0

@Vegeta88 No bo Messi nie byl gorszy tez zdobywal bramki głową i ten argument mnie smieszy.

@mekston true.

1

@Vegeta88 No ja pamiętam więcej bramek strzelonych główka ale nie o tym ten temat jest ;-)

Leo go zjada pod kazdym praktycznie względem, rozgrywanie po stronie Leo, drybling po stronie Leo, kontrola piłki po stronie Leo, rzuty wolne po stronie Leo.

Ze co hahaha

Jakim dryblerem byl Cristiano? Zobacz w statystyki, chlopa nie ma w top5. Idz spac bo sie pogrążyłes.

7

Leo Messi i Luisito przybyli na stadion;-)



Luisito chyba sie autem nie chcialo jechac ze zabral sie z Leo;D

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @FCBparasiempre

1

Kolumbia u20 ladnie licznik krecony xD

Wygladaja jakby mieli po 28-30 lat ;D

1

@FcPortoFan1999 o nic xD o przekonanie jedynie ;D

2

@FcPortoFan1999 u20 na taki tez sie zapowiada bo Espana cisnie ostro.

1

@partymaker Ale znowu napisales ze walczą xD

Walczy to Cris bo on musi a Leo juz tylko moze sobie poprawiać liczby, tyle.

@Vegeta88 w jakich aspektach byl lepszy od Leo? W glowkach? W tych Leo tez mu nie ustepowal bo z główki strzelał wazne bramki i to nawet w finale LM w ktorym gral tez pewien Portugalczyk.

3

@FcPortoFan1999 Ty tam cicho xD

Spac idz ;D

0

@Tabaluga37 Kogo nie zapytasz z znanych ludzi powiedza Ci ze Messi byl lepszy i to duzo lepszy, sa tez tacy co Cristiano daja poza top3 takze wiesz ;-)

3

Argentyna Hiszpania oby byl finał i będzie pięknie☺️❤️

Espana co wy robicie ehh, 64 min i bramka dla Kolumbii na 2:2, ale Hiszpania gra mega ofensywnie.

2

Gooool Hiszpaniaaaa 2:1 Kolumbia!!

Brawooooo!!❤️

1

@Vegeta88 mysle ze @mekston juz wyjasnil.

Jest dwie półki wyzej Leo.

0

Goool Hiszpania U20 z Kolumbia

Jazda Espanaaaa!!!❤️

0

@partymaker Leo Messi na pewno nie gra na powaznie ale o Cristiano tego nie pisz, bo sam mowil ze jedzie na Mistrzostwa Swiata zeby udowodnic ze tez je wygra. xD

Takze to on sam napędza do siebie niechęć.

2

Komentarz usunięty

28

Cristiano Ronaldo vs Ireland:

0 Goals/Assists
6 Shots off Target
1 Penalty Miss
0 Dribbles
0 Key Passes
2 Offsides

Sztos ;D



Ktos ma czelność porównywać go do Leo ;D

Z czym do ludzi haha

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @norbi77

1

@blakkudium Nie wiedzialem ze @Danny Gaucho ma takie dojścia;D

2

@norbi77 Leo jak ostatnio kopal i bramkarz wyjal to mniejszą mial ale pozniej zaoral asystami ;D

10

Widze Cristiano karnego zepsuł xDD

Co tak cichutko ;DD

SofaScore jak pcha pachoła dalej ma ocene 6.7 ;D

@mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @PatrychoO @norbi77 @Messibestplayerintheworld @Sysia11 @blakkudium

1

@blakkudium Tego nie wiem ;D

On do tej pory w stanach nie byl wiec dziwne ;D

1

@blakkudium On ogólnie do USA nie ma wstępu a nie w jednym stanie xD

@norbi77 Tez tak myślę, ale wjedzie na teren Leo ;P

1

Oyarzabal piekny wolny ;-))

@Kapitan hawk twoj zawodnik ;P

0

@norbi77 Dokładnie, a jak on chce na MŚ zagrać? Jak w USA nie ma wjazdu? ;D

0

@norbi77 Nope, inaczej Byku, nie da sobie spokoju bo jest ktoś komu musi cos udowodnić, powinienes wiedziec o kogo chodzi a jak nie to odsylam Cie Byczku do mojego profilowego ;D

@blakkudium Najpierw niech uzyska pozwolenie do wjechania do Stanow bo gwalcieli tam nie biorą^^

0

@SeWo77 Tyle mu zostalo bo jest drewnem.

5

@Popitek12 Where Cristiano przeciwko Irlandii? ;-)

Cos cieniutko, jeden drybling i w dodatku nie udany, zero strzałów celnych....

Utracone posiadanie pilki 5...

Chlop niech da se spokoj juz z graniem w repce.

@mekston @Lanosss @Coutinho007 @Adran360 @Pawel13sz @Tollusiek @norbi77 @blakkudium

1

@escarabajo Będę oglądał mecze dwa na raz Leo na TV i Argentyny na fonie ;P

4

Widac ze z Barcelony.

1

Węgrzyn hehe hehe hehe

Wezcie mu mikrofon zabierzcie i do choroszczy wyslijcie.

0

@Krzysztof1987 3.2 tylko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?