LeoMessi12310
Dołączył/a: grudzień 2013
Gdzies daleko
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wątpie że ktoś się założy, bo na 99,9% wygra :D
4
Asysta Iniesty czy mi się wydaje?
0
ja chce!
0
Da ktoś link?
0
Dziwnie w 2015 roku przeczytać że Enrique nie zagra do końca stycznia :D
1
Stawiam na jakieś 1,może 2-0
0
W pierwszej i ostatniej minucie, hah. Jak Messi strzelal myslalem ze strzelil w bramkarza :D
0
Da ktoś link? Może być zagraniczny komentarz,może być bez
0
Bravoooooooooooo!
0
Ja jakoś nic nie widziałem, jak dziecko to Luiza ogrywali
7
Montoya bardzo dobrze dzisiaj zagrał.
3
Przy drugim golu Suareza wydawało mi się, że ta piłka przeleci nad poprzeczką :D
0
Widzieliście? :D Koszulka City Szalik United :D
0
Smalling! 4:1
0
Mata! 3:1
0
Fellaini! 2:1
1
Da ktoś link do dobrego streama? Może być nawet z angielskim komentarzem
0
Chelsea-QPR 1:0... Wolałbym wczoraj taką wygraną niż remis
0
Jeszcze Aurier w 2 nie zagra
0
Da ktoś link do streama?
0
Rakitić jeszcze w miarę,Inieste lepiej zmienic
0
Dziwnie z tym Torresem,z Realem/Barcą strzela,a z innymi to już nie...
0
60 minuta Xavi za Inieste
1
Fajnie,fajnie martwi tylko trochę że tylko 1 gol Messiego
0
I że oni również grają z Sevilla,Valencią i Espanyolem :D
0
Szkoda mi go... Po takiej kontuzji ciężko mu będzie wrócić...
0
PSG jeszcze gra przed tym meczem w LM?
1
Nowa nazwa stadionu? Boże,dopomóż...
1
R.I.P Fajna czcionka :D
0
Na ten różowy dziwnie się patrzy,ale czczionka naprawdę dobra!