@ViscaelBarca2007 tu masz odpowiedź, przetłumacz sobie i nie pisz więcej bzdur.
People on this platform say that they wouldn't take Julián Álvarez on their team because he does not fit the coach's system. Anyone who watches Álvarez play know that he can literally fit into any coach's system. He can play and do pretty much anything. A complete forward. https://t.co/55rXv4B47t">pic.twitter.com/55rXv4B47t
@BORO_12 Podalem wyzej ale nie umiesz czytac najwidoczniej, jak pisalem bez odbioru.
Nawet teraz wam wrzuciłem w poscie, chlop co na futbolu zjadl zęby twierdzi to co ja i Juliana oglada dluzej. Wiec wyjasnilem was i teraz jeden jak i drugi zamilcz.
that take always makes me laugh because argentina, man city, and atletico madrid are all not similar at all and he’s thrived in all three
Algo juegan estos dos 😂😂 Ya en Miami y en modo Selección recibiendo a los muchachos de cara a una nueva Fecha FIFA. https://t.co/PIf3VZkYkL">pic.twitter.com/PIf3VZkYkL
@PatrykBarca To jest 9tka mobilna jak Luis Suarez i on do Barcy jest skrojony, ostatni raz to powtarzam tutaj, wyzej wyjasnilem to głębiej i nie mam zamiaru sie powtarzać.
To ze umie grać w calej strefie w ataku czyni go dlatego lepszym i wszechstronnym to są jego mocne plusy, w każdym aspekcie umie się odnaleźć i ma coś co Flick bardzo ceni czyli "Pressing" czy dobry odbior piłki plus drybling, rozegranie, wykończenie czy technike, w dodatku jest dynamiczny i mobilny.
A z dodatkowych plusów umie wykonywać stałe fragmenty co u nas leży i kwiczy.
Także wszystkie cechy napadziora którego Barcy trzeba.
@Pnog37 No nic dziwnego ze za 100 go nie puszczą, jak on wchodzi teraz w najlepszy wiek dla zawodnika, wiec będzie tylko droższy i lepszy.
Ale zawsze mozna kogos wrzucic w transakcję i obniżyć koszt transferu, np. Araujo który jest u nas zbędny a w Atlético siadlby jak zloto.
@DonCarletto Właśnie ze jest napastnikiem pod Flicka, umie pressowac a to trzeba mieć wlasnie u Flicka, pokazal to wczorajszy mecz.
A druga sprawa to powielacie te bzdury ze az smiac sie chce, jak Julian to skrojony pod Barce napastnik, duzo ekspertow sie nawet w tym temacie wypowiadało.
Atlético Madryt jest niechętne sprzedaży Juliána Alvareza do Barcelony i jest gotowe zażądać kwoty bliskiej 200 milionów euro, aby zgodzić się na taką transakcję. @FichajesNet
Alvarez strzelił 7 goli i zaliczył 3 asysty w 10 meczach dla Atletico w tym sezonie, a jego wartość rynkowa wynosi 100 mln euro, według @TMuk_news.
🚨 Atlético Madrid are incredibly reluctant to sell Julián Alvarez to Barcelona and are prepared to demand a fee close to €200M to agree to such a deal.
"Po zdobyciu Złotej Piłki dostałem wiadomość od Leo Messiego. To dla mnie wiele znaczy, bo to mój ulubiony piłkarz. Otrzymanie od niego gratulacji jest czymś wyjątkowym”. ❤️
عثمان ديمبيلي: "بعد الفوز بالكرة الذهبية تلقّيت رسالة من ليونيل ميسي، وهذا يعني لي الكثير لأنه لاعبي المفضل، أن أتلقى رسالة تهنئة منه أمر استثنائي." ❤️ https://t.co/HNut1xPZLE">pic.twitter.com/HNut1xPZLE
Oczekuje się, że Raphinha, Lamine i Fermín wrócą na mecz z Gironą po przerwie międzynarodowej. [@sport]
🚨| 𝐉𝐔𝐒𝐓 𝐈𝐍: Raphinha, Lamine and Fermín are expected to be BACK for the game against Girona after the int'l break. [@sport] #fcblivehttps://t.co/mq8JKeu2wo">pic.twitter.com/mq8JKeu2wo
@Jarema2000 On dopiero w styczniu wraca po ciężkiej kontuzji, więc ciężko cokolwiek powiedzieć na jego temat, podobną kontuzje do Gaviego ma więc niewiadomo co z nim ogólnie będzie.
