20

Camp Nou podczas meczu z Bilbao na trybunach skandowało "MESSI, MESSI, MESSI."



No i klasa. ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944

1

@Sysia11 No i klasa, ja Tupaca tez od dziecka slucham, najlepszy kocur jest ;-)

No dokładnie, on to co mial nawinąć to nawinął;D

2

@Sysia11 Super profilowe z Tuptusiem masz, ja jestem posiadaczem ręcznie malowanego obrazu wlasnie jego ;-)

Plus posiadam jego plyty na oryginale ;D

2

@Sysia11 Głowa nie dojechała za nogami, cos jak u Quaresmy czy Balotelliego.

2

O 23 skończyłem, szybko nadrobione meczyki można teraz chillowac bombke ;D

2

@Sysia11 Kocur, uwielbiam gościa❤️

0

@Barcanajlepszyteam Masz w poscie drugim co jest oznaczone, z adidasa za 714zl.

I tak bylo warto bo to pamiątka na lata ;-)

2

@Sysia11 Dziękuję;-)

1

@Faro Chciałbyś z autografem;DD

@Starrk Dziękuję;-)

1

@Sysia11 Widziałem to, pewnie na dniach zostaną poprawione te murale tak jak zawsze w sumie jest ;-)

8

Leo Messi na instagramie dał konkurs wraz z www.icons.com do wygrania są trzy koszulki: Argentyny, Barcy czy Miami z jego autografem w ramce, elegancko oprawione.

Więcej info pod postem u Leo, link bezpośrednio do konkursu zostawiam poniżej:

https://www.instagram.com/leomessi/reel/DRSNOkUDbdS/

Życzę powodzonka wam i wygranej;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944

1

Zgadzam się w pełni z Jordim ;-))

1

@Sysia11 Jak tej przerwy praktycznie nie bylo bo byl cały czas z dziećmi i miał kontakt z matką jego dzieci. ;-)

1

@vangoor @Sysia11 @olav Jak on nie mial partnerki na boku, cały czas opiekował się dziećmi, zrobił przerwe i tak jakby jej nie zrobił bo z partnerką z którą ma dzieci cały czas miał kontakt, więc nie trafione te wasze wpisy.

A co do formy Enzo to jest mega kotem, on juz w Benfice pokazał że jest jednym z najlepszych na swojej pozycji a teraz to tylko udowadnia. ;-)

1

@MessiForeverTheBest Jedna. ;-)

@Redakcja kiedy wleci post o Leo i nagrodzie od Sportu? ;-)

22

Leo Messi zdobywa nagrodę dla najbardziej uwielbianego i najlepszego piłkarza w historii Barcelony, przyznawaną przez gazetę SPORT.



Tutaj wręczenie nagrody:



@Pawel13sz @Coutinho007 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944

2

@Safrani Pysznie to wygląda ;-)

Smacznego! ;-))

1

@NeroTFP1 Zgadzam się z Tobą w pełni Byku, zes pięknie to napisał ;-)

Ale wiesz o co mi chodzilo bo nawet dopisalem ze w "większości" to jest problem przez "Kobiety".

6

@Rastafarnianin Bo to jest prawda to co napisałeś na końcu, bolesna ale prawda, a jakbyś zapytał czego to głównym powodem są "Kobiety" wy większości przypadków.

9

Wizyta Messiego na Camp Nou?

Sergio Busquets:

"Jako kibic Barcelony, jego kolega z Barcelony i Interu oraz przyjaciel, wiesz, ile Leo znaczy dla Barcelony, ile znaczył dla nas wszystkich w klubie i dla nas wszystkich Culés."

"Jak powiedział prezes, zawsze będzie mile widziany, a dla nas to zaszczyt, że nazwisko Leo zawsze będzie kojarzone z FC Barceloną.”



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944

1

@Transu96 a mi się wydaje ze 15go marca to wydadzą bo 25 lat mija ;-)

1

@Transu96 Tak, 15go marca 2026 roku będzie premiera, minie wtedy równo 25 lat od premiery Goticzka 1 bo wyszedl 15 marca 2001 roku więc Remake powstanie w ten sam dzień w 2026.

8

Matías Soule:

"Nie zostałem powołany do reprezentacji Argentyny? Zachowuję spokój. Mam nadzieję, że będzie to nagroda za moje występy w Romie. Nadal skupiam się na Romie. Jestem trochę rozczarowany, ale spokojny."

"Moja chwila nadejdzie, jeśli nadal będę dobrze grał w Romie. Mistrzostwa świata zbliżają się wielkimi krokami, ale jedyne, co mogę zrobić, to dalej ciężko pracować."

"Grać dla Włoch? Nie. Wybór Argentyny nie podlega dyskusji. Jestem Argentyńczykiem i chcę grać dla mojej Reprezentacji”. @sportmediaset



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre

5

Nocka nocka i po nocce, tera dwa dni wolne. ;-)

Dzisiaj coś sobie pogotuje kurde bele, mam smaka na swojską pizze i taka właśnie będzie robiona ;P

8

CONMEBOL analizuje przekształcenie Eliminacji do Mistrzostw Świata 2030 w „Południowoamerykańską Ligę Narodów”.

Południowoamerykańska Liga Narodów przyznawałaby OFICJALNY TYTUŁ.

— @geglobo



Dla mnie spoko pomysł ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre

2

@Sysia11 Dziękuję i też mi się podoba ;-)

@Jarema2000 raz na przysłowiowych sto lat można sobie pozwolić;-)

3

Vamooos España!❤️


2

@Czajka90 Yees, pamiątka na lata ;-))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?