LeoMessi12310
Dołączył/a: grudzień 2013
Gdzies daleko
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajna stronka różowa :D
0
Ale mecz o 16:00,to jeszcze nie tak źle.
0
Komentarz usunięty
4
Błagam,dajcie link...
0
Jak mawiają memy: Som plusy dodatnie,som plusy ujemne
1
ter Stegen-Alves-Pique-Mathieu-Alba-Masche-Rakitic-Iniesta-Suarez-Messi-Neymar
0
I być w pudełku :D
0
LEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!
1
Suarez gol? Sorka że się pytam ale sciągam sopcasta :D
0
To nie kradnij od sąsiada! To nie kradnij od sąsiada! To nie kradnij od sąsiada!
0
Wiadomo,Suarez nie poszedł do innego klubu w BPL z szacunku do Liverpoolu.
0
Na księżycu może i tak,ale nie w Rosji.
0
No wooow, a kto nie jest przeciwko Eboli (oprócz rasistów)?
1
Bardzo dobrze, Urugwaj musi, się przyzwyczaić do gry bez Suareza.
0
Dobrze raczej,bez żadnych większych błędów, a i tych mniejszych prawie nie było.
0
Jeżeli przejdzie do Barcelony, chyba zacznę kibicować Realowi.
4
ze mnie też, kurde, po Realu się jakoś wygrzebałem ale teraz nie pójdzie :(
4
Kiedy teraz czytam Seny, pit i collons dziwnie się czuję...
0
serio odpowiedziałeś na mój kom sprzed 10 miesięcy? :D
0
Już sobie wyobrażam co by było bez karnych...
1
Yea, Casillas! :D
0
Wam też jak wchodzicie na stronę wyskakuje Attention coś tam?
0
Bacca,Neymar? hyhyhy
0
Nie wiem czemu Milik nie gra w pierwszym składzie Ajaxu wgl.
0
Błagam.. Mają Ibrę,Cavani i tak jest trzymany na siłę...
0
Ale i tak się uczepią Messiego!
0
w samej lidze czy ogółem?
0
Mówiłem że zagryzie Pepe -,-
1
Nawet Alves celnie wrzucał!
0
Mina Pedro-bezcenne