LeoMessi12310
Dołączył/a: grudzień 2013
Gdzies daleko
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hahahahah, leze
0
Mam pytanie jest mecz na jakichś arabach w cp?
0
Jest mecz na jakichś arabach w cp?
0
Wie ktoś kiedy w sklepie nike będą te koszulki 8-15 lat? Chcę sobie kupić ale nie ma
0
No one expects the Spanish Inquisition!
1
Ma ktos stream na telefon?
0
Gdzie będzie transmisja pucharu Gampera?
0
Poda ktoś link szybko?
0
Jest na jakiś arabach czy innych zagranicznych Real Sevilla?
0
Mecz z Villarreal z 13/14
32
Turan hejtowany-gol
Munir hejtowany-gol
Ambrose hejtowany-gol
0
Musisz wybrać w ustawieniach żeby przez hdmi było
0
U mnie tego samego dnia chyba włączyli
0
luis*
0
Dobrze
1
Moja siostra tam studiowała :D
0
Ja w Bundes Borussią jestem
0
MeanMantella
0
Polecicie jakiegoś fajnego menedżera piłkarskiego na przeglądarke?
0
Marzenie :D
0
Mistrzostwo*
0
Portugalia cieszy się jakby zdobyli midtrsostwo swiata
5
Myślę, że do 35mln zejdą, i wtedy śmiało brać
2
Kiedy i o której godzinie jest finał CA?
0
Kto to kumba e?
8
Valdes najlepszy w swoim fachu? Leżę i nie wstaję
0
Puyola jest ok
0
Baaaabciu, to jest zajebiste!
0
Sevilla nas cisnela, i nie mów ze nie, po czerwonych kartkach się popsulo u nich
0
Ja nie rozumiem niektórych, Barca gra piach, to się mamy zachwycać wtedy?