LeoMessi12310
Dołączył/a: grudzień 2013
Gdzies daleko
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawdziwy Cule! Polecam rm.pl mają tam atak bólu dupy ;)
0
No i prawidłowo.
0
On jest najlepszy ^^
0
Ogarnij się... dopiero 8 dzień okna
0
Podczas 2014 było tyle śmierci że wooh...
0
On ma taki sam szalik jak ja! :D
0
Wywalaj, panie rok 2014.
1
Noo tak.. zajebiście...
2
Jak zawsze zdjęcie genialne :D
0
Że co?! Nawet faulu nie odgwizdał?
0
moj tez :D
1
El Haddadi! nareszcie!
0
A niby ciężko mu pojechać na jakieś boisko i tam potrenować?
1
Co?? Nie... To sen... Gutiemu smutno Valdesa? Nie .. to niemożliwe...
2
Jeżeli jesteś sezonowcem to go pewnie nie znasz. Słaby? Eeee tam, strzelił bramkę w finale LM przecież to każdy zrobi nie?
2
Aby było jesteś w formie =grasz A nie grałeś 4 sezony temu dobrze? Ok , grasz w wyjściowym składzie.
1
Hmm... Ronnie w Man Utd? Nie.
1
Suarez na testach :)
1
Byśmy tak mocno za obrońcą nie płakali
1
Relu Madryt?
2
No i prawidłowo :) Mam nadzieję że zasłużenie
2
A potem będziecie płakać za Alvesem :)
1
Dobrze gadasz :(
2
Wawrzyniak królem jest -,-
1
Najlepszy piłkarz=Mistrz świata Jedno i to samo ;)
4
Poradnik jak mieć piłkarzy
1.Beko cię sponsoruje
2.Dostajesz lodówkę
3. Otwierasz lodówkę
4. Wyjmujesz piłkarza
5. ENJOY!
14
Czy dadzą mu do cholery jasnej spokój?
0
Że niby Jo jest drewniany? hahaahaah 0:/10
4
Dobre ! :D
1
To okienko transferowe = kilka godzin =kilka dni =