LeoMessi12310
Dołączył/a: grudzień 2013
Gdzies daleko
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Realu nie ma w pierwszej lidze nawet :P
0
Fajnie , już po lidze.
0
Bo ciężko wystawić normalną obronę.
0
Suuuper tylko tak dalej...
0
Proszę wyjść z tej strony.
0
Pedrito? http://en.wikipedia.org/wiki/Pedrito
0
Ok, jak Messi załaduje hattricka , będzie pierwszy! (przewidując że Costa nie zagra)
0
Bardzo się cieszymy , uczep się Realu.
0
Hmm, jak mieliśmy to wygrać jak nikt nie był w polu kiedy można było dośrodkować? Jedynie Neymar był w ataku...
0
Ok wracaj do Fify kolego :)
0
Nareszcie Montoya zagra!
0
Wchodzę na stronę - 1 nieprzeczytany artykuł! Myślę sobie że Barca się odwołała... A to daty meczów...
0
Czemu go teraz nie zatrudnimy? Przecież dostał Złotą Piłkę!
0
A nas to obchodzi że FIFIE nie podoba się ta flaga? Dla mnie przez to coś trochę mocniej śmierdzi...
0
U mnie też tak jest a zaczęło się podczas meczu z Atletico.
16
Nie będzie karnych za faule przed polem! Niech żyje sprawiedliwość!
0
Real?
To nie REALne.
2
Montoya przypakował ;)
7
Czy wiesz że... Messi Neymar i Iniesta pobiją Atletico?
0
Jak wygramy (to 100% się stanie) będziesz miał super prezent :)
0
Taaak! Reus!
0
Tiaaa, bardzo fajnie ale może nie spamuj?
0
Spoko, jak będą Atletyczni ostro grali (a tak raczej się stanie) to mecz w 10 na 99% skończą.
4
Może jak tak długo nie strzela to próbuje wbić z 5 bramek :)
2
Nigdy o nim nie zapomnę...
0
Gratuluję mózgu...
1
Mogą sobie pomarzyć... Barca się odwoła i tyle gadania.
6
Jedyny trener który umie się zachować. Taki Mourinho by odrazu wszystko na sędziego zrzucił.
0
TAAAAAK ZOSTAJE STARE CAMP NOU KOCHANE WSPOMNIENIA!
0
Ale to będzie nowy stadion czy przebudowany?