23

Tego dnia 22 lata temu, 16 listopada w 2003 roku w koszulce Blaugrany zadebiutował Leo Messi przeciwko FC Porto.





@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre

0

@Kgorecki2500 Ale wygrana cieszy Byku ;-)

0

@Kgorecki2500 jak oceniasz Kupon? ;-)

11

Leo z młodymi zaraz rozpoczyna mecz ;-))

W roli trenera ;D



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @macio_944

1

Zapomniałem @JimMorrisonFCB dodać bo tez cos tam rzucasz z tego co wiem ;-)

0

@mekston ale kto nie ryzykuje ten nie pije szqmpana Byczku ;-))

0

@mekston @Encore Carlos izi money ;-)

Dorzuce do kupona ;-)))

2

@blakkudium O to sie balem najbardziej;D

@fejkenq za ten kupon to od dwóch h pije ;D

5

@mekston o kurla xDDD

Co to Panie jest, kto to Panu tak spierolił? ;DD

3

@kubix05 Pawełka wrzucałem rano, ale szanuje za oznaczonko Kubuś ;-))

2

@blakkudium Ferranito MVP ;-)

3

Hiszpaniaa 4:0 Gruzja, Oyarzabal z baniaczka golazo ;-)

Ferranito asysta ;-)

0

@ViscaelBarca2007 Poszczególni zawodnicy się w City rozwinęli chociażby Doku, w poprzednim sezonie jeździec bez glowy, w tym sezonie nawet odnalazl wykonczenie plus odżyło u niego dostarczenie pilki, w tamtym sezonie nawet celnie podać nie umial, co irytowalo strasznie.

W Atlético szczerze powiedziawszy z takim skladem co maja w tym sezonie to nie zmienilo sie za wiele, dalej graja toporny i slamazarny dla oka futbol.

Czekam z niecierpliwością na odejście cholo i oby po MŚ 26 zawitał tam Scaloni, jestem ciekawy jak wtedy będą wyglądać poszczególni gracze, tylko ciekawe czy wtedy bedzie Julian bo to jedna wielka niewiadoma.

0

@ViscaelBarca2007 Oglądam prawie każdy mecz Atlético i to samo City, chyba że się nakładają na mecz Barcy to wtedy ogladam Barce wiadomo, a tak to prawie każdy, w tamtym sezonie to City grało dno, w tym zaczęli powolutku się ogarniać i jak na razie jest stabilnie, City od zawsze miało dominujący styl czyli to czego nie można powiedzieć o Atlético.

0

@ViscaelBarca2007 Napisalem wyraźnie oba zespoly maja inny styl gry, wystarczy oglądać mecze a nie siedzieć łbem w sofascore czy innym flashscorze.

Te statystyki są gowno warte co podales w tym przykładzie, inny styl druzyn i inaczej graja, ale jak sie meczow nie ogląda to sie pozniej takie kocopoly wypisuje.

1

@ViscaelBarca2007 Statystyki nie grają w tym przypadku i to takie statystyki z dupy, wystarczy zobaczyć jak grają oba zespoły, Atlético gra przez większość ślamazarnie w porównaniu do City Pepa gdzie przez większość meczu mają pełną dominację.

2

@Bilon87 u mnie @Kessie sie pojawił i raptem rowery zniknęły( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@LukaszFan France Football wręcza nagrodę Super Ballon d'Or, a jak to będzie się odbywało tego nie wiem ale chyba na Gali Złotej Piłki. ;-)

5

Dzisiaj El Clasico Kobiet, FC Barcelona podejmuję u siebie Real Madryt, transmisja w tvpsport, początek o 15:55.



Ja obejrzę, przed meczem Hiszpanów z Gruzją siądzie jak złoto taki meczyk Pań. ;-)

@PatrychoO @Sysia11

15

W 2029 roku po 40 latach zostanie przyznana Super Złota Piłka.



Wiadomo kto ją wygra, poniżej spoiler:



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre

2

@Popitek12 Ze to Leo Messi jest najlepszy w historii.


22

Gary Lineker:

"Dla mnie najlepszym piłkarzem wszech czasów jest Lionel Messi. Wygrał wszystko, osiągnął wszystko i nadal robi niesamowite rzeczy. Cristiano jest niesamowitym strzelcem.”



Gary zna się na futbolu ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @FCBparasiempre @PatrychoO @Messibestplayerintheworld

13

Paulo Dybala skończył dziś 32 lata.



Feliz Cumpleaños Pawełku!❤️

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre

15

Widziałeś zdjęcie Leo Messiego na Camp Nou?

Piqué: "To fantastyczne dla klubu, że ma taką postać jak Messi, która czuje się w pełni zintegrowana i stanowi fundamentalną część klubu."

"Jeśli Messi chce grać w klubie, uważam, że powinien być mile widziany”.



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @MesQueUnClub_87

0

Walkower dla Holandii i essa.

2

To długo wytrzymali ;D

0

@AduŚ07 Zobaczymy na koniec Byku ;-)

0

To fajnie pograli, fajna akcja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?