11

Álvaro Montoro kolejny młody Argentyński talent, z pierwszym golem dla Botafogo.

Jest to ofensywny pomocnik który może grac po obu stronach boiska.



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

12

Leo Messi i spółka gotowi na Leagues Cup ;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

1

@Sysia11 do tej pory mam na oryginale ;-)

1

@FCBparasiempre Żarty sobie robię;-)

1

@kubix05 Junak błyszczał jak psu jaja ;DD

1

@Pawel13sz Na Hard Rock Stadium ;-)

2

Rashford na drugą obowiązkowo;-)

1

@mekston Miami mialo więcej szans na strzelenie bramki od Cinci, ogolnie dobry mecz byl, a gol nie uznany Cinci to tam faul byl, ręką po twarzy dostał Allen.

1

@Hadziuk @mekston widzieliscie jak Balague sie odpalil? Pocisnal wladze MLS.

Dla mnie mądrze powiedział bo Leo to nie robot ze ma grac mecze co dwa dni.

0

@Herato Jak to jest placek zwykły, Pep zrobi blad jak go weźmie.

8

Rodrigo De Paul jest nieobecny w składzie Interu Miami na Puchar Ligi.

Nie oznacza to jednak, że został całkowicie wykluczony z rozgrywek.



Szefito musi zgłosić Ochroniarza bo inaczej ciężary będą w pucharze ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

0

@ToWinaSedziego To se przypominaj, mi to wisi co tam kłapiesz xD

Nawet tego nie czytam wysrywu.

0

@ToWinaSedziego To po uj mieszasz Juliana gdzie nie bylo o nim mowy w poscie Enkora a pozniej placzesz.

0

@Encore Czytaj ze zrozumieniem, widze masz z tym problemy.

Napisalem ze bylo wielu i slyszalem ze pobija Messiego rekord a nie pobili wiec jak Erling pobije to daj znac bo jeszcze tego nie zrobil.

@Frimpong Mogl pobic ale nie pobil, tyle w temacie.

@ToWinaSedziego Nie bylo tu mowy o Julianie wiec stul sie płaczku.

0

@Encore Taaa juz to wiele lat slysze ze ten moze pobic i tamten rekord Leo. Najpierw niech pobije a pozniej daj znać. ;-)

8

Leo Messi z Ochroniarzem w Miami ;-)





Z numerem 7 będzie gral w Miami RDP ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

11

Atletico pozegnalo Rodrigo De Paula i życzą dalszych sukcesów;-)



Dawać mi już mecz z wszystkimi amigosami w skladzie ;P

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Kapitan hawk

0

Komentarz usunięty

0

@Sekstet2009 Zle zrobil bo moze to mu sie odbić czkawką.

Chociaz ma szczęście że Leo ma to w pompie daleko więc sprawa zamieciona będzie;-)

0

@D10SLEO A niech wala i zdychają.

Nie szkoda mi takich.

13

Oficjalnie: Rodrigo De Paul w Interze Miami!



Mamy too w koncu kurde bele ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

0

Prezes MLS robi gruby błąd moim zdaniem dając glupie zawieszenie Leo czy Albie.

0

@TaughtMule Czym tu sie podniecać? zapytaj chlopa lepiej ile w siebie sterydow wsadził..

1

@PatrychoO Otóż to Patryku ;D

1

@barcelonaLM Dla was Nadal czy Djoko jest Goatem a dla mnie Roger Federer, gral najpiękniejszą tenisową piłkę.

Daltego polubilem Carlosa bo ma duzo z Rogera ;-)

6

Jorge Mas: "Leo Messi jest niezwykle zdenerwowany. Mam nadzieję, że nie będzie to miało długoterminowego wpływu".

"Czy będzie to miało wpływ na jego postrzeganie ligi i jej zasad? Bez wątpienia".

"Lionel jest inny niż wszyscy. Chce brać udział w konkurencyjnych meczach".

"Jest bardzo, bardzo zły, ale musimy zjednoczyć się jako jedna całość, jesteśmy przeciwko światu i to musi znaleźć odzwierciedlenie w naszych wynikach w drugiej połowie roku". @tombogert



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

10

Khabib Nurmagomedov:

"Przed Mistrzostwami Świata nie miałem wątpliwości, kogo wolę między Messim a Ronaldo. Ale nie można zaprzeczyć temu, co osiągnął Messi, to niemożliwe. Niektórzy mogą go lubić, inni nie, ale temu, co osiągnął, po prostu nie można zaprzeczyć. To on."

"Wygrał wszystko, co było do wygrania. Naprawdę, to tak jakby zakończył grę, koniec brazylijskiej telenoweli, powiedzmy. Wygrał wszystko..."



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

2

@mekston O tym pisalem wyzej ze szkoda ze jutro nie zagra, bo przelamanie by bylo na stowe, jeszcze u siebie Miami gra, także cos by strzelił, szkoda ze nie zagra.

Teraz to tylko trzymam kciuki zeby chlopaki dowiezli ten mecz, 3pkt przepchnięte dupą i mozna sie rozejść;P

2

@escarabajo No cóż, szkoda ze wypadlo na Cinci bo tak by bylo juz odhaczone to u Leo, w dodatku graja u siebie wiec bramke jakąś by Leo strzelił, gdyby grali z kimś nie ważnym to nawet bym o tym nie wspominal czy będzie mial zawieszenie bo miałbym to w pompce centralnie ;D

1

@Lanosss Juz potwierdzone oficjalnie, Leo i Alba zawieszeni :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?