Leo Messi na instagramie dał konkurs wraz z www.icons.com do wygrania są trzy koszulki: Argentyny, Barcy czy Miami z jego autografem w ramce, elegancko oprawione.
Więcej info pod postem u Leo, link bezpośrednio do konkursu zostawiam poniżej:
@vangoor@Sysia11@olav Jak on nie mial partnerki na boku, cały czas opiekował się dziećmi, zrobił przerwe i tak jakby jej nie zrobił bo z partnerką z którą ma dzieci cały czas miał kontakt, więc nie trafione te wasze wpisy.
A co do formy Enzo to jest mega kotem, on juz w Benfice pokazał że jest jednym z najlepszych na swojej pozycji a teraz to tylko udowadnia. ;-)
@Rastafarnianin Bo to jest prawda to co napisałeś na końcu, bolesna ale prawda, a jakbyś zapytał czego to głównym powodem są "Kobiety" wy większości przypadków.
"Jako kibic Barcelony, jego kolega z Barcelony i Interu oraz przyjaciel, wiesz, ile Leo znaczy dla Barcelony, ile znaczył dla nas wszystkich w klubie i dla nas wszystkich Culés."
"Jak powiedział prezes, zawsze będzie mile widziany, a dla nas to zaszczyt, że nazwisko Leo zawsze będzie kojarzone z FC Barceloną.”
زيارة ميسي للكامب نو❓
بوسكيتس: "أنا كبرشلوني، وكزميل له في برشلونة وفي إنتر، وكصديق، أنت تعرف كل ما يعنيه ليو بالنسبة لبرشلونة كل ما كان يعنيه لكل الكوليز، ولنا جميعًا.
كما قال الرئيس، سيكون دائمًا مُرحّبًا به، وبالنسبة لنا فهو فخر أن يرتبط اسم ليو دائمًا بنادي برشلونة." https://t.co/VYo2fFJxg6">pic.twitter.com/VYo2fFJxg6
@Transu96 Tak, 15go marca 2026 roku będzie premiera, minie wtedy równo 25 lat od premiery Goticzka 1 bo wyszedl 15 marca 2001 roku więc Remake powstanie w ten sam dzień w 2026.
"Nie zostałem powołany do reprezentacji Argentyny? Zachowuję spokój. Mam nadzieję, że będzie to nagroda za moje występy w Romie. Nadal skupiam się na Romie. Jestem trochę rozczarowany, ale spokojny."
"Moja chwila nadejdzie, jeśli nadal będę dobrze grał w Romie. Mistrzostwa świata zbliżają się wielkimi krokami, ale jedyne, co mogę zrobić, to dalej ciężko pracować."
"Grać dla Włoch? Nie. Wybór Argentyny nie podlega dyskusji. Jestem Argentyńczykiem i chcę grać dla mojej Reprezentacji”. @sportmediaset
❗️Matías Soule: "Not being called up for Argentina? I stay calm. I hope it’ll be a reward for my performances at Roma. I’m still focused on Roma. I’m a bit disappointed, but relaxed.
"My moment will come if I keep performing well here at Roma. The World Cup is getting closer,… https://t.co/rgdbXFRNdD">pic.twitter.com/rgdbXFRNdD
20
Camp Nou podczas meczu z Bilbao na trybunach skandowało "MESSI, MESSI, MESSI."
No i klasa. ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944
1
@Sysia11 No i klasa, ja Tupaca tez od dziecka slucham, najlepszy kocur jest ;-)
No dokładnie, on to co mial nawinąć to nawinął;D
2
@Sysia11 Super profilowe z Tuptusiem masz, ja jestem posiadaczem ręcznie malowanego obrazu wlasnie jego ;-)
Plus posiadam jego plyty na oryginale ;D
2
@Sysia11 Głowa nie dojechała za nogami, cos jak u Quaresmy czy Balotelliego.
2
O 23 skończyłem, szybko nadrobione meczyki można teraz chillowac bombke ;D
2
@Sysia11 Kocur, uwielbiam gościa❤️
0
@Barcanajlepszyteam Masz w poscie drugim co jest oznaczone, z adidasa za 714zl.
I tak bylo warto bo to pamiątka na lata ;-)
2
@Sysia11 Dziękuję;-)
1
@Faro Chciałbyś z autografem;DD
@Starrk Dziękuję;-)
19
No i doszła Koszuleczka Albicelestes ;-))
https://ibb.co/qLtvsYTr
https://ibb.co/5xJfZfZR
https://ibb.co/fGrDXh8k
https://ibb.co/TxY75Z7T
https://ibb.co/BKC2rbqN
https://ibb.co/GfxN2VC4
https://ibb.co/Xk8Vc1Qr
https://ibb.co/nNsYsRDD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16252400#comment-16252400
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944
1
@Sysia11 Widziałem to, pewnie na dniach zostaną poprawione te murale tak jak zawsze w sumie jest ;-)
8
Leo Messi na instagramie dał konkurs wraz z www.icons.com do wygrania są trzy koszulki: Argentyny, Barcy czy Miami z jego autografem w ramce, elegancko oprawione.
