Julian Alvarez: "Jestem spokojny, ciągle o tym się mówi. Skupiam się na wygrywaniu tutaj."
LA ARAÑA HABLÓ SOBRE LOS RUMORES DE BARCELONA 🔵🔴
🕷️ Julián Álvarez no le esquivó al tema del momento tras su gol ante Frankfurt por la Champions League. https://t.co/9SqE5dZrub">pic.twitter.com/9SqE5dZrub
1
@JimMorrisonFCB Yees, jak dzieci ograni xD
Parodia ta obrona :/
3
Gooool Luisito wyrównujący, w koncu ;-)
Alba asysta ;-)
Z dubletem Luis i elegancko;D
Meczycho dobre 6 bramek padlo ;P
@Sysia11 @mekston @Adran360
2
Luisitoo gool, elegancko kontaktowy, tylko teraz sie Miami nie zesrac. ;D
Rodriguez asysta, a lysy go na lawce kisil.
Leo blisko teraz ehh, szkoda ze to nie wpadlo, dzis ogolnie jakis pech, slupek obity juz byl, teraz blisko okna przeleciala. :/ nie chce cos wpaść.
@Sysia11 @mekston @Adran360
2
W koncu wcisnęli brame kontaktowa Miami po rzucie różnym Leo ;-)
Aviles z golem.
Teraz przycisnąć Miami ostro to Chicago co sie broni jak Getafe ;-)
Po kontrze traci Miami na 3.
Parodysci w tej obronie Miami w huk.
3
@Ramaj77 AppleTV z MLS Passem, Leo ma linka na profilu w bio na insta który daje za free na miesiąc MLS Pass ;-)
8
XI Interu Miami:
Leo Messi✅️
Amigosi❤️
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
0
@Dr_Cabasisi Amen. Pięknie napisane.
6
@Kgorecki2500 Rozumiem, ja nie przepadam, jestem stara szkoła i dlatego ;-)
6
Plotki o FC Barcelonie?
Julian Alvarez: "Jestem spokojny, ciągle o tym się mówi. Skupiam się na wygrywaniu tutaj."
Tematu nie zamknął, więc jest git ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
2
@Kgorecki2500 Ja zawsze czekam az ten shit będzie tani, tak okolice stycznia można atakować i za stówkę czy nawet 80zl kupić;-)
Ja tylko karierę gram więc tak 80-100zl mogę dać za to i nic więcej;-)
4
@Roobo Zgadza się;-)
Leci jak szalony z tymi nagrodami ;-)
@tomek8756 Oby bo chciałbym go bardzo u nas, jest kotem po prostu;-)
12
Julian Alvarez z nagrodą MVP❤️
Elegancko;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
1
@daniel32778 5:0 dla nas plus hattrick Yamala ;-))
3
Julian z karnymi kombinuje jak jego Idol, widze ze MLS jest ogladana, kopal tam gdzie Leo ostatnio i tez Panenka xD
Wariaciku nie rob tak ;-))
@Sysia11 @Tollusiek
10
Goool Julianoooo!!
Pięknie dwie asysty i bramka dziś
https://x.com/GoalsXtra/status/1973125851177951654
Panenka ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
4
Karny dla Atleti i Julek kopie ;-)
8
Lautaro z dubletem bramek a Julian z dubletem asyst, plus jeden jak i drugi MVP meczu ;-))
Klasa❤️
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
2
@mekston Kooot❤️
0
@Barcaa12 ręka byla.
0
Julian 3 mecz z rzędu MVP ;-))
0
@Barcaa12 Nie uznany xD
8
Giuliano goool a Julian asysta dublet dzis asyst ;-)) 4:1 Atleti;-))
Julian to kot i jak przyjdzie to ladnie wjedzie do nas ;-))
@Pawel13sz @Coutinho007 @Sysia11 @konrad1661 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Gibbon_FCB Cicho bo mam w grze jeszczy ;D
0
@PatrychoO Czyli nie mamy ;D
Sprawdzalem na stronach to nigdzie nie ma ;P
Niech daja tego sztosa ;P
W dlugiej lipa Byku
8
Strój Barcy Czarna Mamba od Nike
Jak zrobią tego sztosa to biore sztuke z Yamalem albo Pedrim ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
1
@Pedri16Future Ja czekam na drugą połowę, oby coś ukąsił ;P
1
@Pedri16Future Wjechal jak do siebie w pole karne.
5
Goooool 3:0 Atleti, bramka Griezmann, asysta Julian alez przeoral obrone.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss
0
Atleti dwaaa zeroo ;D
Hiszpański komentator co morde drze to jego ;D
Lubie po Hiszpańsku oglądać;D