1

@Faro Czaje ;-)

1

@Faro Luz, ja i tak pi razy drzwi to traktuje wiec luzno ;D

1

@Faro Czemu do mnie nawiązałeś w gorących? A nic Ci nie zrobilem.

0

@mekston jeszcze do mnie w gorących nawiązał xD gdzie nawet nic nie pisalem do niego.

2

@Kgorecki2500 Nawet spoko wygląda, smacznego! ;-)

3

Ale za to u @Luciano99 będzie transparent na wulkanizacji 12+12 ;DD


0

@agaFCB haha ;D mialas mialas bo pamiętam Aguś ;-))
Mam jeszcze dobrą pamięć;P

0

@adamek20151 Tak, Mesjusz jest Bogiem Futbolu ;-)

2

@MYTO Jedynie 2008 i to tyle, reszte pozamiatał Leo.

1

@adamek20151 @FcPortoFan1999 w pary to w podstawówce sie dobieralo na wfach xD jakies 20 lat temu ;D

0

@agaFCB Ty nie mialas kiedys przypadkiem tutaj Malej Mi na profilowym? ;D

Chyba to Ty bylas jak dobrze zapamiętałem;-)

4

@FCBparasiempre No gdzie Merino xD

Yamal na taki turniej przygotuje sie na pewno nie na 100 a na 200%.

Jakby wygral Pedri to tez bym sie nie obraził ;-)

2

Jak Hiszpania wygra MŚ to bierze lekko Yamal ZP w 2026 ;-)

2

@mekston Zgadzam sie Byku, ja jestem ogólnie ciekawy tego Mundialu, jak Leo pojedzie i go obronią to będzie to historyczne ze Chlop z MLS wygrywa ZP ;-)

Bo jeszcze takiego czegos nie bylo zeby ktos z MLS ZP wygral ;-)

A co do Yamala to za niego trzymam kciuki, obysmy wygrali LM a Hiszpania niech daje w Mundialu do finału, najlepiej Argentyna vs Hiszpania i niech sie dzieje wola nieba wtedy ;D

1

@mekston Pamiętaj ze tam jest Argentyna z Leo ;-)

6

Dembele wygral jedną Zlota piłkę a Yamal za to wziął dwie ;DD



@tomek8756 @mekston @Lanosss @Adran360 @Tollusiek @Sysia11 @Coutinho007 @July_6_BcN

0

@daniel32778 Yamal moze jedynie wygrac ZP bo Hiszpania ma kozak sklad, jak wygra z nami LM i dorzuci MŚ to jest ZP jego.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Mundialu nie wygra bo Brazole są słabi w huk.

0

@clyde @mekston wchodze w odpowiedzi i brak takiej dyskusji.

Ocb tam bylo? ;D

1

Za rok Yamal bierze lekutko ;-)

W sumie LM sie nie bedzie liczyc bo MŚ jest wtedy xD

Takze liczę że Messi z Argentyną obronią tytul i Leo sięgnie po 9tą ZP ;D

0

@Walpiano Nie, nie jest gorszym, zjada Mapeta lekko.

2

A wszyscy sie smieli z Bartomeu co mowil ze Dembele jest lepszy od Mbappe.

Potwierdził to dzisiejszą ZP ;-)

1

@Popitek12 Czyli jak Al Nassr w pucharach czy Cristiano w strefie pucharowej MŚ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mekston

1

@Kgorecki2500 Gratki ;-)

1

Fermin tryb Leo włączył;D

3

Pan Marcus Rashford❤️

0

@Kgorecki2500 Elegancko a ja dzis bezpiecznie na live atakuje ;D

2

Rashford piękna forma ;-))

3

Ale to szlo xDD

Myslalem ze to brama kurde xD

4

Co oni tak sie Robercika czepili, powinno juz czerwo być..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?