LeoMessi12310
Dołączył/a: grudzień 2013
Gdzies daleko
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No Vidić teraz nibt dobry jest ale ma 32 a więc..
1
Racja!
1
Masz rację! Nie zawsze można wygrać.
1
A ja bym Alvesa na nikogo innego nie zamienił!
1
Musimy wysoko wygrać żeby na City się przygotować!
1
Super list! Szkoda tylko że Aragones nie może go przeczytać. A tak w ogóle o co chodzi z tymi Japończykami?
1
Czy on nie rozumie że to nagroda indywidualna??
1
Jakoś się Realu nie czepiali jak podawali złą cenę za Balea..
1
Dobra decyzja i tak jesteśmy liderami. :)
1
Ej ile jest bo nie mogę oglądać?
1
Niech wywala!!! Co on poszedł do Bayernu żeby nam Barcę rozwalić??!?!?!?
1
brawo brawo :)
1
Czeemuuu? ;(
1
Trzeba przebudować!
1
Haha ale śmieszne..
1
Macie najlepsze zdjęcie z gali ;d https://pbs.twimg.com/media/Bd4fHI1IEAAyNY6.jpg:large
1
Ok czas na śmiech macie najlepsze zdj. z gali i cały album :) https://pbs.twimg.com/media/Bd4fHI1IEAAyNY6.jpg:large
http://www.fifa.com/newscentre/photos/photolist.html?intcmp=fifacom_hp_module_latest_photo#2260474
1
Ok za 15 minut wpiszemy Cristiano Ronaldo do Google a to proszę bardzo Ronaldo to Ronaldo tamto ZP niesprawiedliwe ... Co on wam zrobił?
1
Zasłużył na to! A tak w ogóle jak się ta piosenka nazywała co leciała w przerwie?
1
ZACZEŁO SIEEE
1
Uwaga literówka ayern zamiast Bayern jest ;)
1
Hah w filmiku z golem Alexisa komentator mnie rozwalił golololololololol haha
1
No chyba głupszych ludzi nie ma -,- Najważniejszy mecz dotychczas i mówią że Messi z Neymarem z ławki zaczynają ??
1
Pierwszy ;d
1
HAHHAHAHAHAHA Genialny naprawde tełn Guardiola może całą Barce sprowadzi?? HAHAH Ale Geniusz
1
Polecam Chłopca który zawsze się spóźniał jest nowsza i ciekawsza. Sam ją mam :)
1
Pierwszy komentarz jee ;d
1
Heh dobre ;d
1
Jak ktoś z Bayernu to ZDECYDOWANIE Robben...
1
Kiedy to czytałem brałem przykład z Leo ;d.