3

@Tollusiek @mekston @Lanosss To chodziło o powołanie do składu meczowego, z resztą to są mecze towarzyskie więc może taki myk Leo na legalu zrobić.

6

Nico Páz zdobywa nagrodę Wschodzącej Gwiazdy Miesiąca Serie A za wrzesień, drugi raz z rzędu po sierpniu.

Ponownie jest najlepszym zawodnikiem U23 z 3 bramkami i 3 asystami na początku sezonu w Como.



Pięknie;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

2

@FCBparasiempre Ja miałem pisać przed meczem po 20 ;-)

Spokojnie dużo czasu jeszcze jest ;-)

2

@mekston @Lanosss No ja też właśnie wole zeby zagrał z Atlantą bo z Argentyną gra o nic tak na prawdę, a w Atlancie mógłby polepszyć swój dorobek strzelecki więc same plusy ;-)

7

Leo Messi może opuścić piątkowy mecz z Wenezuelą. Mógłby zagrać w sobotę z Interem Miami przeciwko Atlancie, a następnie dostać kilka minut we wtorek przeciwko Portoryko. Nic nie jest jeszcze przesądzone. @nanisenra



No i cyk lecimy po Króla Strzelców MLS w sobotę;-)

G.O.A.T. gotowy ;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360

9

Marcos Senesi miał zostać powołany do reprezentacji Włoch w 2022 roku, ale odmówił, ponieważ chciał grać dla Argentyny. Zrobił to, czekał ponad 3 lata i został ponownie powołany. Jeśli Lionel Scaloni chce wypróbować nowych graczy, jest to dla niego idealna okazja, aby rozpocząć grę dla Argentyny.



Więc Soulé jak chce grać dla Argentyny musi cierpliwie czekać jak Marcos ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

3

@Czajka90 @MesQueUnClub_87 Spaghetti Bolognese albo Carbonara obie szamki pyszne są;-)

Ja jutro będę robił Tuńczyka z fasolą czerwoną plus dodatki z makaronem ;P

Taką sałatkę z tuńczyka zajebistą ;-)

1

@Sysia11 Nie zapominaj o Valentínie Gómezie ;-)

7

Lisandro Martínez trenuje na boisku, nie wykonując jeszcze pełnych zajęć, ale już trenuje z piłką. W zeszłym tygodniu przeszedł rezonans magnetyczny i wszystko wyszło idealnie. Jego rekonwalescencja jest na dobrej drodze i może wrócić pod koniec października. @TyCSports



Elegancko, kolejny kocik wraca ;-)

Do końca kontaktu Leo Messiego z Interem Miami zostało 85 dni.

Ciekawe co zrobi Leo. ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

1

@KrwawiaceoczyVEB Oglądałem i wiem co potrafi Soule ;-)

Nico Paz jest półkę wyzej od Soule, Mastantuono dopiero raczkuje w Europie ale potencjał ma duży i większy od Soule.

3

@Jakchcesz Dobre to i szybszy byles ;D

1

@BorzyKrzys Kto ledwo biega? Leo? To chyba Cie poniosło, Leo w kadrze to inny zawodnik niz w klubie.

@Eklerek Nope.

@KrwawiaceoczyVEB Nie straci, mają młodych Nico Paza czy Mastantuono.

0

@Eklerek Przecież Leo Messi jest powołany;-)

5

Lionel Scaloni nie przejmuje się w ogóle wypowiedziami agenta Matíasa Soulé i nie zamierza przyspieszać realizacji swoich planów dotyczących reprezentacji. @MonroigDiego



Informacje o drużynie:

- Franco Mastantuono ma szansę wystąpić w obu meczach towarzyskich, a Nico Paz w co najmniej jednym.

- Flaco López zadebiutuje w reprezentacji Argentyny, ale nie jako podstawowy zawodnik.

- Drugi mecz w Chicago został przeniesiony do Miami, prawdopodobnie na stadion Interu Miami.

@gastonedul



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

1

@Bernard777 To ja zawsze z Patchem klasycznym co Bundesliga byla itd ;-)

0

Pięknie Barcelonki poszalały;-)

2

@escarabajo Pięknie Barcelonki grają;D

1

@dzefrej234 To nawet nie wiedzialem ze dalej graja ;D

Dla mnie tez Pes 2009 najlepszy ;-)

1

@Lanosss Leo mial z nim spine.

@mekston Mascherano po sezonie odejdzie.

@Adran360 No wykruszają sie staruszki :-(

0

Moze by tak Pesa 2009 wgrać z Smoke Patchem zeby licencje byly na ligi i kluby i karierke sobie pograć, bo cos mam chętkie w starocie pograć. ;-)

A tam dobre składy są ogólnie.

6

Pomimo ofert klubów z La Liga i Irańskiego Persepolis, które oferowały mu pensję w wysokości prawie 4 mln euro netto za sezon...

...Reguilón powiedział swojemu agentowi, że chce grać tylko w Interze Miami.

Rozmowy są już na zaawansowanym etapie. [@FabrizioRomano]



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

0

@FCB_dimiC Czytaj ze zrozumieniem.

@Kgorecki2500 Po Mundialu to Reprezentacyjną zakończy ;-))

0

@Kgorecki2500 Nie wiadomo bo moze pograć 2 lata równo do 40stki ;-)

1

@Sysia11 To jest wiadome od dawna, a co do agenta Soule to dziwne zachowanie z jego strony i wywieranie presji na Scalonim.

31

Leo Messi pod kończącym karierę postem Jordiego Alby na IG:

"Dziękuję Ci, Jordi. Będę za Tobą bardzo tęsknił. Po tylu wspólnych przeżyciach dziwnie będzie mi patrzeć w lewo i nie widzieć Cię tam... To niesamowite, ile razy mi pomogłeś przez te wszystkie lata... Kto mi teraz będzie zagrywał piłki?"



Klasa❤️

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

1

@DonCarletto w tym sezonie idzie jak burza, jak na razie, zobaczymy na koniec sezonu jak to będzie się prezentować;-)

A o kota to chodzilo mi bardziej o jego styl gry, drybling itd.

0

@Lanosss Wiem ale dobrze w sumie bronil w ostatnim meczu, kogos wezmą na pewno ;-)

0

@DonCarletto w tym sezonie akurat ma dobre.

6 meczów w lidze 5 G/A to dobry wynik jak na skrzydlowego.

0

@Kubsoleon Dla Miami tak.

@Lanosss Bardziej obrona bo bramkarz jest ten co ostatnio mlody bronil ;-)

@SeWo77 wątpię.

11

Inter Miami dopina ostatnie sprawy związane z ogłoszeniem wieloletniego przedłużenia kontraktu z Leo Messim. Klub pracuje również nad sprowadzeniem dużych kontraktów przyszłym sezonie po odejściu na emeryturę Sergio Busquetsa i Jordiego Alby. @MiamiHerald



Reguilon jako pierwszy.

Ciekawe kogo jeszcze wezmą.


Martín Guastadisegno, agent Matíasa Soulé:

"Bardzo ciężko pracował dla reprezentacji. Jest jedynym spośród młodych argentyńskich piłkarzy, który nie zagrał jeszcze ani minuty".

"Staje się liderem w tak ważnej drużynie jak Roma i zasługuje na szansę.

"Jest Włochem i Argentyńczykiem i nie wiem, co może się stać, jeśli sytuacja z Argentyną się nie zmieni. Na dzień dzisiejszy wszystko jest otwarte, legalnie miałby możliwość powołania do reprezentacji Włoch." @CorSport



Nie wiem na co Scaloni czeka, bierze bez jajecznego Nico zamiast kota Soule.

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?