19 października 2025, 01:41
12
Gooool Leooo 2:2
Messi from the spot for his first PK this season. 🎯That's 28 goals on the year and it's not over yet... https://t.co/m4y4HNx7BV">pic.twitter.com/m4y4HNx7BV— Major League Soccer (@MLS) October 18, 2025
Messi from the spot for his first PK this season. 🎯That's 28 goals on the year and it's not over yet... https://t.co/m4y4HNx7BV">pic.twitter.com/m4y4HNx7BV
19 października 2025, 01:05
1
@macio_944 Niech daje Buta Zlotego;-))
18 października 2025, 19:14
3
Vamoooos Barcaaa!!❤️
¡Grande, Ronald! 🦍 https://t.co/xbfY4Ltr1e">pic.twitter.com/xbfY4Ltr1e— FC Barcelona (@FCBarcelona_es) October 18, 2025
¡Grande, Ronald! 🦍 https://t.co/xbfY4Ltr1e">pic.twitter.com/xbfY4Ltr1e
18 października 2025, 19:11
0
@mekston Oby nie w meczu GOATa xD
18 października 2025, 18:33
@norbi77 Miałem to samo Byku ;DJakbyśmy grali final LM ;D
18 października 2025, 18:25
@Laminedependencia zawsze TOP! ;-)
18 października 2025, 18:24
@PawkoFCB On sędziował xD
7
Vamooooos Barcaaa!!❤️
𝗥𝗢𝗡𝗔𝗟𝗗 𝗔𝗥𝗔𝗨𝗝𝗢 𝗕𝗢𝗛𝗔𝗧𝗘𝗥𝗘𝗠 𝗕𝗔𝗥𝗖𝗘𝗟𝗢𝗡𝗬! 💥 ⚽Co za wykończenie Urugwajczyka! 😍 Szaleństwo! Barcelona rzutem na taśmę zgarnia trzy punkty! 🔥#lazabawa 🇪🇸 https://t.co/hn9dLLUiKN">pic.twitter.com/hn9dLLUiKN— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) October 18, 2025
𝗥𝗢𝗡𝗔𝗟𝗗 𝗔𝗥𝗔𝗨𝗝𝗢 𝗕𝗢𝗛𝗔𝗧𝗘𝗥𝗘𝗠 𝗕𝗔𝗥𝗖𝗘𝗟𝗢𝗡𝗬! 💥 ⚽Co za wykończenie Urugwajczyka! 😍 Szaleństwo! Barcelona rzutem na taśmę zgarnia trzy punkty! 🔥#lazabawa 🇪🇸 https://t.co/hn9dLLUiKN">pic.twitter.com/hn9dLLUiKN
18 października 2025, 18:18
@MrCule_X @PawkoFCB @Pedri16Future Oby go nie zawiesili ;-)
18 października 2025, 18:15
Flick nie jest zawieszony z realem?Bo to bezposrednia nie byla.
18 października 2025, 18:11
Araujo na 9tke z realem xDLecimyBrawooo Barca!!❤️❤️@Coutinho007 @Pawel13sz
18 października 2025, 18:07
2
Puta Manzano na trybunach xDD
18 października 2025, 18:01
Araujo jako napastnik ;DDTego nie grali jeszcze ;D
18 października 2025, 17:57
Araujo gola strzeli tylko ciekawe komu ;D
18 października 2025, 17:56
@Cules69 jest w ciąży z @Bocheno1 ;DD
Wchodzi Arałucho haha
18 października 2025, 17:53
Ten Kounde jest tak tragiczny ze to szok.
18 października 2025, 17:51
@joloskyy No glut nie wie a sedziuje ponad 20. Szach mat. ;D
18 października 2025, 17:50
Wchodzi GOAT z duzymi uszami, zaraz brama bedzie ;-)
18 października 2025, 17:47
Glut smierdzacy nawet na monitor nie poszedl. Tfuu @norbi77 @Kapitan hawk
18 października 2025, 17:43
Strzały oddaja jakby na wojnie byli xDD
18 października 2025, 17:40
@mekston @adamek20151 napisalem zeby Garcia chowal lapy kolejnym razem ;d
5
Roony co pile daal
18 października 2025, 17:36
Cucubarsiii gool / anulowanyGarcia chowaj te lapy kolejnym razem.
18 października 2025, 17:27
Ferminator❤️Oby dzis z bramka ;-)
18 października 2025, 17:24
Alez ten mecz jest szybki dzisiaj.
