LeoMessi12310
Dołączył/a: grudzień 2013
Gdzies daleko
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Własnie,jak kibice śpiewają cały mecz,bardzo przyjemnie się to ogląda a tak to...
1
Ten CIES dobrze gada,polać mu !
0
Czerwona kartka:dla murawy
5
Po co głosować, jak i tak 75% głosujących (w tym ja) obejrzy to na streamie albo na jakichś arabach?
0
Niby czemu? Olympiakos to dobry zespół.
0
Głosujcie na Atletico! Juve-Malmo to będzie ogórek vs potęga a tam będzie ciekawie!
0
I program nauki obrońców oczywiście :)
0
Remis w Real-Atletico,i będzie spokój ;)
5
Nie ma Simeone ? :O
0
Gerrard,jeden z moich ulubionych piłkarzy :)
0
Nie ma co przesadzać z tym Mathieu,wg. mnie zagrał dobrze, oprócz kilku słabszych wybić.
0
pierwszy ! :D (trolololo) A tak wgl. Suarez mniej meczów,tyle samo asyst,ponad 3 razy więcej goli i więcej szans wykreowanych. A to przecież napastnik!A James to pomocnik.
1
Było przecież już blisko, 2 cm i nie mielibyśmy Neya!
2
Ooo,to zawaliste zdjęcie! :D
3
Sorry,ale Messi nie miał więcej fryzur niż goli.
0
Mnie denerwuje to, że ciągle mówią o nich że mistrz świata,mistrz świata. Jak Hiszpania była mistrzem to wgl. tak nie mówili.
1
Kurde,dzięki że mi powiedziałeś o tym atakowaniu atakiem! A ja już myślałem że atakować będą obrońcy z bramkarzem.
0
Pierwszy komentarz IksDeDe :D
0
W 13 się nie dało, dało się w 12 :D
0
Nie da się kupić Ronaldo do Barcelony ;/
2
Marca mówi o decyzjach niekorzystnych dla Atletico?! Co się stało?
0
Z Realem? Hahahahahah #pozdro600
2
I oczywiście jeszcze 2 puszki Pepsi! Jak mogłeś zapomnieć?!
0
No i prawidłowo ;)
0
Zdjęcie (jak zawsze) genialne :D
0
Domowe były ok , wyjazdowe były już słabsze.
1
Wenezuela na 30 miejscu ;_____;
5
Od kiedy plan B jest lepszy od planu A?
0
towarzyszą?
0
Tia,oczywiście.