Lautaro Martínez strzelił 11 bramek w Lidze Mistrzów UEFA w 2025 roku, więcej niż jakikolwiek inny zawodnik w tych rozgrywkach w tym okresie. OPTA
11 - Lautaro Martínez has scored 11 goals in the UEFA Champions League in 2025, more than any other player in the competition in this period. Habitat.#USGInterhttps://t.co/TfPta27QV3">pic.twitter.com/TfPta27QV3
Leo Messi otrzymał dodatkowy dzień wolny (dzisiaj) od sztabu trenerskiego Interu Miami, ponieważ podczas ostatniej przerwy reprezentacyjnej rozegrał wiele meczów (klubowych i reprezentacyjnych).
🚨 UPDATE 🚨
Lionel Messi was given an extra day off(today) by the Inter Miami coaching staff as he played consistent games (club+country) during the last international break.
@mekston posypalo sie ale cóż nie zawsze sie wygrywa, Leo cos o tym wie, 2014 rok siedzial grubo w glowie az do 2022 roku, jak nie teraz to pozniej wygraja MŚ młodzi;-)
"Głowy do góry, chłopaki! Rozegraliście niesamowity turniej i chociaż wszyscy chcieliśmy zobaczyć, jak podnosicie trofeum, pozostaje nam radość z tego, co nam daliście, i jestem dumny z tego, jak broniliście niebiesko-białych barw całym sercem”.
📲 🩵 Leo Messi on IG: "Keep your heads up, boys! You had an amazing tournament, and even though we all wanted to see you lift the trophy, we’re left with the joy of everything you gave us and the pride of seeing how you defended the sky blue and white with your hearts." https://t.co/lF2xHojDG9">pic.twitter.com/lF2xHojDG9
2
Komentarz usunięty
6
Lautaro Martínez strzelił 11 bramek w Lidze Mistrzów UEFA w 2025 roku, więcej niż jakikolwiek inny zawodnik w tych rozgrywkach w tym okresie. OPTA
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
@Danny Gaucho prawda to?
1
@Stinger_ Ale co Ty sie prujesz?
Wybrali najlepszy mecz i dobrze ze go wzieli, mimo braku bramek to mecz jest bardzo szybki.
@blakkudium Dla mnie najlepszy wybor jak do tej pory brali, zawsze dostaja shit do wzięcia to dzis wzieli pełną pule. ;-)
2
@Popitek12 zmien pampersa bo Ci przecieka po hatrricku pewnego Pana w ostatnim meczu ;-)
@Lanosss @mekston
1
Manzano widze w formie dwa czerwa ;DD
1
Dobra Scaloni dajesz po MŚ do Atleti za Cholo bo on to moze jedynie rywalizować z ogórkami z Bernabeu i gromić ich po 5:2 ;D
@Sysia11
0
@Bobo25 Jakich glupot xD
0
@Bobo25 Dotkniecie wystarczy przy zoltej i jest drugie i masz czerwo.
Nie dostalem bo chamem nie jestem.
0
Gooool Yamalitoooo!!!
0
@Encore @Bobo25 @Barcanajlepszyteam Przecież byl plaskacz na twarz, wiedzial ze mial zoltko mogl trzymac rece przy sobie, proste.
0
Brawo za cwaniactwo Casadó❤️
Tak sie powinno robic jak rywal ma zoltko.
1
Czerwo dla grekow.
0
@Katalończyk 99 a teraz czaje.
Za szybko poszlo to xD
0
Ze co?
Jaki karny kurna?
0
@Encore @MirusAmisz No za te podania dzisiaj jego "celne"
Takie podania z realem to moze sie zakończyć bramkami.
0
Obrona od Flicka powinna po mordzie dostac po meczu ze Szczęsnym włącznie.
4
Pięknie❤️
12
Pan Piłkarz Fermin dotknięty ręką Boga❤️
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRSM7W2OFD26hsxXLvUn2yFRc5U-tMKrp-3f29LpKyWQiHiGIMDQ0R7gxQV&s=10
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
2
@Kgorecki2500 wez 100 jak dasz radę i rower sie nie ugnie w pol ;DD
A dla @macio_944 wino bo czytalem ze lubi otwierać ze swojom dziewczynom ;DD
1
No i czego za symulke zoltej nie dal, tam nic nie bylo sam sie polozyl jak placek na patelni.
2
Czego Lamine do konca nie idzie jak Leo tylko macha lapami jak idiota?
1
Vamooos Barcaaaa!!❤️
11
Leo Messi otrzymał dodatkowy dzień wolny (dzisiaj) od sztabu trenerskiego Interu Miami, ponieważ podczas ostatniej przerwy reprezentacyjnej rozegrał wiele meczów (klubowych i reprezentacyjnych).
Elegancko, akumulatory ładowane na playoffy ;-))
Zaraz meczyk Barcuni, lecimy z tymi grekami ;-)
Vamooos Barcaa!!❤️
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
8
Leo Messi nie pojawił się dziś rano na treningu. Nie ma żadnych informacji na temat przyczyny jego nieobecności. @Jarm21
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
8
@kundee Sześciu żuli^^
20
FOTAZO❤️
@clyde
5
@mekston Oddalo grubiutko z nawiązką;-))
Teraz juz sie bawi pilka ale dalej spina dupe na wazne mecze ;-)
Mlodziezowe tak razem z Angelito rozwalili system ;-))
4
@mekston posypalo sie ale cóż nie zawsze sie wygrywa, Leo cos o tym wie, 2014 rok siedzial grubo w glowie az do 2022 roku, jak nie teraz to pozniej wygraja MŚ młodzi;-)
10
Leo Messi na Instagramie:
"Głowy do góry, chłopaki! Rozegraliście niesamowity turniej i chociaż wszyscy chcieliśmy zobaczyć, jak podnosicie trofeum, pozostaje nam radość z tego, co nam daliście, i jestem dumny z tego, jak broniliście niebiesko-białych barw całym sercem”.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre
1
@mekston On to po playoffach MLS będzie pampersy sprzedawał^^
Ty @Lanosss wiesz o co chodzi ;D