0

Wątpie że ktoś się założy, bo na 99,9% wygra :D

4

Asysta Iniesty czy mi się wydaje?

0

ja chce!

0

Da ktoś link?

0

Dziwnie w 2015 roku przeczytać że Enrique nie zagra do końca stycznia :D

1

Stawiam na jakieś 1,może 2-0

0

W pierwszej i ostatniej minucie, hah. Jak Messi strzelal myslalem ze strzelil w bramkarza :D

0

Da ktoś link? Może być zagraniczny komentarz,może być bez

0

Bravoooooooooooo!

0

Ja jakoś nic nie widziałem, jak dziecko to Luiza ogrywali

7

Montoya bardzo dobrze dzisiaj zagrał.

3

Przy drugim golu Suareza wydawało mi się, że ta piłka przeleci nad poprzeczką :D

0

Widzieliście? :D Koszulka City Szalik United :D

0

Smalling! 4:1

0

Mata! 3:1

0

Fellaini! 2:1

1

Da ktoś link do dobrego streama? Może być nawet z angielskim komentarzem

0

Chelsea-QPR 1:0... Wolałbym wczoraj taką wygraną niż remis

0

Jeszcze Aurier w 2 nie zagra

0

Da ktoś link do streama?

0

Rakitić jeszcze w miarę,Inieste lepiej zmienic

0

Dziwnie z tym Torresem,z Realem/Barcą strzela,a z innymi to już nie...

0

60 minuta Xavi za Inieste

1

Fajnie,fajnie martwi tylko trochę że tylko 1 gol Messiego

0

I że oni również grają z Sevilla,Valencią i Espanyolem :D

0

Szkoda mi go... Po takiej kontuzji ciężko mu będzie wrócić...

0

PSG jeszcze gra przed tym meczem w LM?

1

Nowa nazwa stadionu? Boże,dopomóż...

1

R.I.P Fajna czcionka :D

0

Na ten różowy dziwnie się patrzy,ale czczionka naprawdę dobra!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?