2

Komentarz usunięty

6

Lautaro Martínez strzelił 11 bramek w Lidze Mistrzów UEFA w 2025 roku, więcej niż jakikolwiek inny zawodnik w tych rozgrywkach w tym okresie. OPTA



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

@Danny Gaucho prawda to?

1

@Stinger_ Ale co Ty sie prujesz?
Wybrali najlepszy mecz i dobrze ze go wzieli, mimo braku bramek to mecz jest bardzo szybki.

@blakkudium Dla mnie najlepszy wybor jak do tej pory brali, zawsze dostaja shit do wzięcia to dzis wzieli pełną pule. ;-)

2

@Popitek12 zmien pampersa bo Ci przecieka po hatrricku pewnego Pana w ostatnim meczu ;-)

@Lanosss @mekston

1

Manzano widze w formie dwa czerwa ;DD

1

Dobra Scaloni dajesz po MŚ do Atleti za Cholo bo on to moze jedynie rywalizować z ogórkami z Bernabeu i gromić ich po 5:2 ;D

@Sysia11

0

@Bobo25 Jakich glupot xD

0

@Bobo25 Dotkniecie wystarczy przy zoltej i jest drugie i masz czerwo.

Nie dostalem bo chamem nie jestem.

0

Gooool Yamalitoooo!!!

0

@Encore @Bobo25 @Barcanajlepszyteam Przecież byl plaskacz na twarz, wiedzial ze mial zoltko mogl trzymac rece przy sobie, proste.

0

Brawo za cwaniactwo Casadó❤️

Tak sie powinno robic jak rywal ma zoltko.

1

Czerwo dla grekow.

0

@Katalończyk 99 a teraz czaje.

Za szybko poszlo to xD

0

Ze co?

Jaki karny kurna?

0

@Encore @MirusAmisz No za te podania dzisiaj jego "celne"

Takie podania z realem to moze sie zakończyć bramkami.

0

Obrona od Flicka powinna po mordzie dostac po meczu ze Szczęsnym włącznie.

4

Pięknie❤️


2

@Kgorecki2500 wez 100 jak dasz radę i rower sie nie ugnie w pol ;DD

A dla @macio_944 wino bo czytalem ze lubi otwierać ze swojom dziewczynom ;DD

1

No i czego za symulke zoltej nie dal, tam nic nie bylo sam sie polozyl jak placek na patelni.

2

Czego Lamine do konca nie idzie jak Leo tylko macha lapami jak idiota?

1

Vamooos Barcaaaa!!❤️

11

Leo Messi otrzymał dodatkowy dzień wolny (dzisiaj) od sztabu trenerskiego Interu Miami, ponieważ podczas ostatniej przerwy reprezentacyjnej rozegrał wiele meczów (klubowych i reprezentacyjnych).



Elegancko, akumulatory ładowane na playoffy ;-))

Zaraz meczyk Barcuni, lecimy z tymi grekami ;-)

Vamooos Barcaa!!❤️

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

8

Leo Messi nie pojawił się dziś rano na treningu. Nie ma żadnych informacji na temat przyczyny jego nieobecności. @Jarm21



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

8

@kundee Sześciu żuli^^

20

FOTAZO❤️



@clyde

5

@mekston Oddalo grubiutko z nawiązką;-))

Teraz juz sie bawi pilka ale dalej spina dupe na wazne mecze ;-)

Mlodziezowe tak razem z Angelito rozwalili system ;-))

4

@mekston posypalo sie ale cóż nie zawsze sie wygrywa, Leo cos o tym wie, 2014 rok siedzial grubo w glowie az do 2022 roku, jak nie teraz to pozniej wygraja MŚ młodzi;-)

10

Leo Messi na Instagramie:

"Głowy do góry, chłopaki! Rozegraliście niesamowity turniej i chociaż wszyscy chcieliśmy zobaczyć, jak podnosicie trofeum, pozostaje nam radość z tego, co nam daliście, i jestem dumny z tego, jak broniliście niebiesko-białych barw całym sercem”.



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre

1

@mekston On to po playoffach MLS będzie pampersy sprzedawał^^

Ty @Lanosss wiesz o co chodzi ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?