LeoMessi12310
Dołączył/a: grudzień 2013
Gdzies daleko
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Benteke i tak mu strzeli :D
2
Sędzia zagrał słabe zawody, Portugalia jako zespół również
Brawo dla geniuszy z rm.pl :)
1
Jeżeli mówisz o sobie to tak, ja jeszcze nie musiałem używać sorka :)
0
Bo reszta była słaba PS.Jadę do hurtowni przywieść maść na ból dupy?
1
ooooooo. aż jestem w szoku że jeszcze nikt nie chce sprzedać Cr, Pepe i Coentrão :) Kabaretu na rm.pl ciąg dalszy
7
Najpierw uderzył ręką (jak Chiellini CR7 w LM), potem poprawił z głowy, ale oczywiście "Prawdopodobnie inny zawodnik nie zostałby wyrzucony z boiska i reputacja Pepego nieco się do tego przyczyniła.". Czemu rm.pl to nie kabaret ? ahahahah
0
Mówisz że zostanie w klubie z Dortmundu? No to trzeba Barcę do Dortmundu przenieść :D
0
ale daj link to się pośmieję
0
1,5 :D
0
Dajcie mi link do rm.pl bo mi nie działa a chcę zobaczyć ból dupy :D
3
Kilka razy miał klub ogłosić :)
0
Komentator w formie BayerNu Leverkusen :D
0
Tylko mi się wydawało czy raz powiedział Doskonała akcja reprezentacji Polski czy coś takiego?
1
Będzie kto miał skakać przez barierki :D
1
Bardzo fajnie, chcemy 55mln :)
1
20mln za niego to praktycznie za darmo... Pamiętam jego 3 wrzutki z Barcą.
1.gol
2.słupek
3. nie wiem jakim cudem ale przestrzelił
7
Młodzieżowa drużyna wygrała ligę? To już norma :)
2
1
Błagam, dajcie streama bo ja zaraz ten komputer przez okno wyrzucę...
1
Da mi ktoś link do jakiegoś porządnego streama? Z góry dzięki.
1
Dajcie mi jakiegoś dobrego streama
1
Da mi ktoś jakiegoś streama dobrego?
7
Weźcie nie narzekajcie. To nie Fifa w której każdy piłkarz chce przejść do twojego klubu, i masz na niego pieniądze. Ja się osobiście cieszę.
1
Sorka za off-top ale Iniesta ma dzisiaj urodziny :)
0
Jedziem z tym koksem :D
0
Żegnaj ...
0
Jutro rano cały zespół uda się do położonego niespełna 30 kilometrów od Elx Alicante.
Do czego się uda?
0
0
Zgaduję , że na Barca - Atletico będzie pełny stadion z powodu Puyola :)
0
Tradycyjnie zdjęcie niszczy :D