0

Nasza gra na +? hahahah

1

Właśnie, czemu Masche na ławce?

0

Da ktoś fajny stream united-psv? Obojętnie w jakim języku

3

hahahah kabaretu na rm.pl ciąg dalszy: Jeżeli oceniano by klasę i zachowanie piłkarza to karzeł dostałby za to co najwyżej tuzin dorodnych buraków. Jak zobaczyłem że ten bramkarz wylosował Barcelonę jako pierwszą to już byłem pewny, że ten cały cyrk jest ustawiony jak szwajcarski zegarek.

1

Bate vs Videoton w dwumeczu = 2:1 Lech vs Videoton w dwumeczu =4:0 Wniosek? Lech powinien grać w lidze mistrzów

0

To tak jak z Riberym w Bayernie kiedyś było :)

0

Z Roberto nie będzie pomocnika tylko obrońca!

0

Dobra, wygrałeś :D

0

MSN przyszłości: Munir Sandro Nolito

4

dzień dobry, wita 2015

0

Chciałem to napisać

0

Jak jeszcze przegra coś w reprezentacji to już będą poddawać mecze bo tak się będą bać :D

0

#rzeźnicy MSN

0

A morał z tej bajki jest krótki, i niektórym znany. Zamiast pisać 15 znaków, spację naciskamy!

1

Po co piszesz 15 znaków? Nie lepiej kilka spacji?

0

Nie? Wydawało mi się, sorka

0

Bo np. jak wybory wygra Laporta który go nie chce to go sprzedadzą

0

hahahahahah

0

xddddd

0

Neymar :D

1

Chyba : Trybuny stadionu Sevilli zainteresowane Douglasem

0

A gdzie są hejterzy Lucho?

0

Ma ktoś zdjęcie z pucharem na tapete? To co na górze ten napis Winners jest

0

Ciekawe czy po zakończeniu kariery Messi zapamięta przynajmniej połowę swoich rekordów :D

0

Aguero nie przejdzie, grał w Atletico wcześniej

1

Jeżeli już, to synów Messiego i Ronaldo

1

Jakby Xavi strzelił z Juve bym się chyba popłakał

1

Witamy na Camp Qatar Airways Nou!

1

co to znaczy Madrid ! cabrón ! salud el campeón !

0

Nie przesadzaj, grał z Malagą :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?