1

Hahahahah, leze

0

Mam pytanie jest mecz na jakichś arabach w cp?

0

Jest mecz na jakichś arabach w cp?

0

Wie ktoś kiedy w sklepie nike będą te koszulki 8-15 lat? Chcę sobie kupić ale nie ma

0

No one expects the Spanish Inquisition!

1

Ma ktos stream na telefon?

0

Gdzie będzie transmisja pucharu Gampera?

0

Poda ktoś link szybko?

0

Jest na jakiś arabach czy innych zagranicznych Real Sevilla?

0

Mecz z Villarreal z 13/14

32

Turan hejtowany-gol
Munir hejtowany-gol
Ambrose hejtowany-gol

0

Musisz wybrać w ustawieniach żeby przez hdmi było

0

U mnie tego samego dnia chyba włączyli

0

luis*

0

Dobrze

1

Moja siostra tam studiowała :D

0

Ja w Bundes Borussią jestem

0

MeanMantella

0

Polecicie jakiegoś fajnego menedżera piłkarskiego na przeglądarke?

0

Marzenie :D

0

Mistrzostwo*

0

Portugalia cieszy się jakby zdobyli midtrsostwo swiata

5

Myślę, że do 35mln zejdą, i wtedy śmiało brać

2

Kiedy i o której godzinie jest finał CA?

0

Kto to kumba e?

8

Valdes najlepszy w swoim fachu? Leżę i nie wstaję

0

Puyola jest ok

0

Baaaabciu, to jest zajebiste!

0

Sevilla nas cisnela, i nie mów ze nie, po czerwonych kartkach się popsulo u nich

0

Ja nie rozumiem niektórych, Barca gra piach, to się mamy zachwycać wtedy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?