0

Fajna stronka różowa :D

0

Ale mecz o 16:00,to jeszcze nie tak źle.

0

Komentarz usunięty

4

Błagam,dajcie link...

0

Jak mawiają memy: Som plusy dodatnie,som plusy ujemne

1

ter Stegen-Alves-Pique-Mathieu-Alba-Masche-Rakitic-Iniesta-Suarez-Messi-Neymar

0

I być w pudełku :D

0

LEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!

1

Suarez gol? Sorka że się pytam ale sciągam sopcasta :D

0

To nie kradnij od sąsiada! To nie kradnij od sąsiada! To nie kradnij od sąsiada!

0

Wiadomo,Suarez nie poszedł do innego klubu w BPL z szacunku do Liverpoolu.

0

Na księżycu może i tak,ale nie w Rosji.

0

No wooow, a kto nie jest przeciwko Eboli (oprócz rasistów)?

1

Bardzo dobrze, Urugwaj musi, się przyzwyczaić do gry bez Suareza.

0

Dobrze raczej,bez żadnych większych błędów, a i tych mniejszych prawie nie było.

0

Jeżeli przejdzie do Barcelony, chyba zacznę kibicować Realowi.

4

ze mnie też, kurde, po Realu się jakoś wygrzebałem ale teraz nie pójdzie :(

4

Kiedy teraz czytam Seny, pit i collons dziwnie się czuję...

0

serio odpowiedziałeś na mój kom sprzed 10 miesięcy? :D

0

Już sobie wyobrażam co by było bez karnych...

1

Yea, Casillas! :D

0

Wam też jak wchodzicie na stronę wyskakuje Attention coś tam?

0

Bacca,Neymar? hyhyhy

0

Nie wiem czemu Milik nie gra w pierwszym składzie Ajaxu wgl.

0

Błagam.. Mają Ibrę,Cavani i tak jest trzymany na siłę...

0

Ale i tak się uczepią Messiego!

0

w samej lidze czy ogółem?

0

Mówiłem że zagryzie Pepe -,-

1

Nawet Alves celnie wrzucał!

0

Mina Pedro-bezcenne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?