@ViscaelBarca2007 Poszczególni zawodnicy się w City rozwinęli chociażby Doku, w poprzednim sezonie jeździec bez glowy, w tym sezonie nawet odnalazl wykonczenie plus odżyło u niego dostarczenie pilki, w tamtym sezonie nawet celnie podać nie umial, co irytowalo strasznie.
W Atlético szczerze powiedziawszy z takim skladem co maja w tym sezonie to nie zmienilo sie za wiele, dalej graja toporny i slamazarny dla oka futbol.
Czekam z niecierpliwością na odejście cholo i oby po MŚ 26 zawitał tam Scaloni, jestem ciekawy jak wtedy będą wyglądać poszczególni gracze, tylko ciekawe czy wtedy bedzie Julian bo to jedna wielka niewiadoma.
@ViscaelBarca2007 Oglądam prawie każdy mecz Atlético i to samo City, chyba że się nakładają na mecz Barcy to wtedy ogladam Barce wiadomo, a tak to prawie każdy, w tamtym sezonie to City grało dno, w tym zaczęli powolutku się ogarniać i jak na razie jest stabilnie, City od zawsze miało dominujący styl czyli to czego nie można powiedzieć o Atlético.
@ViscaelBarca2007 Napisalem wyraźnie oba zespoly maja inny styl gry, wystarczy oglądać mecze a nie siedzieć łbem w sofascore czy innym flashscorze.
Te statystyki są gowno warte co podales w tym przykładzie, inny styl druzyn i inaczej graja, ale jak sie meczow nie ogląda to sie pozniej takie kocopoly wypisuje.
@ViscaelBarca2007 Statystyki nie grają w tym przypadku i to takie statystyki z dupy, wystarczy zobaczyć jak grają oba zespoły, Atlético gra przez większość ślamazarnie w porównaniu do City Pepa gdzie przez większość meczu mają pełną dominację.
W 2029 roku po 40 latach zostanie przyznana Super Złota Piłka.
🚨 𝗘𝗫𝗖𝗟𝗨𝗦𝗜𝗩𝗘: The idea of the Super Ballon d'Or is still in full flow!
The award would be given to the best player of the last 30 years, and it would be presented in 2029, exactly 30 years after the last Super Ballon d'Or was presented to Di Stefano in 1989! ✨ https://t.co/ebHRWwbO65">pic.twitter.com/ebHRWwbO65
"Dla mnie najlepszym piłkarzem wszech czasów jest Lionel Messi. Wygrał wszystko, osiągnął wszystko i nadal robi niesamowite rzeczy. Cristiano jest niesamowitym strzelcem.”
🚨🗣️ 𝗡𝗘𝗪: Gary Lineker: "For me, the greatest player of all time is Lionel Messi. He has won everything, done everything and still does incredible things. Cristiano is an amazing goalscorer.” https://t.co/uhQNLba1kk">pic.twitter.com/uhQNLba1kk
23
Tego dnia 22 lata temu, 16 listopada w 2003 roku w koszulce Blaugrany zadebiutował Leo Messi przeciwko FC Porto.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
0
@Kgorecki2500 Ale wygrana cieszy Byku ;-)
0
@Kgorecki2500 jak oceniasz Kupon? ;-)
11
Leo z młodymi zaraz rozpoczyna mecz ;-))
W roli trenera ;D
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @macio_944
1
Zapomniałem @JimMorrisonFCB dodać bo tez cos tam rzucasz z tego co wiem ;-)
0
@mekston ale kto nie ryzykuje ten nie pije szqmpana Byczku ;-))
0
@mekston @Encore Carlos izi money ;-)
Dorzuce do kupona ;-)))
2
@blakkudium O to sie balem najbardziej;D
@fejkenq za ten kupon to od dwóch h pije ;D
7
Tak sie wygrywa ;-)
https://ibb.co/s96QCBY5
@blakkudium @MesQueUnClub_87 @mekston @Luciano99 @Kessie
5
@mekston o kurla xDDD
Co to Panie jest, kto to Panu tak spierolił? ;DD
3
@kubix05 Pawełka wrzucałem rano, ale szanuje za oznaczonko Kubuś ;-))
2
@blakkudium Ferranito MVP ;-)
3
Hiszpaniaa 4:0 Gruzja, Oyarzabal z baniaczka golazo ;-)
Ferranito asysta ;-)
0
@ViscaelBarca2007 Poszczególni zawodnicy się w City rozwinęli chociażby Doku, w poprzednim sezonie jeździec bez glowy, w tym sezonie nawet odnalazl wykonczenie plus odżyło u niego dostarczenie pilki, w tamtym sezonie nawet celnie podać nie umial, co irytowalo strasznie.
