10

Z tego, co słyszałem, mniej więcej tak wyglądała rozmowa Leo Messiego z zarządem kilka miesięcy temu:

Leo Messi: "Nie wiem, czy będę kontynuował, ponieważ chcę ambitniejszego projektu."

"Chcę bardziej konkurencyjnej drużyny, drużyny, która rywalizuje na arenie międzynarodowej”.

Właściciele klubu:

Czego chcesz?

Dobrze, porozmawiajmy o nazwiskach.

Chcesz bardziej konkurencyjnej drużyny? Kogo chcesz?

Powiedział im: "Rodrigo De Paula”.

Zapłacili więc 15 milionów dolarów i sprowadzili De Paula.

Pieniądze nigdy nie były głównym powodem czy problem wahania Messiego co do pozostania w Miami.

@ESPNArgentina



No i klasa ;-)

A tak w ogóle to Dzień dobry po nocce, milego dzionka życzę wszystkim oraz udanego weekendu ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Kapitan hawk @mekston @Tollusiek @Lanosss

14

Leo Messi przedłuży kontrakt z Interem Miami o trzy sezony do końca 2028 roku, przedłużenie ogłoszone zostanie w kolejnych tygodniach. [Xavi Campos]



No to trochę jeszcze pooglądamy Leo ;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

5

Jakie świry ;DD



@Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Adran360 @Lanosss

14

Bo Gavi to główny Kapitan od tego sezonu❤️

7

Flick zadowolony z zespołu ;-))


11

Leo Messi wywiad po meczowy, w skrócie napiszę co powiedział Leo: "że jest to ważne zwycięstwo dla zespołu i że jest bardzo zadowolony z debiutu Rodrigo De Paula i że dużo wnosi Argentyńczyk do zespołu, w dalszej rozmowie powiedział że im więcej gra to bardziej jest przygotowany fizycznie i lepiej sie czuję pod tym względem do kolejnych meczów."



@DaxMcCarty11 po meczu w studio: "Messi jest głodny. Inter Miami idzie po to trofeum".



Dokładnie tak, jak Leo utrzyma formę a powinien bo MŚ się zbliżają to trofea w tym sezonie Miami powinno zgarnąć wszystkie co są możliwe do wygrania. ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

5

Gavinho dzis klasa bramka i asysta.

Kapitan❤️

@Sysia11 @Coutinho007 @Pawel13sz

2

Gavi co kozak wszedl w mecz, oby tak dalej Pablo ;-))

Asyste już ma, teraz czas na bramke.

1

@NeroTFP1 Dokładnie, byle to przepchać i zakończyć to szybko ;-)

@tadzik447 to grubo xD

Ja ogólnie na dwoch ekranach oglądam, siate na jednym a na drugim Barca ;D

0

Laminek dzis bramki im Leo Messiego;-)

4

Polska 2:0 z Japońcami w setach ;-)

0

@karci0 na dole byl obronca co lamal w huk linie, nie cofnęli by.

5

Araujo dalej z ręką w górze xDD

Zamiast do konca biec i wyebac pile w aut to robi za liniowego xD

@Coutinho007 @Kondziubarca

0

Goool Lamine Yamal ;-)

1

@Coutinho007 Raphinha jak dobrze zauważyłem to jest wolnym elektronem jak Messi, wszędzie jest na boisku a Balde zostaje sam na lewej ;-)

Chociaż teraz sie obudzil Balduś ;D

1

Żuls fajną fryzurę ma ;-)

10

Statystyki Leo Messiego w Interze Miami.



G.O.A.T.❤️

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Kapitan hawk @mekston @Tollusiek @Lanosss

1

@NeroTFP1 Peja, Tupac.

29

Goool 2:1 Inter Miami, bramke strzelil Weigandt a Leo Messi z dubletem asyst, 95min i cuda Leo sie dzieja ;D



Koniec meczu Amigosi wygrywaja 2:1 z Atlasem w Leagues Cup!

Oczywiście zawodnikiem meczu został Leo ;-))

9.9 Ocena według SofaScore.

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss @Kondziubarca

21

Goool Inter Miami, Segovia z bramką asyste zalicza Leo Messi ;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

11

Vamooos Inter Miami!!❤️



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

9

Rodrigo De Paul, Luis Suárez i Leo Messi przybyli na Chase Stadium. ;-)



XI Interu Miami

Amigosi wszyscy w podstawie ;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

4

@Popitek12 Będziesz oglądać z figurką Christophera ;DD

Na bramce zagra ;D

12

#Przypominajka

Z dzis na jutro o 1:30 gra Inter Miami w Leagues Cup, który będzie można oglądać prawdopodobnie na youtube.



OFICJALNIE: RDP Został zarejestrowany i dziś zadebiutuje.



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

0

@Nefir Tak, sprzedałbym Lewego gdyby była oferta opiewająca na 50mlm bo za rok odejdzie za darmo, pisalem to wyzej i zdania nie zmienie. ;-)

0

@PerroHerro Tak bo Ty wiesz co by bylo.

Gdybac to sobie mozna do bólu.

1

@Nefir Kogos na pewno bysmy kupili, tego kogo by chciał Flick, a kogo konkretnie to nie wiem, za 50 baniek bym go sprzedał bo za rok odejdzie za darmo.

9

Arnold Schwarzenegger obchodzi dziś 78. urodziny!

Wszystkiego Najlepszego dla Komando czy Terminatora! ;D

10

Tak, jakby Araby zaplacili około 50mln to jak najbardziej chciałbym jego odejścia.

Ale i tak zostanie a po sezonie odejdzie za darmo, więc nie ma co dyskutować nawet o tym.

1

@Popitek12 Napisane masz w poście Popo ;D

@mekston Dokładnie, nie każdy będzie Yamalem że od razu wskoczy na wysoki poziom ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?