1

@Sysia11 Oglądałem Julka mecz, świetny występ mimo że nie zrobił liczb to mecz sztos rozegrał;-)

W drugiej bramce Griezmanna kluczowy. ;-)

12

Z dzis na jutro o 02:00 Inter Miami Leo Messiego gra 3ci mecz z Nashville o awans do ćwierćfinału MLS Cup.



Dobre meczycho się zapowiada. ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944

7

Czekamy Juliano ;-)

6

Julián Álvarez:

"Powiązania z Barceloną czy PSG? Szczerze mówiąc, nie wiem. Widzę, co ludzie piszą w mediach społecznościowych”.

"W Hiszpanii dużo mówi się o mnie i Barcelonie. Skupiam się na Atlético i omówimy to po zakończeniu sezonu”, powiedział @LEquipe.



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre

0

@Frimpong to doinformuj sie i pisz dopiero.

0

@Frimpong a wiesz za co w ogole siedzial?

Doinformuj sie a pozniej pisz.

0

Komentarz usunięty

0

@Frimpong No dograc sie nie zywym nie da, wiec piszesz jak idiota.

Trochę wyczucia a co zlego zrobil? Ze napisal ze utwor wychodzi jego z Pono i w sumie dobrze, to hold dla Pono i w jego strone, a ze zgarnie za to siano to juz jego sprawa.

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@Frimpong ale jak cos wrzucasz to pelne a nie sama relacje.


3

@PatrychoO Dla mnie spoko, hołd oddany dla Leo super sprawa i lubie takie gesty ;-)

1

@ToWinaSedziego Zrodlem jest on

https://x.com/fczyz

Naucz sie czytac.

1

@Barcanajlepszyteam "Przenośnia".

2

Komentarz usunięty

3

@Starrk Cringe bo stadion bedzie sie nazywal imieniem i nazwiskiem zawodnika ktory najwiecej dal dla klubu.

To jest oddanie holdu dla Leo i dla mnie i dla reszty fanow Leo czy Interu Miami jest to mega docenienie.

16

Inter Miami rozważa nadanie nazwy swojemu nowemu stadionowi:

"Lionel Andrés Messi”. Nazwa „Freedom Park” miałaby być używana tylko przez krótki czas. [@fczyz.]



No i elegancko bo zasluguje na to Leo ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @MesQueUnClub_87

0

@PatrychoO Patryczek ora jak zawsze ;-))

Podoba mi sie to ;-))

1

@MYTO Elegancko, wolny dlugi weekend wiec spoko ;D

1

@mekston u nich, a tam niebezpiecznie jest :/

0

@Criss18Barca Kowal potężne KO na Lechu xD

2

@Sysia11 Dobrze jest, fajne w koncu powołania z których jestem zadowlony. ;-)

Dibu bez powolania bo dostal odpoczynek od Scalusa;-)

1

@Stinger_ Myślałem ze to zagraja a teraz sie okazuje ze odwolany coz zycie.

No mi szkoda bo byloby dobre meczycho kurde ;-)

2

@Stinger_ mecz przeciwko Maroko zostal odwolany jak podaje L'ÉQUIPE z Francji.



A szkoda bo fajny mecz by był.

0

@Stinger_ Z Maroko jeszcze mają zagrać, tylko mają się dogadać na dniach z hajsem za mecz.

0

@Stinger_ Masz slabe źródło informacji. Z Maroko jeszcze mają zagrać.

0

@mekston z tymi co pewna Reprezentacja przegrala 10 listopada w 2022 roku ;D

17

Lista powołanych Reprezentacji Argentyny na najbliższe mecze.



Jest Perrone, Barco czy Panichelli. ;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre

0

@MichalZZZ Nie wiadomo co sie stalo.

0

@MichalZZZ No zmarl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?