Valentín Gómez od momentu dołączenia do Realu Betis spisuje się bardzo dobrze. W wieku 22 lat środkowy obrońca staje się kimś, kto, jeśli utrzyma formę, zasługuje na grę w reprezentacji Argentyny.
Valentín Gómez has done very well with Real Betis since joining them. At 22 years old, the centre-back is emerging as someone who, if he continues with this form, would be deserving of the Argentina national team. Thing is, a lot of CB already in the team, maybe a surprise pick. https://t.co/C5KIWWwzMx">pic.twitter.com/C5KIWWwzMx
Oby trzymał formę to na MŚ pojedzie bo trzeba nam kogoś za Otamendiego który gra na LŚO, a Valentín jest lewonożnym stoperem, więc ideolo siądzie za Otamiego. ;-)
Władze Barcelony są przekonane, że udało im się „trafić okazję”, pozyskując Marcusa Rashforda z Manchesteru United i spodziewają się, że jego wartość wzrośnie, gdy tylko odnajdzie się na Camp Nou. (Express)
🚨 Barcelona chiefs are convinced they've bagged a 'bargain' in securing Marcus Rashford from Manchester United, and they anticipate his value will soar once he finds his footing at the Nou Camp.
2
@ViscaelBarca2007 tu masz odpowiedź, przetłumacz sobie i nie pisz więcej bzdur.
Bez odbioru, więcej nie odpisuje.
@BORO_12 Podalem wyzej ale nie umiesz czytac najwidoczniej, jak pisalem bez odbioru.
Nawet teraz wam wrzuciłem w poscie, chlop co na futbolu zjadl zęby twierdzi to co ja i Juliana oglada dluzej. Wiec wyjasnilem was i teraz jeden jak i drugi zamilcz.
Amen.
1
@MesQueUnClub_87 Nie gralem w te tytuły co wymieniłeś Byku, więc Ci nie doradzę nawet ;-)
Indiana Jones podobno sztosem jest ;-)
1
@ViscaelBarca2007 Takie fikolki ze to pomocnik to se wsadz w buty.
Jest to 9tka a na twoje bazgroły nawet nie odpisuje.
Napisaniem ze jest to pomocnik to sie sam zaorales bo jest to napastnik a konkretnie mobilna 9tka. Bez odbioru.
@Sysia11 Fikolki grube xD nawet tego nie czytam już. ;D
@BORO_12 Argumenty podalem, okulary kup jak juz mowilem i naucz się czytac ze zrozumieniem. Bez odbioru.
6
Prezes, Ochroniarz i Leo ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
2
@PatrykBarca To jest 9tka mobilna jak Luis Suarez i on do Barcy jest skrojony, ostatni raz to powtarzam tutaj, wyzej wyjasnilem to głębiej i nie mam zamiaru sie powtarzać.
2
@BORO_12 Jest 9tką i mnie nie przegadasz wiem co mowie i wiem gdzie gra Julian, jak jestes slepy to okulary sobie kup albo zacznij oglądać jego mecze.
I odnalazłby sie u nas na 9tce bo nią jest.
2
@PatrykBarca Jest 9tką i jest skrojony pod nas.
To ze umie grać w calej strefie w ataku czyni go dlatego lepszym i wszechstronnym to są jego mocne plusy, w każdym aspekcie umie się odnaleźć i ma coś co Flick bardzo ceni czyli "Pressing" czy dobry odbior piłki plus drybling, rozegranie, wykończenie czy technike, w dodatku jest dynamiczny i mobilny.
A z dodatkowych plusów umie wykonywać stałe fragmenty co u nas leży i kwiczy.
Także wszystkie cechy napadziora którego Barcy trzeba.
1
@BORO_12 To jest ogolnie 9tka i pod Barce jest skrojony.
7
Leo Messi z Ochroniarzem jest juz na zgrupowaniu Argentyny.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
1
@Pnog37 No mi chodzi ogólnie zobaczymy co z tego wyjdzie za rok, teraz to jedynie z fusów można sobie wróżyć i sobie gdybać.
Na ten moment wiem ze jest nie osiągalny Julian, ale za rok zobaczymy co wyjdzie, duzo czynników moze sie zmienić do Lipca 2026.
