1

No Vidić teraz nibt dobry jest ale ma 32 a więc..

1

Racja!

1

Masz rację! Nie zawsze można wygrać.

1

A ja bym Alvesa na nikogo innego nie zamienił!

1

Musimy wysoko wygrać żeby na City się przygotować!

1

Super list! Szkoda tylko że Aragones nie może go przeczytać. A tak w ogóle o co chodzi z tymi Japończykami?

1

Czy on nie rozumie że to nagroda indywidualna??

1

Jakoś się Realu nie czepiali jak podawali złą cenę za Balea..

1

Dobra decyzja i tak jesteśmy liderami. :)

1

Ej ile jest bo nie mogę oglądać?

1

Niech wywala!!! Co on poszedł do Bayernu żeby nam Barcę rozwalić??!?!?!?

1

brawo brawo :)

1

Czeemuuu? ;(

1

Trzeba przebudować!

1

Haha ale śmieszne..

1

Macie najlepsze zdjęcie z gali ;d https://pbs.twimg.com/media/Bd4fHI1IEAAyNY6.jpg:large

1

Ok za 15 minut wpiszemy Cristiano Ronaldo do Google a to proszę bardzo Ronaldo to Ronaldo tamto ZP niesprawiedliwe ... Co on wam zrobił?

1

Zasłużył na to! A tak w ogóle jak się ta piosenka nazywała co leciała w przerwie?

1

ZACZEŁO SIEEE

1

Uwaga literówka ayern zamiast Bayern jest ;)

1

Hah w filmiku z golem Alexisa komentator mnie rozwalił golololololololol haha

1

No chyba głupszych ludzi nie ma -,- Najważniejszy mecz dotychczas i mówią że Messi z Neymarem z ławki zaczynają ??

1

Pierwszy ;d

1

HAHHAHAHAHAHA Genialny naprawde tełn Guardiola może całą Barce sprowadzi?? HAHAH Ale Geniusz

1

Polecam Chłopca który zawsze się spóźniał jest nowsza i ciekawsza. Sam ją mam :)

1

Pierwszy komentarz jee ;d

1

Heh dobre ;d

1

Jak ktoś z Bayernu to ZDECYDOWANIE Robben...

1

Kiedy to czytałem brałem przykład z Leo ;d.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?