LeoMessi12310
Dołączył/a: grudzień 2013
Gdzies daleko
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Thiago chyba drugi raz w Bayernie więzadło?
0
wyprować? haha
0
Sergiej Piputkin lub Sun Kwan Czop :D
3
Henry+Eto`o+Puyol na zdjęciu :)
0
A ja czuję że będzie miał osiągnięcia jak Pep :)
0
Wow,sam Messi mówił że wróci do Newell`s.
0
#Enriquetakbardzokolarz
0
W dupę węża? Fajne powiedzenie :D
0
Nie wiem czemu ,ale lubię sponsoring Chińczyków :D
0
Hahahahah ,dobre :D
1
#typowedailymail #piquewunited #bardzosmieszne #xdddd
0
Creve Alexandra?!
0
Polska miszcze :D
0
ile jest? (oglądam siatkę) :D
1
Czyli będzie dobra murawa?
0
Wy też pod koniec połowy słyszeliście człowieka krzyczącego:cholery na rowery? :D
0
skszydlowym atakujacym dokladnie :D
0
z wolnego nie wiem, ale z głowy to pamiętam z RM w Pucharze Hiszpanii
0
No Pique ładny gol :)
3
Rok 2000, 14 lat później...
3
Mina Casillasa-bezcenne
0
Dołączyłem ;)
0
Pace i drybling?
1
,,Rozumiem że macie ból dupy`` (serce pęka wierzcie mi!)
0
To wszystko wina sędziego!
0
Racja, też myślałem że to dobry sędzia ale jednak się troszeczkę pomyliłem.
0
Mi nawet w fifie mimo lepszych statów Jamesa lepiej się gra Neymarem.
0
Nareszcie pokazuje że jest warty te 80 baniek.
0
30? Nawet mniej :D
0
Jeszcze trochę i Bravo będzie miał nagrodę :D