LeoMessi12310
Dołączył/a: grudzień 2013
Gdzies daleko
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
sagę Lewandowski robił większe cuda uważam za otwartą
0
Mnie też to denerwuje, ktoś zrobi jakąś sztuczkę, i od razu szum, sensacja, pretensje, bo ktoś zrobił jakąś sztuczkę i przez to został ośmieszony obrońca
0
Do tego zawodnik Espanyolu dostał za ten sam zwrot 1 mecz, a Pique 4 zawieszenia
3
Boże, czy ty to widzisz?
0
Przynajmniej w tym piłkarz Espanyolu jest podobny do piłkarza Barcy, to ich wielki sukces
0
Spokojnie, AS po prostu spóźnił się z Prima Aprilis/ Dniem Niewiniątek
0
Racja, też nie lubię takich klubów typu Espanyol
0
Nie, bo 4. Arsenal
0
Nowa gwiazda brazyliskiej piłki w Katalonii! Tylko u nas! [ZOBACZ MEMY]
2
Mahrez, Yarmolenko, lub Nolito :3
8
Czy Messi wydali kamień nerkowy? Tego dowiemy się w następnym odcinku!
0
Była przynajmniej nadzieja
0
Nie zapominajmy że Krysztjanu strzelił 4 bramki takiemu topowemu zespołowi jakim jest Malmo! A nie ogórkom typu Bayer Leverkusen pfffff
6
Real wyrzucony, teraz włączyć tylko rm.pl i się delektować :D
0
koniec świata
1
Camp Qatar Nou zawsze spoko
0
życie jak w madrycie
1
A morał z tej bajki jest krótki, i Madrytowi znany. Wybierając formułę 4,0, nic nie przepłacamy!
0
http://www.sport.pl/sport/1,65025,19194169,messi-gotow-opuscic-barcelone-chce-600-tys-funtow-tygodniowki.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
Widzę to na fb, myślę, wejdę, ciekawe jakie kłamstwa poczytam. Oczywiście fakty wzięte znikąd, wchodzę w komentarze i:
Najlepiej milion tygodniowo i premia za bramkę pół miliona.
Do tego więcej reklam chipsów i coli, żeby zachęcać dzieciaki do zdrowego stylu życia.
Nie jestem już idolem Messiego.
2
Jeżeli miałby grać tak jak u mnie w Fifie, to jak najbardziej! :D
0
Mam takie pytanie, którego stycznia w 2016 będzie gala złotej piłki?
0
Busquets ma 666 podań, błagam, tylko nie to...
0
Masz rację, przy niekorzystnym wyniku wprowadzić go ok. 50-60min, a przy korzystnym 70-80, i będzie dobrze
0
A nawet gorzej
9
Komentarz usunięty
0
Po drodze możesz odwiedzić Higuaina
24
A morał z tej bajki jest krótki, i niektórym znany. Uderzę sobie szmatę, Trapp już pokonany!
0
16 nie jest wolne, Douglas ma 16
0
Czego ty się spodziewasz dzisiaj po sędziach? Przecież od niedawna mecz bez nieprzyznanego prawidłowego karnego dla Barcelony to nie mecz! A wślizgi od tyłu i żółta to już wgl
0
Komentarz usunięty