2

@ViscaelBarca2007 tu masz odpowiedź, przetłumacz sobie i nie pisz więcej bzdur.



Bez odbioru, więcej nie odpisuje.

@BORO_12 Podalem wyzej ale nie umiesz czytac najwidoczniej, jak pisalem bez odbioru.

Nawet teraz wam wrzuciłem w poscie, chlop co na futbolu zjadl zęby twierdzi to co ja i Juliana oglada dluzej. Wiec wyjasnilem was i teraz jeden jak i drugi zamilcz.



Amen.

1

@MesQueUnClub_87 Nie gralem w te tytuły co wymieniłeś Byku, więc Ci nie doradzę nawet ;-)

Indiana Jones podobno sztosem jest ;-)

1

@ViscaelBarca2007 Takie fikolki ze to pomocnik to se wsadz w buty.

Jest to 9tka a na twoje bazgroły nawet nie odpisuje.

Napisaniem ze jest to pomocnik to sie sam zaorales bo jest to napastnik a konkretnie mobilna 9tka. Bez odbioru.

@Sysia11 Fikolki grube xD nawet tego nie czytam już. ;D

@BORO_12 Argumenty podalem, okulary kup jak juz mowilem i naucz się czytac ze zrozumieniem. Bez odbioru.

6

Prezes, Ochroniarz i Leo ;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

2

@PatrykBarca To jest 9tka mobilna jak Luis Suarez i on do Barcy jest skrojony, ostatni raz to powtarzam tutaj, wyzej wyjasnilem to głębiej i nie mam zamiaru sie powtarzać.

2

@BORO_12 Jest 9tką i mnie nie przegadasz wiem co mowie i wiem gdzie gra Julian, jak jestes slepy to okulary sobie kup albo zacznij oglądać jego mecze.

I odnalazłby sie u nas na 9tce bo nią jest.

2

@PatrykBarca Jest 9tką i jest skrojony pod nas.

To ze umie grać w calej strefie w ataku czyni go dlatego lepszym i wszechstronnym to są jego mocne plusy, w każdym aspekcie umie się odnaleźć i ma coś co Flick bardzo ceni czyli "Pressing" czy dobry odbior piłki plus drybling, rozegranie, wykończenie czy technike, w dodatku jest dynamiczny i mobilny.

A z dodatkowych plusów umie wykonywać stałe fragmenty co u nas leży i kwiczy.

Także wszystkie cechy napadziora którego Barcy trzeba.

1

@BORO_12 To jest ogolnie 9tka i pod Barce jest skrojony.

7

Leo Messi z Ochroniarzem jest juz na zgrupowaniu Argentyny.



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

1

@Pnog37 No mi chodzi ogólnie zobaczymy co z tego wyjdzie za rok, teraz to jedynie z fusów można sobie wróżyć i sobie gdybać.

Na ten moment wiem ze jest nie osiągalny Julian, ale za rok zobaczymy co wyjdzie, duzo czynników moze sie zmienić do Lipca 2026.

1

@Pnog37 Zobaczymy w kolejnym roku, teraz ciężko coś powiedzieć na ten temat.

3

@Pnog37 No nic dziwnego ze za 100 go nie puszczą, jak on wchodzi teraz w najlepszy wiek dla zawodnika, wiec będzie tylko droższy i lepszy.

Ale zawsze mozna kogos wrzucic w transakcję i obniżyć koszt transferu, np. Araujo który jest u nas zbędny a w Atlético siadlby jak zloto.

@DonCarletto Właśnie ze jest napastnikiem pod Flicka, umie pressowac a to trzeba mieć wlasnie u Flicka, pokazal to wczorajszy mecz.

A druga sprawa to powielacie te bzdury ze az smiac sie chce, jak Julian to skrojony pod Barce napastnik, duzo ekspertow sie nawet w tym temacie wypowiadało.

3

@ShawnC Zobaczymy, w piłce juz nie takie rzeczy świat widział;-)

Ale na ten moment tak, nie do wyjecia, zobaczymy co sie w lato wydarzy i czy będą grube odejścia.

@Kinginiesta Bocian siana daa ;DD

10

Atlético Madryt jest niechętne sprzedaży Juliána Alvareza do Barcelony i jest gotowe zażądać kwoty bliskiej 200 milionów euro, aby zgodzić się na taką transakcję. @FichajesNet

Alvarez strzelił 7 goli i zaliczył 3 asysty w 10 meczach dla Atletico w tym sezonie, a jego wartość rynkowa wynosi 100 mln euro, według @TMuk_news.



Czyli 150mln Laporta musi szykować jak chce ściągnąć Juliana do nas.

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @blakkudium

2

@Sysia11 Soler i Barco na pewno pojadą na MŚ, Nico Paz i Almada to pewniaki ;-)

Licha jest bardzo dobry jak jest w formie i dlatego niech w styczniu wraca i bierze sie do roboty zeby zdążyć z formą na MŚ;-)

9

Ousmane Dembélé:

"Po zdobyciu Złotej Piłki dostałem wiadomość od Leo Messiego. To dla mnie wiele znaczy, bo to mój ulubiony piłkarz. Otrzymanie od niego gratulacji jest czymś wyjątkowym”. ❤️



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

1

@blakkudium Dokładnie, 30mln za takie uzupelnienie składu to promocja w huk i bardzo sie opłaca;-)

23

Oczekuje się, że Raphinha, Lamine i Fermín wrócą na mecz z Gironą po przerwie międzynarodowej. [@sport]



@blakkudium

2

@Jarema2000 On dopiero w styczniu wraca po ciężkiej kontuzji, więc ciężko cokolwiek powiedzieć na jego temat, podobną kontuzje do Gaviego ma więc niewiadomo co z nim ogólnie będzie.

Ale oby wrócił do formy bo przydałby sie na MŚ;-)

5

Valentín Gómez od momentu dołączenia do Realu Betis spisuje się bardzo dobrze. W wieku 22 lat środkowy obrońca staje się kimś, kto, jeśli utrzyma formę, zasługuje na grę w reprezentacji Argentyny.



Oby trzymał formę to na MŚ pojedzie bo trzeba nam kogoś za Otamendiego który gra na LŚO, a Valentín jest lewonożnym stoperem, więc ideolo siądzie za Otamiego. ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360

1

Władze Barcelony są przekonane, że udało im się „trafić okazję”, pozyskując Marcusa Rashforda z Manchesteru United i spodziewają się, że jego wartość wzrośnie, gdy tylko odnajdzie się na Camp Nou. (Express)



@blakkudium

3

@Comentateiro Nie psuj zabawy. ;-)

2

@mekston Chyba że Leo zrobi kazdego w bambuko i wróci na Atlante bo zadnego 100% info nie bylo ze na 100% nie zagra z Atlantą.

3

@mekston @Lanosss w dodatku Leo nie zagra z Atlantą :/

2

@Popitek12 @mekston @blakkudium
Maroko vs Portugalia 10.12.2022
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

Ze Cholo ofensywne zmiany zrobil to w szoku jestem Oo

@Sysia11

15

Wrócił stary Lenglet czerwo po 40min xD

0

@TheKlucha Powolany jest.

3

Albo zaslona dymna zeby nie jechal na kadre.

0

@adamek20151 Powinien mieć -10.

I tak ze mu 5 dali to w szoku jestem, powinien miec mniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?