0

@mekston Ale nie bylo żadnego hejpu na Rodriego i nikt tego sie nie spodziewał, tego mi nie powiesz.

0

@mekston Na Rodriego w ogóle tez nie bylo a wygral ;P

0

@mekston Czyli jednak z szansami.

0

@mekston No jak bez szans, jak rozwalil LM statystycznie ;D

Czyli wasze rozgrywki ktore bierzecie jako argument do wszystkiego..

1

@mekston Rodri tez miał być poza top3 a wygral to ;D

Zobaczymy Byku ;P

0

@Kozinho. Nope, w październiku bylo zawsze a w zimie bylo Fifa The Best ;-)

9

7 dni pozostalo do Gali Zlotej Piłki.



Liczę że będzie niespodzianka jak ostatnio i wygra Raphinha zamiast Dembele. ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Lanosss @Tollusiek

7

@blakkudium Niech więcej daje im swobody, zamiast od razu zamknąć im mordy i dac kary pieniężne za pomówienia, by sie szybko skończyło ich burczenie.

0

@July_6_BcN Ja lubię, frytkow mi sie nie chcialo, nie mam smaka jakoś, chcialo mi sie ziemniaczków zwykłych;-))

0

@Gary Dziękuję, dla mnie wszystko jadalne ;-)

@July_6_BcN Nie znacie się, wiem ze nie lubisz kukurydzy ale to już nie moj problem Julita ;D

1

@Czajka90 Zaraz jak skończę jeść dokładkę;D

Piwko do siaty zostawilem ;P

11

#OddajFartucha

Dobra dzisiaj jestem po nocce, ale po przespaniu sie mialem ochote na nuggetsy z kurczaka plus ziemniaczki i surowke i tak właśnie zrobilem ;-)

https://ibb.co/LdCP35tb

Pyszne wyszło;-)

Smacznego życzę wszystkim!

@MesQueUnClub_87 @Coutinho007 @Safrani @pioz123 @Kluivert_P @AssisMoreira @Sysia11 @clyde @July_6_BcN @Kgorecki2500

1

@Safrani O kurcze pieczone ;-)

Pysznie wyszlo, Smacznego! Ja za jakies 30-40min tez wrzucę szamke którą tworze ;D

Na pyrki czekam az sie ugotują ;P

12

Ależ to była piękna Rywalizacja ;-)



I ta słodka Manita❤️

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Barca_Big_Moment @Tollusiek @Lanosss

1

@MesQueUnClub_87 Przyszły James Bond ;-)

17

Oficjalnie: FIFA potwierdziła, że od przyszłego sezonu przerwy międzynarodowe we wrześniu i październiku zostaną połączone w jedną przerwę trwającą od 21 września do 6 października.



No i elegancko;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Lanosss @Tollusiek

37

Krótko, zwięźle i na temat. Kowal? TOP!



@mekston @tomek8756 @Luciano99 @July_6_BcN @norbi77 @Kapitan hawk

0

@LambiPL Nie wchodzę na główną.

Rambla i Twitter, tylko i wyłącznie;-)

1

@mordini123 Wyjaśnione przez @michalgajdek


6

4

@GOATjestJestJeden Raphinha.

2

Brawoo Barçaaa!!!❤️


1

Lewus z dubletem, będzie uznane 6:0 ;-)

1

Lewus gool MANITAA!!

0

Raphinha dublet i pięknie 4 do jajca ;-))

Vamoooos Barcaa!!❤️

0

Ferminator pięknie;-)) dublecik ;-))

0

Raphinha pisalem ze dublet po przerwie ;D

Jeszcze jeden Rapha ;-))

2

Ale z drugiej strony patrząc to zawodnicy Valencii stoją jak kołki żeby tylko więcej bramek nie stracić, bronili sie całą połowę.

Oby w drugiej wszedł Raphinha strzelił dublet i dobranoc mozna sie rozejść;-)

1

Ferminiooo gooool!!

0

Vamooooos Barcaaaa!!❤️

https://ibb.co/PZbrf8kH

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?