0

Własnie,jak kibice śpiewają cały mecz,bardzo przyjemnie się to ogląda a tak to...

1

Ten CIES dobrze gada,polać mu !

0

Czerwona kartka:dla murawy

5

Po co głosować, jak i tak 75% głosujących (w tym ja) obejrzy to na streamie albo na jakichś arabach?

0

Niby czemu? Olympiakos to dobry zespół.

0

Głosujcie na Atletico! Juve-Malmo to będzie ogórek vs potęga a tam będzie ciekawie!

0

I program nauki obrońców oczywiście :)

0

Remis w Real-Atletico,i będzie spokój ;)

5

Nie ma Simeone ? :O

0

Gerrard,jeden z moich ulubionych piłkarzy :)

0

Nie ma co przesadzać z tym Mathieu,wg. mnie zagrał dobrze, oprócz kilku słabszych wybić.

0

pierwszy ! :D (trolololo) A tak wgl. Suarez mniej meczów,tyle samo asyst,ponad 3 razy więcej goli i więcej szans wykreowanych. A to przecież napastnik!A James to pomocnik.

1

Było przecież już blisko, 2 cm i nie mielibyśmy Neya!

2

Ooo,to zawaliste zdjęcie! :D

3

Sorry,ale Messi nie miał więcej fryzur niż goli.

0

Mnie denerwuje to, że ciągle mówią o nich że mistrz świata,mistrz świata. Jak Hiszpania była mistrzem to wgl. tak nie mówili.

1

Kurde,dzięki że mi powiedziałeś o tym atakowaniu atakiem! A ja już myślałem że atakować będą obrońcy z bramkarzem.

0

Pierwszy komentarz IksDeDe :D

0

W 13 się nie dało, dało się w 12 :D

0

Nie da się kupić Ronaldo do Barcelony ;/

2

Marca mówi o decyzjach niekorzystnych dla Atletico?! Co się stało?

0

Z Realem? Hahahahahah #pozdro600

2

I oczywiście jeszcze 2 puszki Pepsi! Jak mogłeś zapomnieć?!

0

No i prawidłowo ;)

0

Zdjęcie (jak zawsze) genialne :D

0

Domowe były ok , wyjazdowe były już słabsze.

1

Wenezuela na 30 miejscu ;_____;

5

Od kiedy plan B jest lepszy od planu A?

0

towarzyszą?

0

Tia,oczywiście.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?