0

co to w ogóle znaczy? :D

0

Jak grają?

0

Rafinha mówił że strzelą 3 gole :D Strzelić strzelili, ale też stracili

3

Na wywiadzie :Nie boimy się Messiego, Suáreza i Neymara. Po wywiadzie: To co? Stawiamy autobus? :D

3

W Madrycie, ale szkoda że nie na SB :)

0

dacie link?

0

Już nie, widziałem że go wykopali

0

Tak, możecie. Przegrywając z Cordobą/innym ogórkiem panie Moyes.

0

To był rykoszet,nie liczy się jako celny strzał dla Bayernu :)

0

Co z tego że mniejsze posiadanie jak Bayern nie oddał żadnego celnego strzału? :D

0

Jest jakaś szansa że ostatnie kolejki ligowe i Finał CdR zostaną w normalnym terminie rozegrane?

1

To uczucie gdy po meczu czytasz konferencję Neuera: Przyjechaliśmy tutaj, by wygrać

1

Komentarz usunięty

1

To też ok było :D

5

Najlepszy obrazek meczu? Guardiola, który zdenerwowany poszedł do szatni :D

0

To uczucie jak dajesz siódme polecenie, i kiedy je dasz, jest tych poleceń czternaście :D

0

Słabe, naprawdę nieśmieszne

0

Neymar 5,0 przynajmniej

0

Przy piłce... Maradona! A nie, przepraszam, to Messi.

0

333x lepsze chciałeś powiedzieć :D

0

z Masche na ŚO nie ma co grać, maja dużo pilkarzy którzy mogą strzelić po stałym fragmencie

0

Niech będzie 7, żeby 7up dostali :D

0

Czyli po meczu, raczej Getafe już zagra żeby dograć do końca mecz, liczę że Messi jeszcze coś ustrzeli ;)

0

Da ktoś link? Moze byc zagraniczny

1

To uczucie jak o 22 kiedy wszyscy śpią sprawdzasz wynik i wydzierasz się na cały dom :D

0

Jak do przerwy nie strzelą, to już nie ma co nawet marzyć

0

I kto kogo tutaj ogórkiem nazywa :D

0

Oczywiście że tak! Ty się jeszcze pytasz?

3

Veratti nie, ale Isco jak najbardziej

0

Mam nadzieję że ze zdrowiem po pobycie na stronie Realu wszystko ok?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?