18 października 2025, 16:50
Komentarz usunięty przez użytkownika
18 października 2025, 16:41
19
Za tydzien mbappe autostradę bedzie mial xD
18 października 2025, 16:15
Tot el camp,es un clam,Som la gent blaugrana,tan se val d'on venim,si del sud o del nord,ara estem d'acord, estem d'acord,una bandera ens agermana.Blaugrana al vent,un crit valent,tenim un nom, el sap tothom,BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!! Jugadors,seguidors,Tots units fem força,son molts anys plens d'afanys,son molts gols que hem cridat,i s'ha demostrat, s'ha demostrat,que mai ningú ens podra torcer.Blaugrana al vent,un crit valent,tenim un nom, el sap tothom,BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!❤️❤️
18 października 2025, 16:09
Queremos ver tu magia 🪄 https://t.co/zca69xa9Bf">pic.twitter.com/zca69xa9Bf— FC Barcelona (@FCBarcelona_es) October 18, 2025
Queremos ver tu magia 🪄 https://t.co/zca69xa9Bf">pic.twitter.com/zca69xa9Bf
Tonight. We bring the beat. 💗 https://t.co/9uiJ5dhT0P">pic.twitter.com/9uiJ5dhT0P— Inter Miami CF (@InterMiamiCF) October 18, 2025
Tonight. We bring the beat. 💗 https://t.co/9uiJ5dhT0P">pic.twitter.com/9uiJ5dhT0P
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
12
Gooool Leooo 2:2
MVP i Król Strzelców znany;D
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
1
@macio_944 Niech daje Buta Zlotego;-))
3
Vamoooos Barcaaa!!❤️
Araujoo Topuś! ;-))
0
@mekston Oby nie w meczu GOATa xD
3
@norbi77 Miałem to samo Byku ;D
Jakbyśmy grali final LM ;D
1
@Laminedependencia zawsze TOP! ;-)
0
@PawkoFCB On sędziował xD
7
Vamooooos Barcaaa!!❤️
Smarujcie dupki w madrycie bo goryl wjeżdża grubą knagą w was za tydzień ;D
@Coutinho007 @norbi77 @Messibestplayerintheworld @MesQueUnClub_87 @Kapitan hawk
0
@MrCule_X @PawkoFCB @Pedri16Future Oby go nie zawiesili ;-)
0
Flick nie jest zawieszony z realem?
Bo to bezposrednia nie byla.
0
Araujo na 9tke z realem xD
Lecimy
Brawooo Barca!!❤️❤️
@Coutinho007 @Pawel13sz
2
Puta Manzano na trybunach xDD
1
Araujo jako napastnik ;DD
Tego nie grali jeszcze ;D
0
Araujo gola strzeli tylko ciekawe komu ;D
1
@Cules69 jest w ciąży z @Bocheno1 ;DD
1
Wchodzi Arałucho haha
1
Ten Kounde jest tak tragiczny ze to szok.
1
@joloskyy No glut nie wie a sedziuje ponad 20.
Szach mat. ;D
1
Wchodzi GOAT z duzymi uszami, zaraz brama bedzie ;-)
1
Glut smierdzacy nawet na monitor nie poszedl. Tfuu
@norbi77 @Kapitan hawk
0
Strzały oddaja jakby na wojnie byli xDD
0
@mekston @adamek20151 napisalem zeby Garcia chowal lapy kolejnym razem ;d
5
Roony co pile daal
0
Cucubarsiii gool / anulowany
Garcia chowaj te lapy kolejnym razem.
0
Ferminator❤️
Oby dzis z bramka ;-)
0
Alez ten mecz jest szybki dzisiaj.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
Za tydzien mbappe autostradę bedzie mial xD
2
Tot el camp,
es un clam,
Som la gent blaugrana,
tan se val d'on venim,
si del sud o del nord,
ara estem d'acord, estem d'acord,
una bandera ens agermana.
Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,
BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!
Jugadors,
seguidors,
Tots units fem força,
son molts anys plens d'afanys,
son molts gols que hem cridat,
i s'ha demostrat, s'ha demostrat,
que mai ningú ens podra torcer.
Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,
BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!
❤️❤️
5
Vamoooos Barcaaa!!❤️
LY10 oby dzis z dubletem ;-))
A w nocy G.O.A.T. oby pozamiatał;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre