Leo Messi wywiad po meczowy, w skrócie napiszę co powiedział Leo: "że jest to ważne zwycięstwo dla zespołu i że jest bardzo zadowolony z debiutu Rodrigo De Paula i że dużo wnosi Argentyńczyk do zespołu, w dalszej rozmowie powiedział że im więcej gra to bardziej jest przygotowany fizycznie i lepiej sie czuję pod tym względem do kolejnych meczów."
🎙️ Las palabras de nuestro capitán tras la victoria 🐐 https://t.co/i05ewhu51H">pic.twitter.com/i05ewhu51H
Dokładnie tak, jak Leo utrzyma formę a powinien bo MŚ się zbliżają to trofea w tym sezonie Miami powinno zgarnąć wszystkie co są możliwe do wygrania. ;-)
Goool 2:1 Inter Miami, bramke strzelil Weigandt a Leo Messi z dubletem asyst, 95min i cuda Leo sie dzieja ;D
TEAM WORK! 🤩⚽️ Se juntaron los que saben, segunda asistencia de Messi y Weigandt no perdonó!#LeaguesCup2025https://t.co/5D8Ts1wDII">pic.twitter.com/5D8Ts1wDII
@Nefir Kogos na pewno bysmy kupili, tego kogo by chciał Flick, a kogo konkretnie to nie wiem, za 50 baniek bym go sprzedał bo za rok odejdzie za darmo.
10
Z tego, co słyszałem, mniej więcej tak wyglądała rozmowa Leo Messiego z zarządem kilka miesięcy temu:
Leo Messi: "Nie wiem, czy będę kontynuował, ponieważ chcę ambitniejszego projektu."
"Chcę bardziej konkurencyjnej drużyny, drużyny, która rywalizuje na arenie międzynarodowej”.
Właściciele klubu:
Czego chcesz?
Dobrze, porozmawiajmy o nazwiskach.
Chcesz bardziej konkurencyjnej drużyny? Kogo chcesz?
Powiedział im: "Rodrigo De Paula”.
Zapłacili więc 15 milionów dolarów i sprowadzili De Paula.
Pieniądze nigdy nie były głównym powodem czy problem wahania Messiego co do pozostania w Miami.
@ESPNArgentina
No i klasa ;-)
A tak w ogóle to Dzień dobry po nocce, milego dzionka życzę wszystkim oraz udanego weekendu ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Kapitan hawk @mekston @Tollusiek @Lanosss
14
Leo Messi przedłuży kontrakt z Interem Miami o trzy sezony do końca 2028 roku, przedłużenie ogłoszone zostanie w kolejnych tygodniach. [Xavi Campos]
No to trochę jeszcze pooglądamy Leo ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
5
Jakie świry ;DD
@Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Adran360 @Lanosss
14
Bo Gavi to główny Kapitan od tego sezonu❤️
7
Flick zadowolony z zespołu ;-))
11
Leo Messi wywiad po meczowy, w skrócie napiszę co powiedział Leo: "że jest to ważne zwycięstwo dla zespołu i że jest bardzo zadowolony z debiutu Rodrigo De Paula i że dużo wnosi Argentyńczyk do zespołu, w dalszej rozmowie powiedział że im więcej gra to bardziej jest przygotowany fizycznie i lepiej sie czuję pod tym względem do kolejnych meczów."
@DaxMcCarty11 po meczu w studio: "Messi jest głodny. Inter Miami idzie po to trofeum".
Dokładnie tak, jak Leo utrzyma formę a powinien bo MŚ się zbliżają to trofea w tym sezonie Miami powinno zgarnąć wszystkie co są możliwe do wygrania. ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
5
Gavinho dzis klasa bramka i asysta.
Kapitan❤️
@Sysia11 @Coutinho007 @Pawel13sz
2
Gavi co kozak wszedl w mecz, oby tak dalej Pablo ;-))
Asyste już ma, teraz czas na bramke.
1
@NeroTFP1 Dokładnie, byle to przepchać i zakończyć to szybko ;-)
@tadzik447 to grubo xD
Ja ogólnie na dwoch ekranach oglądam, siate na jednym a na drugim Barca ;D
0
Laminek dzis bramki im Leo Messiego;-)
4
Polska 2:0 z Japońcami w setach ;-)
0
@karci0 na dole byl obronca co lamal w huk linie, nie cofnęli by.
5
Araujo dalej z ręką w górze xDD
Zamiast do konca biec i wyebac pile w aut to robi za liniowego xD
@Coutinho007 @Kondziubarca
0
Goool Lamine Yamal ;-)
1
@Coutinho007 Raphinha jak dobrze zauważyłem to jest wolnym elektronem jak Messi, wszędzie jest na boisku a Balde zostaje sam na lewej ;-)
Chociaż teraz sie obudzil Balduś ;D
1
Żuls fajną fryzurę ma ;-)
10
Statystyki Leo Messiego w Interze Miami.
G.O.A.T.❤️
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Kapitan hawk @mekston @Tollusiek @Lanosss
1
@NeroTFP1 Peja, Tupac.
29
Goool 2:1 Inter Miami, bramke strzelil Weigandt a Leo Messi z dubletem asyst, 95min i cuda Leo sie dzieja ;D
Koniec meczu Amigosi wygrywaja 2:1 z Atlasem w Leagues Cup!
Oczywiście zawodnikiem meczu został Leo ;-))
9.9 Ocena według SofaScore.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss @Kondziubarca
21
Goool Inter Miami, Segovia z bramką asyste zalicza Leo Messi ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
11
Vamooos Inter Miami!!❤️
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
9
Rodrigo De Paul, Luis Suárez i Leo Messi przybyli na Chase Stadium. ;-)
XI Interu Miami
Amigosi wszyscy w podstawie ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
4
@Popitek12 Będziesz oglądać z figurką Christophera ;DD
Na bramce zagra ;D
12
#Przypominajka
Z dzis na jutro o 1:30 gra Inter Miami w Leagues Cup, który będzie można oglądać prawdopodobnie na youtube.
OFICJALNIE: RDP Został zarejestrowany i dziś zadebiutuje.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
0
@Nefir Tak, sprzedałbym Lewego gdyby była oferta opiewająca na 50mlm bo za rok odejdzie za darmo, pisalem to wyzej i zdania nie zmienie. ;-)
0
@PerroHerro Tak bo Ty wiesz co by bylo.
Gdybac to sobie mozna do bólu.
1
@Nefir Kogos na pewno bysmy kupili, tego kogo by chciał Flick, a kogo konkretnie to nie wiem, za 50 baniek bym go sprzedał bo za rok odejdzie za darmo.
9
Arnold Schwarzenegger obchodzi dziś 78. urodziny!
Wszystkiego Najlepszego dla Komando czy Terminatora! ;D
10
Tak, jakby Araby zaplacili około 50mln to jak najbardziej chciałbym jego odejścia.
Ale i tak zostanie a po sezonie odejdzie za darmo, więc nie ma co dyskutować nawet o tym.
1
@Popitek12 Napisane masz w poście Popo ;D
@mekston Dokładnie, nie każdy będzie Yamalem że od razu wskoczy na wysoki poziom ;-)