Jestem w trakcie oglądania dokumentu nowego o Leo, zmiażdżył mi glowe jednym slowem, to co mówią o nim trenerzy, zawodnicy czy nawet zwykli ludzie to jest zadziwiające, najbardziej mi sie spodobalo co powiedział Frank Lampard, ze nawet nie trzeba śledzić i wchodzić w statystyki Leo zeby wiedzieć i powiedzieć ze jest najlepszym zawodnikiem wszech czasów;-)
Z dziś na jutro o 02:00 Inter Miami podejmuję Nashville u siebie na Chase Stadium, ostatnio przeciwko nim Leo Messi strzelił hattrick plus zaliczył asyste.
Edit: Hoy juega el MEJOR de TODOS; Leo Messi🐐@InterMiamiCF🆚@NashvilleSC 🏆@MLS - Playoffs 🏟️Chase Stadium 📍Fort Lauderdale, Florida-USA ⌚️20:00 ET🇺🇸, 21:00🇦🇷 Vamoooooooos LEOOOOO💪 https://t.co/rmPogWy1nq">pic.twitter.com/rmPogWy1nq
@vangoor Nawet się nie rozszedł z nią, tylko mieli chwilową przerwe ale dzieci i tak były przy nim i ona w sumie też, także taka dziwna przerwa byla między nimi.
@MirusAmisz Najwięcej ma do gadania Ania, jak powie USA to Lewy idzie i takie są fakty, więc mosesz sie i rozpisać chlopie nawet na trzy strony, a i tak prawda jest taka ze jak Ania będzie chciala cos innego to Lewy to zrobi. Hiszpania byla przykładem tyle zeby zmienic Niemcow.
9
XI Inter Miami:
Lecimy z tym ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
1
@Ruchks Canal+ ;-)
Na canalplusonline mozesz obejrzeć z lektorem ;-)
0
@clyde Zielono-Niebieskie ;-))
Karolino masz ładne oczka jak niebieskie to samo @July_6_BcN ;-)
1
@macio_944 haha wiedziałem ;-)
1
@macio_944 Dziękuję;-)
Ty to wino otwieraj ;DD
1
@macio_944 ja oglądam, piwko wziąłem, na 14 mam takze spoko ;P
1
@macio_944 Oglądasz Maćku mecz Leo o 02:00? ;-)
11
Złoty but juz postawiony przy koszulce GOATa ;-))
Dawać już ten meczyk. ;-)
Jestem w trakcie oglądania dokumentu nowego o Leo, zmiażdżył mi glowe jednym slowem, to co mówią o nim trenerzy, zawodnicy czy nawet zwykli ludzie to jest zadziwiające, najbardziej mi sie spodobalo co powiedział Frank Lampard, ze nawet nie trzeba śledzić i wchodzić w statystyki Leo zeby wiedzieć i powiedzieć ze jest najlepszym zawodnikiem wszech czasów;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
1
@MesQueUnClub_87 Ojciec Chrzestny Trylogia czy Władca Pierścieni, za uja nie zapamiętam na pamięć;D
A oglądałem z milion razy ;-)
11
Dzis w nocy o 02:00, Leo Messi odbierze Złotego Buta MLS 2025.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
8
Z dziś na jutro o 02:00 Inter Miami podejmuję Nashville u siebie na Chase Stadium, ostatnio przeciwko nim Leo Messi strzelił hattrick plus zaliczył asyste.
Mam nadzieję że zrobi to ponownie dzis w nocy;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
4
@Popitek12 To Ty dzisiaj ;DD
https://img.wprost.pl/img/euro-2020-cristiano-ronaldo-nie-chcial-coca-coli-ale-reklamowal-kfc/92/bb/a1c219fba87bb3b2ce46d4b4504b.webp
@mekston @Lanosss Opinion? ;D
3
@mekston Wszystkie widziałem;-)
Nawet na nockach w robo ;DD
4
@vangoor Nawet się nie rozszedł z nią, tylko mieli chwilową przerwe ale dzieci i tak były przy nim i ona w sumie też, także taka dziwna przerwa byla między nimi.
@mekston Enzo ogólnie te karniaki dobrze bije ;-)
1
@Sysia11 Czytałem, letnie okienko będzie ciekawe ;-)
9
Bramka Enzo.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
7
G.O.A.T. gotowy do gry;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
0
@Karol145 Zona decyduje a nie Robert.
1
@Sysia11 Nie pójdzie do PSG.
0
@MirusAmisz Najwięcej ma do gadania Ania, jak powie USA to Lewy idzie i takie są fakty, więc mosesz sie i rozpisać chlopie nawet na trzy strony, a i tak prawda jest taka ze jak Ania będzie chciala cos innego to Lewy to zrobi. Hiszpania byla przykładem tyle zeby zmienic Niemcow.
@clyde Nie obrażaj Pani( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Sysia11 Atleti ma gowno do gadania, jak będzie Julian nie zadowolony.
@Gibbon_FCB Nie pojdzie tam, wie jak potraktowali jego Idola.
0
@partymaker To chyba jakies bajki masz zapodane.
Na gali gadali normalne plus Ania to przyjaciółka Anto.
@Kgorecki2500 Nie, niech gra z Leo.
3
@Szmulek Tak, Luisito konczy kariere po sezonie bylo juz info dawno.
12
Inter Miami przygotowuje dwuletnią ofertę kontraktową dla napastnika FC Barcelona Roberta Lewandowskiego. @Ekremkonur
@clyde Ty cos mowilas Karola ze chcialabys połączenie Lewego z Leo to bedziesz miala jeszcze moze okazje ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
2
@Stinger_ o Argentynie napisze bo sie uduszę.
1
@mekston No chyba ze ;D
0
@Sysia11 Tam ma godne warunki, obrone wymieni i moze grac o najwyższe cele ;-)
3
@macio_944 True to jest piękne❤️
0
@Sysia11 po MŚ będzie tam Scalus ;-)
2
@Popitek12 Tak Tobie bo jesteś w ciąży z Cristiano^^
@Lanosss do pustej ;D
@mekston komu Ty herby dajesz?