@mekston posypalo sie ale cóż nie zawsze sie wygrywa, Leo cos o tym wie, 2014 rok siedzial grubo w glowie az do 2022 roku, jak nie teraz to pozniej wygraja MŚ młodzi;-)
"Głowy do góry, chłopaki! Rozegraliście niesamowity turniej i chociaż wszyscy chcieliśmy zobaczyć, jak podnosicie trofeum, pozostaje nam radość z tego, co nam daliście, i jestem dumny z tego, jak broniliście niebiesko-białych barw całym sercem”.
📲 🩵 Leo Messi on IG: "Keep your heads up, boys! You had an amazing tournament, and even though we all wanted to see you lift the trophy, we’re left with the joy of everything you gave us and the pride of seeing how you defended the sky blue and white with your hearts." https://t.co/lF2xHojDG9">pic.twitter.com/lF2xHojDG9
4
@mekston posypalo sie ale cóż nie zawsze sie wygrywa, Leo cos o tym wie, 2014 rok siedzial grubo w glowie az do 2022 roku, jak nie teraz to pozniej wygraja MŚ młodzi;-)
10
Leo Messi na Instagramie:
"Głowy do góry, chłopaki! Rozegraliście niesamowity turniej i chociaż wszyscy chcieliśmy zobaczyć, jak podnosicie trofeum, pozostaje nam radość z tego, co nam daliście, i jestem dumny z tego, jak broniliście niebiesko-białych barw całym sercem”.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
1
@mekston On to po playoffach MLS będzie pampersy sprzedawał^^
Ty @Lanosss wiesz o co chodzi ;D
2
@Jakchcesz musisz zacząć grać pewniaczki od @Luciano99 wtedy szybciej sie dorobisz emerytury albo garba ;DD
3
Buhahaha
Drukarze.
0
@norbi77 Nie powinno byc czerwa, zolta max
0
Czerwo dla getafe xD
Standard.
Mowilem ze wydrukuja ;D
@norbi77
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Dla przescieradel zoltych zakazano dawac.
Co za zalosny klub.
@norbi77
2
@MaziFCB Dziwi Cie to?
Jak to pod prześcieradła jest drukowane.
1
@norbi77 Jakas czerwona dla getafe plus penalty dla przescieradel zawsze sie znajdzie;-)
4
Ciekawe w ktorej minucie sędzia przekręci Getafe.
1
@Adran360 Weźmie spokojnie ;-)
Ja juz wiem ;-))
2
Penalty por favor real madrid!
1
@Danny Gaucho Oo i dziękuję za odpowiedź, na Ciebie zawsze mozna liczyć;-)
Czyli tez Krasnal ;D
2
@Danny Gaucho bylo juz takie cos w historii MLS ze ktos zgarnął pełną pule nagród czyli tzw hattricka? Chodzi mi o to:
- Najlepszy asystent
- Najlepszy strzelec
- Najlepszy gracz
Bo nawet nie sprawdzałem tego a wydaje mi sie ze Leo zrobil to jako pierwszy. ;-)
2
@mekston Teraz to tylko przyzanie nagród zostało ale wszystko wiadome kto wygra ;-)
12
Wszystkie bramki Leo Messiego w tym sezonie MLS ;-)
https://x.com/MLS/status/1979895306679615838
G.O.A.T.❤️
Oficjalnie Leo wygral MLS MVP plus Zlotego Buta ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @FCBparasiempre
1
@MesQueUnClub_87 Widze ładnie lecisz;DD
Smacznego! Az smaka na burgerka takiego hamskiego mam ;P
4
Potężny bydlaczek ;D
https://ibb.co/TMy4rYTc
@clyde @MesQueUnClub_87 @Coutinho007
1
@Sysia11 Będzie;-)
1
@Sysia11 Piękny jest ;-))
15
Nicoooo Paaaaz do asysty dorzuca golaa!!
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @FCBparasiempre
0
@Gibbon_FCB w Arsenalu tak ale nie ogólnie, on mial kozak warsztat trenerski ;-)
16
Arsene Wenger i Thierry Henry na trybunach w meczu Juve z Como.
Moj jeden z ulubionych trenerów i jeden z ulubionych zawodnikow ;-)
Wenger w 2011 roku nazwał Leo Messiego jako najlepszego w historii to pamiętam do dziś;-)
Swoją drogą kiedyś Papcio Wenegera chcialem zobaczyć w Barcy jako trenera.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360
0
@Zelazny_Mike dziala ;-)
Ogladam Como z Juve, tera reklamy są.
4
Czy ktos powiedziaaal pysznee peee el ;D
Kebsio zamowiony bo patrze jedna pieczątka do darmowego, grzech bylo nie zamowic a na wieczor kolejny za darmo wleci ;D
Dzis dieta kebabowa ;P
@clyde @MesQueUnClub_87 @Coutinho007
3
@Czajka90 Kiedys tak, teraz nie ;-)
@MichalZZZ przesluchaj ;-)
7
Ziomeczek zrobil premiere nutki
Jak mozecie to zostawcie like pod nutką ;-)
Jest tez cos o Argentynczykach nawiniete;P
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
29
Pozamiatane;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @mekston @PatrychoO @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @FCBparasiempre