1
@Pnog37 Zobaczymy w kolejnym roku, teraz ciężko coś powiedzieć na ten temat.
3
@Pnog37 No nic dziwnego ze za 100 go nie puszczą, jak on wchodzi teraz w najlepszy wiek dla zawodnika, wiec będzie tylko droższy i lepszy.
Ale zawsze mozna kogos wrzucic w transakcję i obniżyć koszt transferu, np. Araujo który jest u nas zbędny a w Atlético siadlby jak zloto.
@DonCarletto Właśnie ze jest napastnikiem pod Flicka, umie pressowac a to trzeba mieć wlasnie u Flicka, pokazal to wczorajszy mecz.
A druga sprawa to powielacie te bzdury ze az smiac sie chce, jak Julian to skrojony pod Barce napastnik, duzo ekspertow sie nawet w tym temacie wypowiadało.
3
@ShawnC Zobaczymy, w piłce juz nie takie rzeczy świat widział;-)
Ale na ten moment tak, nie do wyjecia, zobaczymy co sie w lato wydarzy i czy będą grube odejścia.
@Kinginiesta Bocian siana daa ;DD
10
Atlético Madryt jest niechętne sprzedaży Juliána Alvareza do Barcelony i jest gotowe zażądać kwoty bliskiej 200 milionów euro, aby zgodzić się na taką transakcję. @FichajesNet
Alvarez strzelił 7 goli i zaliczył 3 asysty w 10 meczach dla Atletico w tym sezonie, a jego wartość rynkowa wynosi 100 mln euro, według @TMuk_news.
Czyli 150mln Laporta musi szykować jak chce ściągnąć Juliana do nas.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @blakkudium
2
@Sysia11 Soler i Barco na pewno pojadą na MŚ, Nico Paz i Almada to pewniaki ;-)
Licha jest bardzo dobry jak jest w formie i dlatego niech w styczniu wraca i bierze sie do roboty zeby zdążyć z formą na MŚ;-)
9
Ousmane Dembélé:
"Po zdobyciu Złotej Piłki dostałem wiadomość od Leo Messiego. To dla mnie wiele znaczy, bo to mój ulubiony piłkarz. Otrzymanie od niego gratulacji jest czymś wyjątkowym”. ❤️
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
1
@blakkudium Dokładnie, 30mln za takie uzupelnienie składu to promocja w huk i bardzo sie opłaca;-)
23
Oczekuje się, że Raphinha, Lamine i Fermín wrócą na mecz z Gironą po przerwie międzynarodowej. [@sport]
@blakkudium
2
@Jarema2000 On dopiero w styczniu wraca po ciężkiej kontuzji, więc ciężko cokolwiek powiedzieć na jego temat, podobną kontuzje do Gaviego ma więc niewiadomo co z nim ogólnie będzie.
Ale oby wrócił do formy bo przydałby sie na MŚ;-)
5
Valentín Gómez od momentu dołączenia do Realu Betis spisuje się bardzo dobrze. W wieku 22 lat środkowy obrońca staje się kimś, kto, jeśli utrzyma formę, zasługuje na grę w reprezentacji Argentyny.
Oby trzymał formę to na MŚ pojedzie bo trzeba nam kogoś za Otamendiego który gra na LŚO, a Valentín jest lewonożnym stoperem, więc ideolo siądzie za Otamiego. ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360
1
Władze Barcelony są przekonane, że udało im się „trafić okazję”, pozyskując Marcusa Rashforda z Manchesteru United i spodziewają się, że jego wartość wzrośnie, gdy tylko odnajdzie się na Camp Nou. (Express)
@blakkudium
3
@Comentateiro Nie psuj zabawy. ;-)
2
@mekston Chyba że Leo zrobi kazdego w bambuko i wróci na Atlante bo zadnego 100% info nie bylo ze na 100% nie zagra z Atlantą.
3
@mekston @Lanosss w dodatku Leo nie zagra z Atlantą :/
2
@Popitek12 @mekston @blakkudium
Maroko vs Portugalia 10.12.2022
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
Ze Cholo ofensywne zmiany zrobil to w szoku jestem Oo
@Sysia11
15
Wrócił stary Lenglet czerwo po 40min xD
0
@TheKlucha Powolany jest.
3
Albo zaslona dymna zeby nie jechal na kadre.
0
@adamek20151 Powinien mieć -10.
I tak ze mu 5 dali to w szoku jestem, powinien miec mniej.