Oficjalnie: FIFA potwierdziła, że od przyszłego sezonu przerwy międzynarodowe we wrześniu i październiku zostaną połączone w jedną przerwę trwającą od 21 września do 6 października.
🚨 𝗢𝗙𝗙𝗜𝗖𝗜𝗔𝗟: FIFA have confirmed that starting from next season, the international breaks in September and October will be combined into a single break from September 21 to October 6. https://t.co/MAxrEn89Vg">pic.twitter.com/MAxrEn89Vg
0
@mekston Ale nie bylo żadnego hejpu na Rodriego i nikt tego sie nie spodziewał, tego mi nie powiesz.
0
@mekston Na Rodriego w ogóle tez nie bylo a wygral ;P
0
@mekston Czyli jednak z szansami.
0
@mekston No jak bez szans, jak rozwalil LM statystycznie ;D
Czyli wasze rozgrywki ktore bierzecie jako argument do wszystkiego..
1
@mekston Rodri tez miał być poza top3 a wygral to ;D
Zobaczymy Byku ;P
0
@Kozinho. Nope, w październiku bylo zawsze a w zimie bylo Fifa The Best ;-)
9
7 dni pozostalo do Gali Zlotej Piłki.
Liczę że będzie niespodzianka jak ostatnio i wygra Raphinha zamiast Dembele. ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Lanosss @Tollusiek
7
@blakkudium Niech więcej daje im swobody, zamiast od razu zamknąć im mordy i dac kary pieniężne za pomówienia, by sie szybko skończyło ich burczenie.
0
@July_6_BcN Ja lubię, frytkow mi sie nie chcialo, nie mam smaka jakoś, chcialo mi sie ziemniaczków zwykłych;-))
0
@Gary Dziękuję, dla mnie wszystko jadalne ;-)
@July_6_BcN Nie znacie się, wiem ze nie lubisz kukurydzy ale to już nie moj problem Julita ;D
1
@Czajka90 Zaraz jak skończę jeść dokładkę;D
Piwko do siaty zostawilem ;P
11
#OddajFartucha
Dobra dzisiaj jestem po nocce, ale po przespaniu sie mialem ochote na nuggetsy z kurczaka plus ziemniaczki i surowke i tak właśnie zrobilem ;-)
https://ibb.co/LdCP35tb
Pyszne wyszło;-)
Smacznego życzę wszystkim!
@MesQueUnClub_87 @Coutinho007 @Safrani @pioz123 @Kluivert_P @AssisMoreira @Sysia11 @clyde @July_6_BcN @Kgorecki2500
1
@Safrani O kurcze pieczone ;-)
Pysznie wyszlo, Smacznego! Ja za jakies 30-40min tez wrzucę szamke którą tworze ;D
Na pyrki czekam az sie ugotują ;P
12
Ależ to była piękna Rywalizacja ;-)
I ta słodka Manita❤️
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Barca_Big_Moment @Tollusiek @Lanosss
1
@MesQueUnClub_87 Przyszły James Bond ;-)
17
Oficjalnie: FIFA potwierdziła, że od przyszłego sezonu przerwy międzynarodowe we wrześniu i październiku zostaną połączone w jedną przerwę trwającą od 21 września do 6 października.
No i elegancko;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Lanosss @Tollusiek
37
Krótko, zwięźle i na temat. Kowal? TOP!
@mekston @tomek8756 @Luciano99 @July_6_BcN @norbi77 @Kapitan hawk
0
@LambiPL Nie wchodzę na główną.
Rambla i Twitter, tylko i wyłącznie;-)
1
@mordini123 Wyjaśnione przez @michalgajdek
6
Skrót meczu FC Barcelona vs Valencia 14.09.2025, 6:0
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Lanosss @Tollusiek
4
@GOATjestJestJeden Raphinha.
2
Brawoo Barçaaa!!!❤️
1
Lewus z dubletem, będzie uznane 6:0 ;-)
1
Lewus gool MANITAA!!
0
Raphinha dublet i pięknie 4 do jajca ;-))
Vamoooos Barcaa!!❤️
0
Ferminator pięknie;-)) dublecik ;-))
0
Raphinha pisalem ze dublet po przerwie ;D
Jeszcze jeden Rapha ;-))
2
Ale z drugiej strony patrząc to zawodnicy Valencii stoją jak kołki żeby tylko więcej bramek nie stracić, bronili sie całą połowę.
Oby w drugiej wszedł Raphinha strzelił dublet i dobranoc mozna sie rozejść;-)
1
Ferminiooo gooool!!
0
Vamooooos Barcaaaa!!❤️
https://ibb.co/PZbrf8kH