0

Prawdziwy Cule! Polecam rm.pl mają tam atak bólu dupy ;)

0

No i prawidłowo.

0

On jest najlepszy ^^

0

Ogarnij się... dopiero 8 dzień okna

0

Podczas 2014 było tyle śmierci że wooh...

0

On ma taki sam szalik jak ja! :D

0

Wywalaj, panie rok 2014.

1

Noo tak.. zajebiście...

2

Jak zawsze zdjęcie genialne :D

0

Że co?! Nawet faulu nie odgwizdał?

0

moj tez :D

1

El Haddadi! nareszcie!

0

A niby ciężko mu pojechać na jakieś boisko i tam potrenować?

1

Co?? Nie... To sen... Gutiemu smutno Valdesa? Nie .. to niemożliwe...

2

Jeżeli jesteś sezonowcem to go pewnie nie znasz. Słaby? Eeee tam, strzelił bramkę w finale LM przecież to każdy zrobi nie?

2

Aby było jesteś w formie =grasz A nie grałeś 4 sezony temu dobrze? Ok , grasz w wyjściowym składzie.

1

Hmm... Ronnie w Man Utd? Nie.

1

Suarez na testach :)

1

Byśmy tak mocno za obrońcą nie płakali

1

Relu Madryt?

2

No i prawidłowo :) Mam nadzieję że zasłużenie

2

A potem będziecie płakać za Alvesem :)

1

Dobrze gadasz :(

2

Wawrzyniak królem jest -,-

1

Najlepszy piłkarz=Mistrz świata Jedno i to samo ;)

4

Poradnik jak mieć piłkarzy
1.Beko cię sponsoruje
2.Dostajesz lodówkę
3. Otwierasz lodówkę
4. Wyjmujesz piłkarza
5. ENJOY!

14

Czy dadzą mu do cholery jasnej spokój?

0

Że niby Jo jest drewniany? hahaahaah 0:/10

4

Dobre ! :D

1

To okienko transferowe = kilka godzin =kilka dni =

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?