nie pamiętam żeby liga hiszpańska była w takich godzinach.
0
Hej! Przecież Neymar miał asystę przy golu Messiego!
0
Gdybym był na miejscu VV bym podpisał kontrakt z Barcą na rok. Bo tak to przez cały rok nie będzie miał nic pensji i by było niezbyt wesoło.
0
Iniesta : problemy z lewym udem. (Podała oficjalna strona Barcy)
0
Proszęęęęęęęę WSTAWAJ!
0
Brawoo Ney!
0
To jakaś kontuzja Andresa? Najlepszy zawodnik i zszedł. :(
0
http://mecze24.eu/live/ dobry stream ok jakość nic nie muli
0
Nie jest słabszy niż MAREK Bartra? Komentator rozbraja ;D