4

@mekston posypalo sie ale cóż nie zawsze sie wygrywa, Leo cos o tym wie, 2014 rok siedzial grubo w glowie az do 2022 roku, jak nie teraz to pozniej wygraja MŚ młodzi;-)

10

Leo Messi na Instagramie:

"Głowy do góry, chłopaki! Rozegraliście niesamowity turniej i chociaż wszyscy chcieliśmy zobaczyć, jak podnosicie trofeum, pozostaje nam radość z tego, co nam daliście, i jestem dumny z tego, jak broniliście niebiesko-białych barw całym sercem”.



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre

1

@mekston On to po playoffach MLS będzie pampersy sprzedawał^^

Ty @Lanosss wiesz o co chodzi ;D

2

@Jakchcesz musisz zacząć grać pewniaczki od @Luciano99 wtedy szybciej sie dorobisz emerytury albo garba ;DD

3

Buhahaha

Drukarze.

0

@norbi77 Nie powinno byc czerwa, zolta max

0

Czerwo dla getafe xD

Standard.

Mowilem ze wydrukuja ;D

@norbi77

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Dla przescieradel zoltych zakazano dawac.

Co za zalosny klub.

@norbi77

2

@MaziFCB Dziwi Cie to?
Jak to pod prześcieradła jest drukowane.

1

@norbi77 Jakas czerwona dla getafe plus penalty dla przescieradel zawsze sie znajdzie;-)

4

Ciekawe w ktorej minucie sędzia przekręci Getafe.

1

@Adran360 Weźmie spokojnie ;-)

Ja juz wiem ;-))

2

Penalty por favor real madrid!

1

@Danny Gaucho Oo i dziękuję za odpowiedź, na Ciebie zawsze mozna liczyć;-)

Czyli tez Krasnal ;D

2

@Danny Gaucho bylo juz takie cos w historii MLS ze ktos zgarnął pełną pule nagród czyli tzw hattricka? Chodzi mi o to:

- Najlepszy asystent
- Najlepszy strzelec
- Najlepszy gracz

Bo nawet nie sprawdzałem tego a wydaje mi sie ze Leo zrobil to jako pierwszy. ;-)

2

@mekston Teraz to tylko przyzanie nagród zostało ale wszystko wiadome kto wygra ;-)

12

Wszystkie bramki Leo Messiego w tym sezonie MLS ;-)

https://x.com/MLS/status/1979895306679615838

G.O.A.T.❤️

Oficjalnie Leo wygral MLS MVP plus Zlotego Buta ;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @FCBparasiempre

1

@MesQueUnClub_87 Widze ładnie lecisz;DD

Smacznego! Az smaka na burgerka takiego hamskiego mam ;P

4

1

@Sysia11 Będzie;-)

1

@Sysia11 Piękny jest ;-))

15

0

@Gibbon_FCB w Arsenalu tak ale nie ogólnie, on mial kozak warsztat trenerski ;-)

16

Arsene Wenger i Thierry Henry na trybunach w meczu Juve z Como.



Moj jeden z ulubionych trenerów i jeden z ulubionych zawodnikow ;-)

Wenger w 2011 roku nazwał Leo Messiego jako najlepszego w historii to pamiętam do dziś;-)

Swoją drogą kiedyś Papcio Wenegera chcialem zobaczyć w Barcy jako trenera.

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360

0

@Zelazny_Mike dziala ;-)

Ogladam Como z Juve, tera reklamy są.

4

Czy ktos powiedziaaal pysznee peee el ;D

Kebsio zamowiony bo patrze jedna pieczątka do darmowego, grzech bylo nie zamowic a na wieczor kolejny za darmo wleci ;D

Dzis dieta kebabowa ;P

@clyde @MesQueUnClub_87 @Coutinho007

3

@Czajka90 Kiedys tak, teraz nie ;-)

@MichalZZZ przesluchaj ;-)

7

Ziomeczek zrobil premiere nutki



Jak mozecie to zostawcie like pod nutką ;-)

Jest tez cos o Argentynczykach nawiniete;P

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre

29

Pozamiatane;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @mekston @PatrychoO @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @FCBparasiempre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?