3

@blakkudium od 73 roku jak dostal piłką w glowe to wszystko widzi inaczej xD

Chorszcz zaprasza Pacjenta Janka T. ;D

7

Jan Tomaszewski odkąd dostał piłką w glowe na Wembley w 1973 roku to od tamej pory stal sie odklejony, moze Panie Janku do Choroszczy sie Pan uda a nie wywiady Pan udziela.

8

@blakkudium uprzedziles xDD

Wjechal caly na bialo ;DD

Chlop po udarze musi byc, innej opcji nie widze xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hshdhrhdh Spokojnie, krata sie cała chlodzi ;D

0

@Hshdhrhdh Oczywiście;D

0

@Hadziuk Spokojnie Byku ;D
@Messibestplayerintheworld Juz jestem w takim wieku ze czy to Perla z puchy czy butelki to jeden uj tak naprawdę;D

1

@blakkudium Też Byczku prawda ;-)

1

@blakkudium Oni z kazdego miliona sie ciesza xD

Fajnie jakby tako za Forta wpadlo nawet okolo 30mln to by bylo dobrze, 30 i w górę to juz by byla klasa ;P

5

@Kessie tylko do @Luciano99 prosto do wulkanizacji ;D

1

@blakkudium Niech dają za Forta min 30-40mln ;-)

1

@heniusss nigdy nie jadlem ale takiego czegos nie uznaje jako pizza tylko ciasto z kremem czekoladowym ;D

@Popitek12 Popito za to kebsy wciągasz jak odkurzacz ;D

0

@tomek8756 Każdą pizze lubie oprócz z owocami morza, to juz z ananasem wolę;-)

Neapolitańska to klasyk więc z klasykow to każdą uwielbiam ;P

2

@MesQueUnClub_87 Sniper Elite 5 bardzo mi sie podobal, z Call of Duty masz klasyki czyli Modern Warfare 2 i 4 to kozaki w huk więc tez polecam no i Modern Warfare ten z Kapitanem Princem na okladce tez sztos na najwyzszym poziomie go skosilem, mega nawalanka ;D

Doom 3 jak lubisz horrory to strzelanka jak ta lala ;D

3

2:0 Polska z Brazylią w setach w półfinale Ligi Narodow ;-)

Dobre meczycho ;-)

8

#MessiDay



Leo w dobrym humorze to będzie strzelanko z dzis na jutro o 1:30 ;-))

A co do kontraktu Leo to Szefito na konferencji przed meczowej się uśmiechnął i tak jakby to potwierdził, więc Leo przedłuży kontrakt do końca 2028 roku z klauzulą w której będzie mogl odejść w 2026 lub 2027 roku za pośrednictwem porozumienia obu stron. ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

2

@mekston A to mi sie pomyliło hah, pisalem z pamięci i dzięki za poprawe, mi to z resztą obojetnie bo w poniedziałek mam dopiero na nocke więc tak czy siak bym obejrzal.

10

Amigosi na dzisiejszym treningu przed poniedzialkowym meczem ;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

2

@mekston u Suareza to skuteczność szwankuje ale to jest do poprawy, ogólnie gra dobrze ;-)

2

@mekston Teraz mają kozak skład po przyjściu RDP, powinni każdego poskładać, wystarczy ze wyjdą najmocniejszym skladem, bo skład Miami teraz ma całkiem dobry, jak Mascherano wyjdzie czwórką w pomocy i z podwieszonym wyzej Leo co będzie wolnym elektronem to skladaja każdego po kolei. ;-)

1

@mekston Jak to powiedział jeden Pan w studiu po meczowym Interu Miami, "Messi jest bardzo głodny, Miami idzie po to trofeum." ;-)

1

Komentarz usunięty

1

@Lanosss ja czuję że Leo do 40stki pogra i zakonczy karierę po skończeniu 40 lat ;-)

Bo to będzie równy piękny wiek ;-)

0

@Lanosss A czego ma nie zagrać? Jak będzie chcial i będzie mial ochote to zagra, on juz wygral wszystko i decyzja zalezy od niego tylko i wyłącznie, a nie osób trzecich. ;-)

0

@LeoMessiiBarcaPepa Bzdura. Bylo tlumaczone miliony razy, nie zamierzam powtarzać i w kółko to pisać.

@BorzyKrzys Czas pokaże co się wydarzy, tyle w temacie.

1

@gumaz Ja zaraz w kime bo jeszcze jedna nocka mnie czeka, zarzucam szame plus film i kimanko ;D

0

@gumaz Normalnie, jutro po drugiej nocy z rzędu będzie ciężko ale po jednej nocce to normalnie funkcjonuje ;D

11

Inter Miami zaoferował Leo Messiemu przedłużenie kontraktu do końca 2028 roku.

Jednakże nowy kontrakt będzie zawierał klauzulę pozwalającą Leo Messiemu odejść pod koniec 2026 lub 2027 roku, jeśli będzie chciał podjąć taką jednostronną decyzje.

@ESPNArgentina



Czyli jest szansa na last dance bo zostawia sobie furtkę otwartą do odejścia;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Kapitan hawk @mekston @Tollusiek @Lanosss

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?