Ale za to u @Luciano99 będzie transparent na wulkanizacji 12+12 ;DD
BĘDZIE ZAKAZ REKLAMY ALKOHOLU I PROMOCJI „12+12”?
Do Sejmu trafił projekt Lewicy zakładający m. in. całkowity zakaz reklamy i promocji napojów alkoholowych, w tym piwa oraz zakaz sprzedaży alkoholu na stacjach paliw, w zakładach leczniczych oraz w godzinach nocnych na terenie… https://t.co/PbDfVaOZ9h">pic.twitter.com/PbDfVaOZ9h
@mekston Zgadzam sie Byku, ja jestem ogólnie ciekawy tego Mundialu, jak Leo pojedzie i go obronią to będzie to historyczne ze Chlop z MLS wygrywa ZP ;-)
Bo jeszcze takiego czegos nie bylo zeby ktos z MLS ZP wygral ;-)
A co do Yamala to za niego trzymam kciuki, obysmy wygrali LM a Hiszpania niech daje w Mundialu do finału, najlepiej Argentyna vs Hiszpania i niech sie dzieje wola nieba wtedy ;D
1
@Faro Czaje ;-)
1
@Faro Luz, ja i tak pi razy drzwi to traktuje wiec luzno ;D
1
@Faro Czemu do mnie nawiązałeś w gorących? A nic Ci nie zrobilem.
0
@mekston jeszcze do mnie w gorących nawiązał xD gdzie nawet nic nie pisalem do niego.
2
@Kgorecki2500 Nawet spoko wygląda, smacznego! ;-)
3
Ale za to u @Luciano99 będzie transparent na wulkanizacji 12+12 ;DD
0
@agaFCB haha ;D mialas mialas bo pamiętam Aguś ;-))
Mam jeszcze dobrą pamięć;P
0
@adamek20151 Tak, Mesjusz jest Bogiem Futbolu ;-)
2
@MYTO Jedynie 2008 i to tyle, reszte pozamiatał Leo.
1
@adamek20151 @FcPortoFan1999 w pary to w podstawówce sie dobieralo na wfach xD jakies 20 lat temu ;D
0
@agaFCB Ty nie mialas kiedys przypadkiem tutaj Malej Mi na profilowym? ;D
Chyba to Ty bylas jak dobrze zapamiętałem;-)
4
@FCBparasiempre No gdzie Merino xD
Yamal na taki turniej przygotuje sie na pewno nie na 100 a na 200%.
Jakby wygral Pedri to tez bym sie nie obraził ;-)
2
Jak Hiszpania wygra MŚ to bierze lekko Yamal ZP w 2026 ;-)
2
@mekston Zgadzam sie Byku, ja jestem ogólnie ciekawy tego Mundialu, jak Leo pojedzie i go obronią to będzie to historyczne ze Chlop z MLS wygrywa ZP ;-)
Bo jeszcze takiego czegos nie bylo zeby ktos z MLS ZP wygral ;-)
A co do Yamala to za niego trzymam kciuki, obysmy wygrali LM a Hiszpania niech daje w Mundialu do finału, najlepiej Argentyna vs Hiszpania i niech sie dzieje wola nieba wtedy ;D
1
@mekston Pamiętaj ze tam jest Argentyna z Leo ;-)
6
Dembele wygral jedną Zlota piłkę a Yamal za to wziął dwie ;DD
@tomek8756 @mekston @Lanosss @Adran360 @Tollusiek @Sysia11 @Coutinho007 @July_6_BcN
0
@daniel32778 Yamal moze jedynie wygrac ZP bo Hiszpania ma kozak sklad, jak wygra z nami LM i dorzuci MŚ to jest ZP jego.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Mundialu nie wygra bo Brazole są słabi w huk.
0
@clyde @mekston wchodze w odpowiedzi i brak takiej dyskusji.
Ocb tam bylo? ;D
1
Za rok Yamal bierze lekutko ;-)
W sumie LM sie nie bedzie liczyc bo MŚ jest wtedy xD
Takze liczę że Messi z Argentyną obronią tytul i Leo sięgnie po 9tą ZP ;D
0
@Walpiano Nie, nie jest gorszym, zjada Mapeta lekko.
2
A wszyscy sie smieli z Bartomeu co mowil ze Dembele jest lepszy od Mbappe.
Potwierdził to dzisiejszą ZP ;-)
1
@Popitek12 Czyli jak Al Nassr w pucharach czy Cristiano w strefie pucharowej MŚ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mekston
1
@Kgorecki2500 Gratki ;-)
1
Fermin tryb Leo włączył;D
3
Pan Marcus Rashford❤️
0
@Kgorecki2500 Elegancko a ja dzis bezpiecznie na live atakuje ;D
2
Rashford piękna forma ;-))
3
Ale to szlo xDD
Myslalem ze to brama kurde xD
4
Co oni tak sie Robercika czepili, powinno juz czerwo być..