@Eric_Abidal_22 Messi go pod kazdym wzgledem zmiażdżył, fizycznie tez Messi byl mocny, ciezko go było powalić, drybling Messi, Kontrola pilki Messi, juz dawno ten mit obalony jest bo Leo tez umie grac obiema nogami, tam przypisz jeszcze wiecej bredni na korzysc ronaldo xDD
@adamek20151 W play-offach MLS gra się w systemie pucharowym, z meczami rozgrywanymi do dwóch zwycięstw w każdej serii (pierwszej rundzie do trzech zwycięstw). Do play-offów awansuje 18 drużyn – po 9 najlepszych z Konferencji Wschodniej i Zachodniej. Drużyny z miejsc 1-7 awansują bezpośrednio do pierwszej rundy, a te z miejsc 8-9 grają o wejście do tej fazy w meczach Wild Card.
4
@Comentateiro Liga ligą ale staty potężne;-)
Zobacz ile tylko z karnych mial bramek.
3
@Sysia11 Wrzucilem wyżej, o 78 G/A różnica więc nawet spora.
Nie odda bo będzie gral do 40stki Leo ;-)
2
@Sysia11 Ronaldo jest drugi 1204 ma G/A.
@Danny Gaucho czujny jak ważka;D
16
Chore staty wykręcił i wykręca Leo ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
0
@MYTO Do 40stki pogra ;-)
33
Inter Miami wygralo z Atlantą 4:0 po dwoch bramkach Leo Messiego, Alby i Luisito. ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
17
Gooool Leo Messssiiii dublet!!!
https://x.com/M10Update/status/1977184474329674127
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
18
Gooool Luisitooo ale bramaaa ahaha
Zaebal w okno w przysiadzie xDD
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @FCBparasiempre
0
@Eric_Abidal_22 Umial lepiej xD Remis pod tym wzgledem.
Tytanem xD
Takim tytanem ze nie wygral MŚ.
23
Gooool Jordi Albaaaa!! Asysta Leooo!!
Alez akcjaaa!!
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @FCBparasiempre
1
@MYTO Tak to przedostatni mecz, dlatego Leo musi hattrick zrobic ;P
0
@Eric_Abidal_22 Messi go pod kazdym wzgledem zmiażdżył, fizycznie tez Messi byl mocny, ciezko go było powalić, drybling Messi, Kontrola pilki Messi, juz dawno ten mit obalony jest bo Leo tez umie grac obiema nogami, tam przypisz jeszcze wiecej bredni na korzysc ronaldo xDD
Beka i wiecej nie odpisuje;D
@mekston @MYTO czytajcie chlopa ;D
5
@MYTO Amen.....❤️
2
@macio_944 Hattrick ma byc ;P
2
@adamek20151 W play-offach MLS gra się w systemie pucharowym, z meczami rozgrywanymi do dwóch zwycięstw w każdej serii (pierwszej rundzie do trzech zwycięstw). Do play-offów awansuje 18 drużyn – po 9 najlepszych z Konferencji Wschodniej i Zachodniej. Drużyny z miejsc 1-7 awansują bezpośrednio do pierwszej rundy, a te z miejsc 8-9 grają o wejście do tej fazy w meczach Wild Card.
18
Goooool Leo Messi!!
https://x.com/MLS/status/1977168529582408112
Po Krola Leo Vamooos!!
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @FCBparasiempre
7
Otamendi, Lo Celso, Paredes i Ochroniarz oglądają z trybun El Capitano;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
2
Leo sam na sam zwalil ehh :/
Teraz patrzę powtorke to ciężko cos bylo tam zrobic.
Wrzucony na konia byl Leo w tej sytuacji.
@mekston @Adran360 @Lanosss
0
@adamek20151 to tutaj nie mozna takich rzeczy xD
Priva trzeba;P
0
@maniak33333 AppleTV+ MLS Pass
https://tv.apple.com/us/channel/mls-season-pass/tvs.sbd.7000
2
Suarez mogl uderzyc oddal na Leo.
@mekston
0
@Hawajczyk @LeszekFCB z tej dyskusji tylko to wyciągnięte a nie o tym mowa byla.
Brawo xD
Jest lepszy w główkach ale pod innym wzgledem Leo go miażdży tyle i az tyle. ;-)
Nie o główkach byla mowa w tej dyskusji, nie zmieniajcie narracji.
1
@mekston Prestianni tez dobry jest, sam nie wiem czemu Subiabre na ławce, decyzja trenera.
0
@mekston Out juz dawno. :-(
7
XI Miami
Leo Messi✅️
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @FCBparasiempre
0
@mekston Szkoda ze to nie wpadlo ;P
Ladnie szlo ;P
0
@Hawajczyk No i co z tego xD
A w najwazniejszym finale nie strzelil a ni bramki xD
To są te detale haha ;D
0
Prestianni gdyby nie bramkarz mialby okno z wolnego.
1
@mekston Tak Cie widze w tej dyskusji ;D
https://media.tenor.com/B8gpHhxJOksAAAAM/zidane-shocked.gif
0
@Encore Nie, Ronaldo byl bardzo dobry, ale daleko mu do Leo.
Leo to kompletny zawodnik a Ronaldo nie.