LeoMessi12310
Dołączył/a: grudzień 2013
Gdzies daleko
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co to w ogóle znaczy? :D
0
Jak grają?
0
Rafinha mówił że strzelą 3 gole :D Strzelić strzelili, ale też stracili
3
Na wywiadzie :Nie boimy się Messiego, Suáreza i Neymara. Po wywiadzie: To co? Stawiamy autobus? :D
3
W Madrycie, ale szkoda że nie na SB :)
0
dacie link?
0
Już nie, widziałem że go wykopali
0
Tak, możecie. Przegrywając z Cordobą/innym ogórkiem panie Moyes.
0
To był rykoszet,nie liczy się jako celny strzał dla Bayernu :)
0
Co z tego że mniejsze posiadanie jak Bayern nie oddał żadnego celnego strzału? :D
0
Jest jakaś szansa że ostatnie kolejki ligowe i Finał CdR zostaną w normalnym terminie rozegrane?
1
To uczucie gdy po meczu czytasz konferencję Neuera: Przyjechaliśmy tutaj, by wygrać
1
Komentarz usunięty
1
To też ok było :D
5
Najlepszy obrazek meczu? Guardiola, który zdenerwowany poszedł do szatni :D
0
To uczucie jak dajesz siódme polecenie, i kiedy je dasz, jest tych poleceń czternaście :D
0
Słabe, naprawdę nieśmieszne
0
Neymar 5,0 przynajmniej
0
Przy piłce... Maradona! A nie, przepraszam, to Messi.
0
333x lepsze chciałeś powiedzieć :D
0
z Masche na ŚO nie ma co grać, maja dużo pilkarzy którzy mogą strzelić po stałym fragmencie
0
Niech będzie 7, żeby 7up dostali :D
0
Czyli po meczu, raczej Getafe już zagra żeby dograć do końca mecz, liczę że Messi jeszcze coś ustrzeli ;)
0
Da ktoś link? Moze byc zagraniczny
1
To uczucie jak o 22 kiedy wszyscy śpią sprawdzasz wynik i wydzierasz się na cały dom :D
0
Jak do przerwy nie strzelą, to już nie ma co nawet marzyć
0
I kto kogo tutaj ogórkiem nazywa :D
0
Oczywiście że tak! Ty się jeszcze pytasz?
3
Veratti nie, ale Isco jak najbardziej
0
Mam nadzieję że ze zdrowiem po pobycie na stronie Realu wszystko ok?