W Atlético szczerze powiedziawszy z takim skladem co maja w tym sezonie to nie zmienilo sie za wiele, dalej graja toporny i slamazarny dla oka futbol.
Czekam z niecierpliwością na odejście cholo i oby po MŚ 26 zawitał tam Scaloni, jestem ciekawy jak wtedy będą wyglądać poszczególni gracze, tylko ciekawe czy wtedy bedzie Julian bo to jedna wielka niewiadoma.
0
@ViscaelBarca2007 Oglądam prawie każdy mecz Atlético i to samo City, chyba że się nakładają na mecz Barcy to wtedy ogladam Barce wiadomo, a tak to prawie każdy, w tamtym sezonie to City grało dno, w tym zaczęli powolutku się ogarniać i jak na razie jest stabilnie, City od zawsze miało dominujący styl czyli to czego nie można powiedzieć o Atlético.
0
@ViscaelBarca2007 Napisalem wyraźnie oba zespoly maja inny styl gry, wystarczy oglądać mecze a nie siedzieć łbem w sofascore czy innym flashscorze.
Te statystyki są gowno warte co podales w tym przykładzie, inny styl druzyn i inaczej graja, ale jak sie meczow nie ogląda to sie pozniej takie kocopoly wypisuje.
1
@ViscaelBarca2007 Statystyki nie grają w tym przypadku i to takie statystyki z dupy, wystarczy zobaczyć jak grają oba zespoły, Atlético gra przez większość ślamazarnie w porównaniu do City Pepa gdzie przez większość meczu mają pełną dominację.
2
@Bilon87 u mnie @Kessie sie pojawił i raptem rowery zniknęły( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@LukaszFan France Football wręcza nagrodę Super Ballon d'Or, a jak to będzie się odbywało tego nie wiem ale chyba na Gali Złotej Piłki. ;-)
5
Dzisiaj El Clasico Kobiet, FC Barcelona podejmuję u siebie Real Madryt, transmisja w tvpsport, początek o 15:55.
Ja obejrzę, przed meczem Hiszpanów z Gruzją siądzie jak złoto taki meczyk Pań. ;-)
@PatrychoO @Sysia11
5
@ViscaelBarca2007 w snach u niego na pewno ;D
@Luciano99 ;D
https://i.pinimg.com/originals/7f/28/be/7f28be77ad19ebf17d21fbc2a324e251.gif
15
W 2029 roku po 40 latach zostanie przyznana Super Złota Piłka.
Wiadomo kto ją wygra, poniżej spoiler:
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
2
@Popitek12 Ze to Leo Messi jest najlepszy w historii.
22
Gary Lineker:
"Dla mnie najlepszym piłkarzem wszech czasów jest Lionel Messi. Wygrał wszystko, osiągnął wszystko i nadal robi niesamowite rzeczy. Cristiano jest niesamowitym strzelcem.”
Gary zna się na futbolu ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @FCBparasiempre @PatrychoO @Messibestplayerintheworld
13
Paulo Dybala skończył dziś 32 lata.
Feliz Cumpleaños Pawełku!❤️
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
15
Widziałeś zdjęcie Leo Messiego na Camp Nou?
Piqué: "To fantastyczne dla klubu, że ma taką postać jak Messi, która czuje się w pełni zintegrowana i stanowi fundamentalną część klubu."
"Jeśli Messi chce grać w klubie, uważam, że powinien być mile widziany”.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @MesQueUnClub_87
0
Walkower dla Holandii i essa.
2
To długo wytrzymali ;D
0
@AduŚ07 Zobaczymy na koniec Byku ;-)
0
To fajnie pograli, fajna akcja.