1

@fart Dziena Byku ;-)

3

Wyly syreny u mnie, akurat blisko mieszkam to az wstalem dęba xDD

Zawylo grubo xD

0

@Encore Wrzucalem juz to ;-)

2

@Messibestplayerintheworld @Gary Zapomniałem wlasnie o Gta VC czy SA i o Max Payne czy NFSach Undeground 1,2, MW czy Carbon ;D

Ogólnie za duzo bylo gier zeby wymieniac a Pesow czy Fif nie wymieniam bo to wiadomo ze sie gralo ;D

1

@FcPortoFan1999 Ja akurat ten blond lubie bo mu pasuje i na krotko ściętego tez go uwielbialem ;-)

0

@FcPortoFan1999 Kot tak i reszta tez sie zgadza ;D

2

@Czyhrynski Tak na szybko Ci wymienię:

Gothic, Heroes, Quake III Arena, Medal of Honor: Allied Assault, Splinter Cell, Hitman, Hidden & Dangerous, James Bond 007 Nightfire.

0

@FcPortoFan1999 On nie jest rudy ;-)

Jak juz to Sinner ;D

0

@FcPortoFan1999 Rudy to mozesz byc Ty Oski ;D

Nigdy w życiu nie będzie rudy. ;-)

0

@FcPortoFan1999 Dla mnie spoko wygląda, pasują mu w huk ;-)

0

@FcPortoFan1999 przefarbował włosy Oskarze ;-)

0

@tadzik447 Też czekam na siate ;-)

2

Carlos Alcaraz wrócił do treningów;-))



@mekston @Sysia11 @agaFCB @Barca_Big_Moment

0

@tomek8756 Barszcz Czerwony, Ogórkowa, Pomidorowa, Żurek no i Rosół;-))

@July_6_BcN To tak jak i ja, też uwielbiam Barszczyk Czerwony ;-))

1

@Eklerek @marcin62 nawiązuje tez do kontuzji Yamala.

1

@Kessie ladnie się Odegaard nagral, równe 17min.

Proponuje codziennie mecze grać to na piwno zawodnicy dadzą radę grać i nie doznać kontuzji.

8

Z dzis na jutro gra Inter Miami przeciwko Charlotte o 1:30 z Leo Messim w składzie;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

7

Za 150/200mln bym go puścił bez wahania.

6

Oficjalnie: Thiago Almada jest kontuzjowany, opuści trzy/cztery tygodnie.

Kontuzja mięśnia w prawej nodze.

Opuści następujące mecze:

- Villarreal
- Liverpool
- Mallorca
- Rayo Vallecano
- Real Madryt

@marca



To juz wiadomo czego nie zagral z Ekwadorem :/

Szkoda że opuści najważniejsze mecze w sezonie, liczę ze na real wróci.

Kluczowy zawodnik Atletico w tym sezonie.

Baena tez ma kontuzje więc Atleti ma przewalone.

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

2

@Stinger_ Nie od Leo, od Verona i Crespo, kibicowałbym Interowi gdyby nie istniala Barca, a tam bylo zawsze duzo Argentyńczyków więc to proste, kibicowałbym Albicelestes.

2

@Stinger_ To sie łączy z Barceloną, bo jej zacząłem kibicować od sezonu 2004/2005, a Argentynie od 2006.

Mega lubiałem Veróna i Crespo, posiadałem ich koszulki, jednego miałem z United a drugiego z Milanu, także od nich sie zaczęło kibicowanie Albicelestes.

2

@RoberDzik Inter Mediolan a z Repek Argentynie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FCBparasiempre A czy Argentyna przegra? ;D

Z Leo wiesz jak jest, on lubi młodych karać;P

0

@FCBparasiempre ja napisalem wzgledem jego i mozna tak mówić, Scaloni rozwalił system jesli chodzi o Repke i to powinno byc zapamiętane.

Chlop wygral jedno Euro gdzie Scalus 2x Ca, Finalissime i MŚ ;-))

0

@FCBparasiempre Lepszy, co wygral de la fuente? ;-) Euro i tyle.

No wlasnie, Scaloni to kozak taktyk ;-)

0

@agaFCB Nasz Carlitos to jest Bóg☺️

2

@mekston Carlos KRÓL!❤️☺️

2

@Sysia11 a ganar!☺️

1

@Sysia11 Dokładnie, ogólnie w Ameryce Południowej nie ma słabych Repek. ;-)

Jestem ciekawy Finalissimy, jesteśmy przede wszystkim lepiej zgrani od Hiszpanii i mamy lepszego o dwie półki Selekcjonera, także lekkim faworytem w tym starciu na pewno będziemy my ale to takim ciutke faworytem ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?