0

Realu nie ma w pierwszej lidze nawet :P

0

Fajnie , już po lidze.

0

Bo ciężko wystawić normalną obronę.

0

Suuuper tylko tak dalej...

0

Proszę wyjść z tej strony.

0

0

Ok, jak Messi załaduje hattricka , będzie pierwszy! (przewidując że Costa nie zagra)

0

Bardzo się cieszymy , uczep się Realu.

0

Hmm, jak mieliśmy to wygrać jak nikt nie był w polu kiedy można było dośrodkować? Jedynie Neymar był w ataku...

0

Ok wracaj do Fify kolego :)

0

Nareszcie Montoya zagra!

0

Wchodzę na stronę - 1 nieprzeczytany artykuł! Myślę sobie że Barca się odwołała... A to daty meczów...

0

Czemu go teraz nie zatrudnimy? Przecież dostał Złotą Piłkę!

0

A nas to obchodzi że FIFIE nie podoba się ta flaga? Dla mnie przez to coś trochę mocniej śmierdzi...

0

U mnie też tak jest a zaczęło się podczas meczu z Atletico.

16

Nie będzie karnych za faule przed polem! Niech żyje sprawiedliwość!

0

Real?
To nie REALne.

2

Montoya przypakował ;)

7

Czy wiesz że... Messi Neymar i Iniesta pobiją Atletico?

0

Jak wygramy (to 100% się stanie) będziesz miał super prezent :)

0

Taaak! Reus!

0

Tiaaa, bardzo fajnie ale może nie spamuj?

0

Spoko, jak będą Atletyczni ostro grali (a tak raczej się stanie) to mecz w 10 na 99% skończą.

4

Może jak tak długo nie strzela to próbuje wbić z 5 bramek :)

2

Nigdy o nim nie zapomnę...

0

Gratuluję mózgu...

1

Mogą sobie pomarzyć... Barca się odwoła i tyle gadania.

6

Jedyny trener który umie się zachować. Taki Mourinho by odrazu wszystko na sędziego zrzucił.

0

TAAAAAK ZOSTAJE STARE CAMP NOU KOCHANE WSPOMNIENIA!

0

Ale to będzie nowy stadion czy przebudowany?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?