2

sagę Lewandowski robił większe cuda uważam za otwartą

0

Mnie też to denerwuje, ktoś zrobi jakąś sztuczkę, i od razu szum, sensacja, pretensje, bo ktoś zrobił jakąś sztuczkę i przez to został ośmieszony obrońca

0

Do tego zawodnik Espanyolu dostał za ten sam zwrot 1 mecz, a Pique 4 zawieszenia

3

Boże, czy ty to widzisz?

0

Przynajmniej w tym piłkarz Espanyolu jest podobny do piłkarza Barcy, to ich wielki sukces

0

Spokojnie, AS po prostu spóźnił się z Prima Aprilis/ Dniem Niewiniątek

0

Racja, też nie lubię takich klubów typu Espanyol

0

Nie, bo 4. Arsenal

0

Nowa gwiazda brazyliskiej piłki w Katalonii! Tylko u nas! [ZOBACZ MEMY]

2

Mahrez, Yarmolenko, lub Nolito :3

8

Czy Messi wydali kamień nerkowy? Tego dowiemy się w następnym odcinku!

0

Była przynajmniej nadzieja

0

Nie zapominajmy że Krysztjanu strzelił 4 bramki takiemu topowemu zespołowi jakim jest Malmo! A nie ogórkom typu Bayer Leverkusen pfffff

6

Real wyrzucony, teraz włączyć tylko rm.pl i się delektować :D

0

koniec świata

1

Camp Qatar Nou zawsze spoko

0

życie jak w madrycie

1

A morał z tej bajki jest krótki, i Madrytowi znany. Wybierając formułę 4,0, nic nie przepłacamy!

0

http://www.sport.pl/sport/1,65025,19194169,messi-gotow-opuscic-barcelone-chce-600-tys-funtow-tygodniowki.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport

Widzę to na fb, myślę, wejdę, ciekawe jakie kłamstwa poczytam. Oczywiście fakty wzięte znikąd, wchodzę w komentarze i:
Najlepiej milion tygodniowo i premia za bramkę pół miliona.
Do tego więcej reklam chipsów i coli, żeby zachęcać dzieciaki do zdrowego stylu życia.
Nie jestem już idolem Messiego.

2

Jeżeli miałby grać tak jak u mnie w Fifie, to jak najbardziej! :D

0

Mam takie pytanie, którego stycznia w 2016 będzie gala złotej piłki?

0

Busquets ma 666 podań, błagam, tylko nie to...

0

Masz rację, przy niekorzystnym wyniku wprowadzić go ok. 50-60min, a przy korzystnym 70-80, i będzie dobrze

0

A nawet gorzej

9

Komentarz usunięty

0

Po drodze możesz odwiedzić Higuaina

24

A morał z tej bajki jest krótki, i niektórym znany. Uderzę sobie szmatę, Trapp już pokonany!

0

16 nie jest wolne, Douglas ma 16

0

Czego ty się spodziewasz dzisiaj po sędziach? Przecież od niedawna mecz bez nieprzyznanego prawidłowego karnego dla Barcelony to nie mecz! A wślizgi od tyłu i żółta to już wgl

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?