1

@Lanosss Juz potwierdzone oficjalnie, Leo i Alba zawieszeni :/

2

No i elegancko❤️

1

@Lanosss Słabe źródło, ja czekam na potwierdzenie z lepszych.

8

Leo Messi zostanie zawieszony na mecz Interu Miami z FC Cincinnati w ten weekend z powodu opuszczenia meczu All-Star. @tombogert



Czekam na lepsze źródła ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

8

Rodrigo de Paul zostanie nowym zawodnikiem Interu Miami, wszystko jest już przesądzone!

Czteroletni kontrakt, 15 milionów euro oplaty dla Atlético Madryt.

Wciągu najbliższych 24 godzin przejdzie badania medyczne i podpisze kontrakt.



Dzis w nocy wyczuwam oficjalke ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

0

@Filipem Nie dostał, sam prezes ligi mówił że rozumie samego Leo, Miami ma inny grafik meczów niż inne zespoly, przez caly czerwiec i dużą połowę lipca musieli grac co 3 dni gdzie dla Leo ktory juz tez nie ma 20 lat tylko prawie 40ci to jest wyczyn w huk.

1

@Sysia11 Zgadza się, ciekawe pokolenia się zrodziło, liczę że uda sie obronić Mistrzostwo Świata, byłoby to piękne;-)

8

Leo Messi zagra jutro przeciwko Cincinnati. Odpoczywał w tym tygodniu z powodu zmęczenia i dziś normalnie trenował z grupą. @MiamiHerald



Rodrigo De Paul udał się do Miami gdzie podpisze kontrakt z Interem Miami.



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

8

Messi gotowy?

Mascherano: "Liczba meczów, które rozegraliśmy w czerwcu i lipcu, i wyjazdy, które odbyliśmy, były częścią planu, który zakladal powrot zawodników. Messi, podobnie jak Jordi, również doznał kontuzji, ale dziś wróci do treningów."

"Przez cały tydzień trenowali osobno, ale Messi nie odniósł żadnej kontuzji i na nic się nie skarżył. Po prostu normalne zmęczenie spowodowane liczbą meczów i minut, które spędził na boisku. Gracze zawsze odczuwają ból, zwłaszcza gdy grają co trzy dni."

"Ale na szczęście dzisiaj wrócą i mamy nadzieję, że będą trenować z grupą, abyśmy mogli liczyć na nich obu w jutrzejszym meczu. Do tej pory nie otrzymaliśmy żadnego powiadomienia o jego zawieszeniu."



Zmęczenie materiału było u Leo i dlatego nie zagral w Gwiazdach MLS, to dobrze bo znowu mięśniówki by były, w sumie tez nie ma 20lat tylko 40ci prawie.


Leo trenuje normalnie z grupą.



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

2

@Sysia11 Na ławkę w kadrze sie przyda ;-)

Lautaro czy Juliana nie wygryzie, nie ma szans na to.

0

@Fake69 A Ty czytasz ze zrozumieniem co tu jest napisane czy robisz z siebie debila?

0

@Lanosss Puchar Gampera by byl dostosowany do Leo wtedy więc by sie odbyl w innym czasie po prostu Byku, nie patrz na daty, bo zawsze by sie znalazlo wyjscie, inny wolny termin po prostu. ;-)

@MesQueUnClub_87 Dokładnie Byku ;-)

2

Komentarz usunięty

11

Uhonorowanie Messiego na otwarciu Camp Nou?

Laporta: "Tak, zawsze mówiliśmy, że najlepszym rozwiązaniem byłoby otwarcie nowego stadionu i uhonorowanie Messiego."

"Jestem pewien, że pomysł dotarł już do Leo i jego rodziny."

"Bylibyśmy szczęśliwi, gdyby do tego doszło, ale to zależy od nich."



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

2

@kubix05 @budel17 ja od 98 zaczynałem;-)

16

Mocne xDD


10

Franco Panizzo:

"Źródła poinformowały mnie, że MLS z góry wiedziało, że Messi nie weźmie udziału w Meczu Gwiazd.

Oczekuje się, że wystąpi w sobotę przeciwko Cincinnati."



Nieobecność Messiego?

Don Garber (Komisarz MLS):

"Miami ma inny harmonogram niż inne drużyny. Większość drużyn miała 10 dni wolnego, ale Miami nie. Leo rozegrał pełne 90 minut w większości meczów, w których wystąpił. Bardzo byśmy go tu chcieli. Dziś rano dowiedziałem się, że ani Messi, ani Alba nie trenowali, więc poczekamy, co powie na to Inter Miami."



Don Garber (Komisarz MLS):

"MLS nie byłaby tam, gdzie jest dzisiaj, gdyby nie Leo Messi."



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

0

@Hasszz Dla mnie były zajebiste, kij w to ze system co dwa tyg sie sypal ale kozak bylo ;-)

0

@D10SLEO to prawda ;P

19

2

@PatrychoO Nic nie powinien Byku, chce to gra, nie chce to nie gra ;-)

2

@escarabajo Ale nie gadaj ze Leo zagral tam cienko bo to nie prawda, sytuacji mial multum tylko nie chcialo po prostu wpaść, takie mecze tez sie zdarzają.

Cos czuje ze teraz postrzela Leo i to może nawet hattriczek wpaść;-)

Bo nic dwa razy sie nie zdzarza i teraz Leo będzie skuteczny ;-)

0

@mekston Ale nie zawiesza juz info wstawilem ;-)

7

Chociaż regulamin ligi stanowi, że każdy zawodnik, który zdecyduje się nie uczestniczyć w wydarzeniu bez ważnego powodu medycznego, może zostać ukarany zawieszeniem na jeden mecz.

MLS nie będzie karać Messiego i Alby. @lizzy_becherano



Za dużo dał Leo MLS żeby go karać;-)

Takze zagra z Cinci, temat zamknięty. ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

0

@escarabajo Normalnie zagra z Cinci, wpiszą mu ze ma lekki uraz i nie zagra w meczu gwiazd MLS i po temacie a na Cinci będzie gotowy ;-)

0

@Danny Gaucho Dokładnie tak Łysolu ;D

@PatrychoO tak jak napisał Łysy ma to w pompce daleko Leo ;D

@Jackazz z Cinci lepszy meczyk będzie;D

@Kapitan hawk Dokładnie haha ;D

5

Leo Messi nie pojechał do Austin w Teksasie na All-Star Game.

Opuści dzisiejszy mecz. Decyzja dotycząca jego dostępności na mecz z Cincinnati nie została jeszcze podjęta. @Jarm21



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

10

Rodrigo De Paul przechodzi Oficjalnie do Interu Miami! Transakcja została sfinalizowana, Inter Miami zapłaci 15mln euro. Fabrizio Romano



No to mamy słynne Here We Go! ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

0

@Dr Joint On zawsze jest ;D

2

@MichalZZZ chciałeś rapsy to łap letniaczek ;D



Z tego klipu znam trzech osobiście także mordy są spoko ;-))

@Coutinho007 @Sysia11

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?