"Powiązania z Barceloną czy PSG? Szczerze mówiąc, nie wiem. Widzę, co ludzie piszą w mediach społecznościowych”.
"W Hiszpanii dużo mówi się o mnie i Barcelonie. Skupiam się na Atlético i omówimy to po zakończeniu sezonu”, powiedział @LEquipe.
🚨 Julián Álvarez: “Barcelona or PSG links? Honestly, I don’t know. I see what people say on social media”
“In Spain, people speak a lot about me and Barcelona. I am focused on Atlético and we will review at the end of the season”, told @LEquipe. https://t.co/zSr1uM7Klw">pic.twitter.com/zSr1uM7Klw
@Frimpong No dograc sie nie zywym nie da, wiec piszesz jak idiota.
Trochę wyczucia a co zlego zrobil? Ze napisal ze utwor wychodzi jego z Pono i w sumie dobrze, to hold dla Pono i w jego strone, a ze zgarnie za to siano to juz jego sprawa.
Inter Miami rozważa nadanie nazwy swojemu nowemu stadionowi:
"Lionel Andrés Messi”. Nazwa „Freedom Park” miałaby być używana tylko przez krótki czas. [@fczyz.]
🚨 Inter Miami are thinking about naming their new stadium "Lionel Andrés Messi". The name "Freedom Park" would only last a short time. Via @fczyz. https://t.co/qkTMMrP5Yf">pic.twitter.com/qkTMMrP5Yf
@Stinger_ mecz przeciwko Maroko zostal odwolany jak podaje L'ÉQUIPE z Francji.
Lionel Scaloni’s Argentina squad was reportedly set to face Morocco in a November friendly, but the match has been canceled.#Morocco#Argentinahttps://t.co/Anvnwh5IfZ">pic.twitter.com/Anvnwh5IfZ
1
@Sysia11 Oglądałem Julka mecz, świetny występ mimo że nie zrobił liczb to mecz sztos rozegrał;-)
W drugiej bramce Griezmanna kluczowy. ;-)
12
Z dzis na jutro o 02:00 Inter Miami Leo Messiego gra 3ci mecz z Nashville o awans do ćwierćfinału MLS Cup.
Dobre meczycho się zapowiada. ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944
7
Czekamy Juliano ;-)
6
Julián Álvarez:
"Powiązania z Barceloną czy PSG? Szczerze mówiąc, nie wiem. Widzę, co ludzie piszą w mediach społecznościowych”.
"W Hiszpanii dużo mówi się o mnie i Barcelonie. Skupiam się na Atlético i omówimy to po zakończeniu sezonu”, powiedział @LEquipe.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
0
@Frimpong to doinformuj sie i pisz dopiero.
0
@Frimpong a wiesz za co w ogole siedzial?
Doinformuj sie a pozniej pisz.
0
Komentarz usunięty
0
@Frimpong No dograc sie nie zywym nie da, wiec piszesz jak idiota.
Trochę wyczucia a co zlego zrobil? Ze napisal ze utwor wychodzi jego z Pono i w sumie dobrze, to hold dla Pono i w jego strone, a ze zgarnie za to siano to juz jego sprawa.
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@Frimpong ale jak cos wrzucasz to pelne a nie sama relacje.
3
@PatrychoO Dla mnie spoko, hołd oddany dla Leo super sprawa i lubie takie gesty ;-)
1
@ToWinaSedziego Zrodlem jest on
https://x.com/fczyz
Naucz sie czytac.
1
@Barcanajlepszyteam "Przenośnia".
2
Komentarz usunięty
3
@Starrk Cringe bo stadion bedzie sie nazywal imieniem i nazwiskiem zawodnika ktory najwiecej dal dla klubu.
To jest oddanie holdu dla Leo i dla mnie i dla reszty fanow Leo czy Interu Miami jest to mega docenienie.
16
Inter Miami rozważa nadanie nazwy swojemu nowemu stadionowi:
"Lionel Andrés Messi”. Nazwa „Freedom Park” miałaby być używana tylko przez krótki czas. [@fczyz.]
No i elegancko bo zasluguje na to Leo ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @MesQueUnClub_87
0
@PatrychoO Patryczek ora jak zawsze ;-))
Podoba mi sie to ;-))
1
@MYTO Elegancko, wolny dlugi weekend wiec spoko ;D
1
@mekston u nich, a tam niebezpiecznie jest :/
0
@Criss18Barca Kowal potężne KO na Lechu xD
2
@Sysia11 Dobrze jest, fajne w koncu powołania z których jestem zadowlony. ;-)
Dibu bez powolania bo dostal odpoczynek od Scalusa;-)
1
@Stinger_ Myślałem ze to zagraja a teraz sie okazuje ze odwolany coz zycie.
No mi szkoda bo byloby dobre meczycho kurde ;-)
2
@Stinger_ mecz przeciwko Maroko zostal odwolany jak podaje L'ÉQUIPE z Francji.
A szkoda bo fajny mecz by był.
0
@Stinger_ Z Maroko jeszcze mają zagrać, tylko mają się dogadać na dniach z hajsem za mecz.
0
@Stinger_ Masz slabe źródło informacji. Z Maroko jeszcze mają zagrać.
0
@mekston z tymi co pewna Reprezentacja przegrala 10 listopada w 2022 roku ;D
17
Lista powołanych Reprezentacji Argentyny na najbliższe mecze.
Jest Perrone, Barco czy Panichelli. ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
0
@MichalZZZ Nie wiadomo co sie stalo.
0
@MichalZZZ No zmarl.