Więcej info pod postem u Leo, link bezpośrednio do konkursu zostawiam poniżej:
https://www.instagram.com/leomessi/reel/DRSNOkUDbdS/
Życzę powodzonka wam i wygranej;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944
1
Zgadzam się w pełni z Jordim ;-))
1
@Sysia11 Jak tej przerwy praktycznie nie bylo bo byl cały czas z dziećmi i miał kontakt z matką jego dzieci. ;-)
1
@vangoor @Sysia11 @olav Jak on nie mial partnerki na boku, cały czas opiekował się dziećmi, zrobił przerwe i tak jakby jej nie zrobił bo z partnerką z którą ma dzieci cały czas miał kontakt, więc nie trafione te wasze wpisy.
A co do formy Enzo to jest mega kotem, on juz w Benfice pokazał że jest jednym z najlepszych na swojej pozycji a teraz to tylko udowadnia. ;-)
1
@MessiForeverTheBest Jedna. ;-)
@Redakcja kiedy wleci post o Leo i nagrodzie od Sportu? ;-)
22
Leo Messi zdobywa nagrodę dla najbardziej uwielbianego i najlepszego piłkarza w historii Barcelony, przyznawaną przez gazetę SPORT.
Tutaj wręczenie nagrody:
@Pawel13sz @Coutinho007 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944
2
@Safrani Pysznie to wygląda ;-)
Smacznego! ;-))
1
@NeroTFP1 Zgadzam się z Tobą w pełni Byku, zes pięknie to napisał ;-)
Ale wiesz o co mi chodzilo bo nawet dopisalem ze w "większości" to jest problem przez "Kobiety".
6
@Rastafarnianin Bo to jest prawda to co napisałeś na końcu, bolesna ale prawda, a jakbyś zapytał czego to głównym powodem są "Kobiety" wy większości przypadków.
9
Wizyta Messiego na Camp Nou?
Sergio Busquets:
"Jako kibic Barcelony, jego kolega z Barcelony i Interu oraz przyjaciel, wiesz, ile Leo znaczy dla Barcelony, ile znaczył dla nas wszystkich w klubie i dla nas wszystkich Culés."
"Jak powiedział prezes, zawsze będzie mile widziany, a dla nas to zaszczyt, że nazwisko Leo zawsze będzie kojarzone z FC Barceloną.”
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944
1
@Transu96 a mi się wydaje ze 15go marca to wydadzą bo 25 lat mija ;-)
1
@Transu96 Tak, 15go marca 2026 roku będzie premiera, minie wtedy równo 25 lat od premiery Goticzka 1 bo wyszedl 15 marca 2001 roku więc Remake powstanie w ten sam dzień w 2026.
8
Matías Soule:
"Nie zostałem powołany do reprezentacji Argentyny? Zachowuję spokój. Mam nadzieję, że będzie to nagroda za moje występy w Romie. Nadal skupiam się na Romie. Jestem trochę rozczarowany, ale spokojny."
"Moja chwila nadejdzie, jeśli nadal będę dobrze grał w Romie. Mistrzostwa świata zbliżają się wielkimi krokami, ale jedyne, co mogę zrobić, to dalej ciężko pracować."
"Grać dla Włoch? Nie. Wybór Argentyny nie podlega dyskusji. Jestem Argentyńczykiem i chcę grać dla mojej Reprezentacji”. @sportmediaset
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
5
Nocka nocka i po nocce, tera dwa dni wolne. ;-)
Dzisiaj coś sobie pogotuje kurde bele, mam smaka na swojską pizze i taka właśnie będzie robiona ;P
8
CONMEBOL analizuje przekształcenie Eliminacji do Mistrzostw Świata 2030 w „Południowoamerykańską Ligę Narodów”.
Południowoamerykańska Liga Narodów przyznawałaby OFICJALNY TYTUŁ.
— @geglobo
Dla mnie spoko pomysł ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
2
@Sysia11 Dziękuję i też mi się podoba ;-)
@Jarema2000 raz na przysłowiowych sto lat można sobie pozwolić;-)
3
Vamooos España!❤️
2
@Czajka90 Yees, pamiątka na lata ;-))
14
Zamówiona;-))
https://ibb.co/mVXFhPMn
W Piątek ma przyjść;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944