0

Thiago chyba drugi raz w Bayernie więzadło?

0

wyprować? haha

0

Sergiej Piputkin lub Sun Kwan Czop :D

3

Henry+Eto`o+Puyol na zdjęciu :)

0

A ja czuję że będzie miał osiągnięcia jak Pep :)

0

Wow,sam Messi mówił że wróci do Newell`s.

0

#Enriquetakbardzokolarz

0

W dupę węża? Fajne powiedzenie :D

0

Nie wiem czemu ,ale lubię sponsoring Chińczyków :D

0

Hahahahah ,dobre :D

1

#typowedailymail #piquewunited #bardzosmieszne #xdddd

0

Creve Alexandra?!

0

Polska miszcze :D

0

ile jest? (oglądam siatkę) :D

1

Czyli będzie dobra murawa?

0

Wy też pod koniec połowy słyszeliście człowieka krzyczącego:cholery na rowery? :D

0

skszydlowym atakujacym dokladnie :D

0

z wolnego nie wiem, ale z głowy to pamiętam z RM w Pucharze Hiszpanii

0

No Pique ładny gol :)

3

Rok 2000, 14 lat później...

3

Mina Casillasa-bezcenne

0

Dołączyłem ;)

0

Pace i drybling?

1

,,Rozumiem że macie ból dupy`` (serce pęka wierzcie mi!)

0

To wszystko wina sędziego!

0

Racja, też myślałem że to dobry sędzia ale jednak się troszeczkę pomyliłem.

0

Mi nawet w fifie mimo lepszych statów Jamesa lepiej się gra Neymarem.

0

Nareszcie pokazuje że jest warty te 80 baniek.

0

30? Nawet mniej :D

0

Jeszcze trochę i Bravo będzie miał nagrodę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?