0

,,Szkoda że Neymar na spalonym bo podanie Neymara znakomite'' :D

0

Messiiii! A mówili że nie ma szans na Pichichi!

0

Uuu, trochę brutalny ten mecz :(

0

Valdes proszę...

0

Hahahah , reklama : Pujol :D

0

Neymar! Brawo wreszcie się przełamał liczę na hattricka :)

0

Nom... Ładuje się czasem ten komentarz bez końca

0

Uważaj bo uwierzymy.

0

Tak samo ja...

0

Żeby jeszcze tylko Real z Atletico stracili punkty byłbym w siódmym niebie. :)

0

Hahahahahhaahahha i Real chce się odwoływać od tej kartki? Bardzo śmieszne. Ramos trzymał Neymara i podstawił mu nogę i jeszcze chcą się odwoływać.

0

Hmmm już po El Clasico to media zamknęły się i już Martino się nie czepiają. Przypadek? Nie sądzę.

0

Mam nadzieję że Real wraz z Atletico stracą punkty w najbliższych meczach.

0

Obejrzyjmy ten serial od początku.

0

Nie musisz tego wyczuwać , już 1sek po meczu było trzeba biec po maść na ból dupy.

0

Tak, to jest bezczelność. Zbierać tyle czerwonych kartek, tak faulować i jeszcze się do tego nie przyznawać. Aha i jeszcze UWAGA HALA DZIECI SPRZEDAJE KOSZULKI WINA SĘDZIEGO NIECH KTOŚ TO JAK NAJSZYBCIEJ POWIE DLA REALU CAŁEGO!

0

Fajniee tylko gdyby ta pierwsza sobota była zamiast piątku :) (Najgłupsze lekcje)

0

„To niewiarygodne, jaki ten Guti jest dziwny . Ten człowiek to żart”

0

Znakomity Fetelion!

0

Ooo , fajnie mecz za 2 dni już!

0

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=33m7atj Miałem napisać do Leo to napisałem.

0

Ja tak darłem się że mi kazano wyłączyć ale mogłem oglądać. ;D

0

A jak sędziują na korzyść Realu to jest dobrze tak?

0

Mówiłem że będzie ból dupy...

0

Niemal mieliśmy go pod kontrolą. HAHAHAHAHAHA dobry żart serio!

0

Nie mają tak łatwo wcale.

0

Messi bije rekordy o których nawet nie wiedziałem!

0

27. minuta, możliwa ręka Fàbregasa Chroni twarz/Trafił mu piłką w rękę.
42. minuta, starcie Cesca z Pepe To Pepe uczepił się Fabsa.
54. minuta, karny na Ronaldo Przed polem karnym niby , ale dla mnie to była symulacja.
64. minuta, możliwy spalony po podaniu Messiego Madrycka gazeta...
83. minuta, rzut karny za faul na Inieście Tu to nawet 2 zawodników Andresa atakowało i nie ma co się dziwić.

0

Zobaczycie że jutro w Madryckich gazetach będzie REALny ból dupy.

0

KONIEC JUZZ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?