0

Jak tak się dzieje to nie oglądaj meczy Barcy, włączaj Real i Atleti :D

1

DAWAC! VAAAAAAAAAAAAAAMOSSSSSSSS

0

Dokladnie :D

0

Gra na czas w 25min to nic, gra na czas przy porażce która ci nic jeszcze nie daje, to jest coś

1

CO ZA TĘPY ZŁODZIEJ

0

Barca wygrywa, Bayern odpada, dzień idealny

2

Proszę państwa! Stajemy prosto na balkonach, zapinamy pasy i startujemy!

0

Macie jakieś fajne tapety na telefon?

0

Ale ładnie to Bale z Ronaldo rozegrali... Dobra, trzeba już wstawać

0

Nie trafić, jak nie trafić, ale nie trafić, że to wygląda tak jakby się chciało spudłować, i potem ten uśmieszek, to nie jest normalne

0

Z tym strzelcem wolnych to pojechałeś :D

0

Neymar do Luiza: Idź stąd, bo zawołam Dommanu

35

Mecz legend bez Xaviego, Puyola, Ronaldinho? Do widzenia

0

+ ławka jeszcze

0

W sumie to tak :D

0

Mowia tak rowniez mlodzi ludzie

6

Odion Ighalo o ofercie z Chin - "Byłem bardzo bliski transferu, oferowali mi 200 tysięcy funtów tygodniowo. Koledzy z drużyny mówili, że takich pieniędzy się nie odrzuca, ale ja nie postępuje pochopnie, z takimi pieniędzmi byłbym spokojnym o swoje życie, ale marzeń się nie sprzedaje."
No i prawidłowo

6

To tak jak z Otamendim, kibicował od dzieciństwa City które było wtedy w 2 czy 3 lidze :D

0

Leicester. What else?

1

Szkółka Realu*

1

Tak btw, kiedy Kruczek odchodzi?

0

Nie mogą nosić przy pasie, broń musi zostawać w radiowozie, tylko w czasie nagłych przypadków mogą użyć/mieć ze sobą

0

Fristajlo, łąka maka fą

0

Ty serio jesteś jakiś dziwny, przecież Ronaldo jest skszydłowym, lel

0

Fajnie by było gdyby Messi miał najwięcej występów, ale nie ma co się oszukiwać, to niemożliwe

15

Chyba za bycie najlepszym piłkarzem świata dostaje się Złotą Piłkę, ale co ja tam wiem

0

Niby tak, ale zawsze jak odchodzi zawodnik, to klub woli żeby poszedł do kogoś spoza ligi, więc szansa na pozyskanie Stonesa dla mnie jest większa

45

Sam Nolito > Munir Sandro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?