LeoMessi12310
Dołączył/a: grudzień 2013
Gdzies daleko
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
,,Szkoda że Neymar na spalonym bo podanie Neymara znakomite'' :D
0
Messiiii! A mówili że nie ma szans na Pichichi!
0
Uuu, trochę brutalny ten mecz :(
0
Valdes proszę...
0
Hahahah , reklama : Pujol :D
0
Neymar! Brawo wreszcie się przełamał liczę na hattricka :)
0
Nom... Ładuje się czasem ten komentarz bez końca
0
Uważaj bo uwierzymy.
0
Tak samo ja...
0
Żeby jeszcze tylko Real z Atletico stracili punkty byłbym w siódmym niebie. :)
0
Hahahahahhaahahha i Real chce się odwoływać od tej kartki? Bardzo śmieszne. Ramos trzymał Neymara i podstawił mu nogę i jeszcze chcą się odwoływać.
0
Hmmm już po El Clasico to media zamknęły się i już Martino się nie czepiają. Przypadek? Nie sądzę.
0
Mam nadzieję że Real wraz z Atletico stracą punkty w najbliższych meczach.
0
0
Nie musisz tego wyczuwać , już 1sek po meczu było trzeba biec po maść na ból dupy.
0
Tak, to jest bezczelność. Zbierać tyle czerwonych kartek, tak faulować i jeszcze się do tego nie przyznawać. Aha i jeszcze UWAGA HALA DZIECI SPRZEDAJE KOSZULKI WINA SĘDZIEGO NIECH KTOŚ TO JAK NAJSZYBCIEJ POWIE DLA REALU CAŁEGO!
0
Fajniee tylko gdyby ta pierwsza sobota była zamiast piątku :) (Najgłupsze lekcje)
0
„To niewiarygodne, jaki ten Guti jest dziwny . Ten człowiek to żart”
0
Znakomity Fetelion!
0
Ooo , fajnie mecz za 2 dni już!
0
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=33m7atj Miałem napisać do Leo to napisałem.
0
Ja tak darłem się że mi kazano wyłączyć ale mogłem oglądać. ;D
0
A jak sędziują na korzyść Realu to jest dobrze tak?
0
Mówiłem że będzie ból dupy...
0
Niemal mieliśmy go pod kontrolą. HAHAHAHAHAHA dobry żart serio!
0
Nie mają tak łatwo wcale.
0
Messi bije rekordy o których nawet nie wiedziałem!
0
27. minuta, możliwa ręka Fàbregasa Chroni twarz/Trafił mu piłką w rękę.
42. minuta, starcie Cesca z Pepe To Pepe uczepił się Fabsa.
54. minuta, karny na Ronaldo Przed polem karnym niby , ale dla mnie to była symulacja.
64. minuta, możliwy spalony po podaniu Messiego Madrycka gazeta...
83. minuta, rzut karny za faul na Inieście Tu to nawet 2 zawodników Andresa atakowało i nie ma co się dziwić.
0
Zobaczycie że jutro w Madryckich gazetach będzie REALny ból dupy.
0
KONIEC JUZZ