1

@A4ron Ludzie są nieistoni w takich meczach jak juz maja pewny awans.

@FcPortoFan1999 Takich groźnych ze drugim skladem by ich złożył.

@JanneAhonen Takich ma rywali ze mlodzikami by te mecze skosil lekko.

2

Hiszpania i tak ma juz awans na MŚ wiec po uj on powołuje gwiazdy zamiast dac grac mlodzikom.

Scaloni widzę teraz na to zgrupowanie podobno ma powolac samych młodych.

Nie rozumiem tego starego cepa z Hiszpanii.

1

Prawda, Hansi powinien przy dobrym wyniku a szczególnie w drugich połowach cofać linie obrony.

1

@Popitek12 a z Kielc? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mekston opinia?

25

Leo Messi w reklamie Oficjalnej piłki Adidasa na Mistrzostwa Świata 2026.



Oby pojechał na te Mistrzostwa ;-)

A tak w ogóle to Dzień dobry po nocce, ja juz mozna powiedzieć ze zacząłem weekend, teraz mam 3 dni wolnego ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

1

@Czajka90 podobno @Kessie jest w to zamieszany ;-)

1

@Adran360 Jak Leo z Australią na MŚ, podobna bramka ;P

1

@AFA to co 3 stycznia 2026 roku powrot? ;D

7

Ładna bramka Gio Lo Celso ;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

2

@Kgorecki2500 Lubie kaszę gryczaną, dla mnie najlepsza z kasz.

2

@Stinger_ Piereszy raz się z Toba zgadzam.

@Sysia11 10 G/A jak na razie dobry wynik Juliana, oby tak dalej ;-))

2

@blakkudium No i nie podoba mi sie to..

8

Nowa koszulka wyjazdowa Reprezentacji Argentyny na Mistrzostwa Świata 2026.





Podoba mi się;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360

3

Przeciez to jest karny.

1

Reeeekin goool 1:0!

0

Mogl to Ferran do Rafiego grac i miałby na pustą Rafi.

0

@agaFCB Zapomnialem wlasnie o Julii ;-)

Dziękuję ze oznaczyłaś Aga ;-)

0

Vamooos Barcelonaaa!!❤️

4

Pedri Potter ;-))



@agaFCB

1

@blakkudium Dobrze ze nie jedzie na zgrupowanie, niech odpoczywa na ważniejsze mecze ;-)

6

Oby dziś z czystym kontem ;-)



A ten gest Wojciecha gdzieś juz widziałem;P

1

@Bolton Zobaczymy, oby i tez fajnie jakby cos strzelił, a najbardziej chcialbym hattricka Yamala zobaczyć, idealny mecz z resztą dla Lamine ;-)

2

Lamine na relaksie ;-))



Fajnie jakby hattricka dzis zrobił ;-))

7

Ultrasi PSG są pod stadionem.



Oby za to co krzyczą dostali dzis Manite na plecy.

A tutaj nasi Fani ;-)



Vamoos Barcaaa!!❤️

3

21:00 Lecimy z tym. ;-)



Vamooos Barcaa!!❤️

2

@Kazragore Juz odwieszony, 12 października wraca do treningów z Monaco, ma na koncie Puchar MŚ więc dlatego znajduje się na tym zdj. ;-)

20

Ale fotazo Leo Messiego i Legend❤️



Od prawej Cafu, Zidane, Kaka, Del Piero, Xavi, Kroos, Pogba i Leo Messi;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

1

@mekston Będzie powołany ;-)

7

Lionel Scaloni rozważa kilka niespodziewanych powołań do reprezentacji narodowej. Oceniani są następujący zawodnicy:

- Agustín Giay (prawy obrońca)
- Aníbal Moreno (pomocnik)
- Lautaro Rivero (środkowy obrońca)

Ostateczna lista zostanie ogłoszona w piątek. @DSports



Elegancko, niech powołuje młodych i daje im szanse przed MŚ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

9

Mascherano z tymi parodystami z obrony to powinien zostac i kółka biegać xDD

Miec na widelcu mecz przy 3:3 i sie zesrac metr przed kiblem ;D

Dobrze ze chociaz duzo bramek bylo. ;P



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?