0

Fifa powiada inaczej :D

0

Pfff...

0

Pedro tu ma taką samą minę jak ja kiedy mam iść na zakupy :D

23

No to co fani Realu? Śmieliście się z Barcy to teraz my pośmiejemy się z Realu!

22

Nienawidzę roku 2014...

0

Idźcie sobie , nie oddamy go!

0

Przynajmniej na ławkę... Jak dla mnie Kaka gra dobrze mimo wieku i tak klasa światowa.

0

Yea , nie ma co ani Ronaldinho ani Kaka nie ma Lucasa...

0

Pierwszy ^^

0

13 Pozdrawiam pracowników EA!

0

36 milionów? H3H3

0

2

Bardzo się cieszymy , a teraz się zamknij.

0

Kolejny nieortograf :D

11

Alexis! Serio?? Martino nareszcie wystawił Alexisa! Ludzie swiętujmy!

0

Wyczuwam ból dupy :)

0

Nie czepiaj się jego biegania , 7 , 8km u Messiego to normalne. A to że Pinto biega więcej to już nie jego wina.

0

Hahahahahahahahahahahah dobry żart , ale już Prima Aprilis minęło.

0

NAPRAWDĘ?! CUD BOŻY SIĘ STAŁ !!! LUDZIE ŚWIĘTO! JEDYNY CZŁOWIEK Z REALU KTÓRY MESSIEGO NIE HEJTUJE!

0

Ok , to był baaaaaaaaardzo udany sezon dla Pinto! Oto jego sukcesy:
Przegrał nam ligę
Przegrał nam CdR
Przegrał nam CL

0

Dajcie mu spokój , żaden piłkarz nie potrafi ciągle robić jak najlepiej!

0

Teraz Real nam pośpiewa ,,Znów nie wygraliście nic''

0

Teraz my pośpiewamy : ,,Znów nie wygraliście nic''...

0

Błagam, co ten Pinto robił przy bramce?!

0

Ufff, już się bałem że Bartra nie będzie mógł grać.

4

Was też dziwi że tak mocni piłkarze grają w Juvenil A? Dla mnie ponad połowa składu Juvenil A powinna być przynajmniej w Barcy B.

0

Brawo! Wygrana w Youth League! Was też zastanawia czemu ponad połowa drużyny gra tylko w Juvenil A?

3

COOOO?! Alba tylko 3.0???? Jak dla mnie powinien mieć ocenę wiele większą! Tylko wszedł i już graliśmy lepiej!

0

Czyli Martino już na 100% odchodzi?

0

Jak wygląda ten mecz Atletico i Getafe?
Atletico bombarduje bramkę czy nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?