LeoMessi12310
Dołączył/a: grudzień 2013
Gdzies daleko
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fifa powiada inaczej :D
0
Pfff...
0
Pedro tu ma taką samą minę jak ja kiedy mam iść na zakupy :D
23
No to co fani Realu? Śmieliście się z Barcy to teraz my pośmiejemy się z Realu!
22
Nienawidzę roku 2014...
0
Idźcie sobie , nie oddamy go!
0
Przynajmniej na ławkę... Jak dla mnie Kaka gra dobrze mimo wieku i tak klasa światowa.
0
Yea , nie ma co ani Ronaldinho ani Kaka nie ma Lucasa...
0
Pierwszy ^^
0
13 Pozdrawiam pracowników EA!
0
36 milionów? H3H3
0
2
Bardzo się cieszymy , a teraz się zamknij.
0
Kolejny nieortograf :D
11
Alexis! Serio?? Martino nareszcie wystawił Alexisa! Ludzie swiętujmy!
0
Wyczuwam ból dupy :)
0
Nie czepiaj się jego biegania , 7 , 8km u Messiego to normalne. A to że Pinto biega więcej to już nie jego wina.
0
Hahahahahahahahahahahah dobry żart , ale już Prima Aprilis minęło.
0
NAPRAWDĘ?! CUD BOŻY SIĘ STAŁ !!! LUDZIE ŚWIĘTO! JEDYNY CZŁOWIEK Z REALU KTÓRY MESSIEGO NIE HEJTUJE!
0
Ok , to był baaaaaaaaardzo udany sezon dla Pinto! Oto jego sukcesy:
Przegrał nam ligę
Przegrał nam CdR
Przegrał nam CL
0
Dajcie mu spokój , żaden piłkarz nie potrafi ciągle robić jak najlepiej!
0
Teraz Real nam pośpiewa ,,Znów nie wygraliście nic''
0
Teraz my pośpiewamy : ,,Znów nie wygraliście nic''...
0
Błagam, co ten Pinto robił przy bramce?!
0
Ufff, już się bałem że Bartra nie będzie mógł grać.
4
Was też dziwi że tak mocni piłkarze grają w Juvenil A? Dla mnie ponad połowa składu Juvenil A powinna być przynajmniej w Barcy B.
0
Brawo! Wygrana w Youth League! Was też zastanawia czemu ponad połowa drużyny gra tylko w Juvenil A?
3
COOOO?! Alba tylko 3.0???? Jak dla mnie powinien mieć ocenę wiele większą! Tylko wszedł i już graliśmy lepiej!
0
Czyli Martino już na 100% odchodzi?
0
Jak wygląda ten mecz Atletico i Getafe?
Atletico bombarduje bramkę czy nie?