@Stinger_ Nie od Leo, od Verona i Crespo, kibicowałbym Interowi gdyby nie istniala Barca, a tam bylo zawsze duzo Argentyńczyków więc to proste, kibicowałbym Albicelestes.
@Stinger_ To sie łączy z Barceloną, bo jej zacząłem kibicować od sezonu 2004/2005, a Argentynie od 2006.
Mega lubiałem Veróna i Crespo, posiadałem ich koszulki, jednego miałem z United a drugiego z Milanu, także od nich sie zaczęło kibicowanie Albicelestes.
@Sysia11 Dokładnie, ogólnie w Ameryce Południowej nie ma słabych Repek. ;-)
Jestem ciekawy Finalissimy, jesteśmy przede wszystkim lepiej zgrani od Hiszpanii i mamy lepszego o dwie półki Selekcjonera, także lekkim faworytem w tym starciu na pewno będziemy my ale to takim ciutke faworytem ;-)
1
@fart Dziena Byku ;-)
3
Wyly syreny u mnie, akurat blisko mieszkam to az wstalem dęba xDD
Zawylo grubo xD
0
@Encore Wrzucalem juz to ;-)
2
@Messibestplayerintheworld @Gary Zapomniałem wlasnie o Gta VC czy SA i o Max Payne czy NFSach Undeground 1,2, MW czy Carbon ;D
Ogólnie za duzo bylo gier zeby wymieniac a Pesow czy Fif nie wymieniam bo to wiadomo ze sie gralo ;D
1
@FcPortoFan1999 Ja akurat ten blond lubie bo mu pasuje i na krotko ściętego tez go uwielbialem ;-)
0
@FcPortoFan1999 Kot tak i reszta tez sie zgadza ;D
2
@Czyhrynski Tak na szybko Ci wymienię:
Gothic, Heroes, Quake III Arena, Medal of Honor: Allied Assault, Splinter Cell, Hitman, Hidden & Dangerous, James Bond 007 Nightfire.
0
@FcPortoFan1999 On nie jest rudy ;-)
Jak juz to Sinner ;D
0
@FcPortoFan1999 Rudy to mozesz byc Ty Oski ;D
Nigdy w życiu nie będzie rudy. ;-)
0
@FcPortoFan1999 Dla mnie spoko wygląda, pasują mu w huk ;-)
0
@FcPortoFan1999 przefarbował włosy Oskarze ;-)
0
@tadzik447 Też czekam na siate ;-)
2
Carlos Alcaraz wrócił do treningów;-))
@mekston @Sysia11 @agaFCB @Barca_Big_Moment
0
@tomek8756 Barszcz Czerwony, Ogórkowa, Pomidorowa, Żurek no i Rosół;-))
@July_6_BcN To tak jak i ja, też uwielbiam Barszczyk Czerwony ;-))
1
@Eklerek @marcin62 nawiązuje tez do kontuzji Yamala.
1
@Kessie ladnie się Odegaard nagral, równe 17min.
Proponuje codziennie mecze grać to na piwno zawodnicy dadzą radę grać i nie doznać kontuzji.
8
Z dzis na jutro gra Inter Miami przeciwko Charlotte o 1:30 z Leo Messim w składzie;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
7
Za 150/200mln bym go puścił bez wahania.
6
Oficjalnie: Thiago Almada jest kontuzjowany, opuści trzy/cztery tygodnie.
Kontuzja mięśnia w prawej nodze.
Opuści następujące mecze:
- Villarreal
- Liverpool
- Mallorca
- Rayo Vallecano
- Real Madryt
@marca
To juz wiadomo czego nie zagral z Ekwadorem :/
Szkoda że opuści najważniejsze mecze w sezonie, liczę ze na real wróci.
Kluczowy zawodnik Atletico w tym sezonie.
Baena tez ma kontuzje więc Atleti ma przewalone.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
2
@Stinger_ Nie od Leo, od Verona i Crespo, kibicowałbym Interowi gdyby nie istniala Barca, a tam bylo zawsze duzo Argentyńczyków więc to proste, kibicowałbym Albicelestes.
2
@Stinger_ To sie łączy z Barceloną, bo jej zacząłem kibicować od sezonu 2004/2005, a Argentynie od 2006.
Mega lubiałem Veróna i Crespo, posiadałem ich koszulki, jednego miałem z United a drugiego z Milanu, także od nich sie zaczęło kibicowanie Albicelestes.
2
@RoberDzik Inter Mediolan a z Repek Argentynie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FCBparasiempre A czy Argentyna przegra? ;D
Z Leo wiesz jak jest, on lubi młodych karać;P
0
@FCBparasiempre ja napisalem wzgledem jego i mozna tak mówić, Scaloni rozwalił system jesli chodzi o Repke i to powinno byc zapamiętane.
Chlop wygral jedno Euro gdzie Scalus 2x Ca, Finalissime i MŚ ;-))
0
@FCBparasiempre Lepszy, co wygral de la fuente? ;-) Euro i tyle.
No wlasnie, Scaloni to kozak taktyk ;-)
0
@agaFCB Nasz Carlitos to jest Bóg☺️
2
@mekston Carlos KRÓL!❤️☺️
2
@Sysia11 a ganar!☺️
1
@Sysia11 Dokładnie, ogólnie w Ameryce Południowej nie ma słabych Repek. ;-)
Jestem ciekawy Finalissimy, jesteśmy przede wszystkim lepiej zgrani od Hiszpanii i mamy lepszego o dwie półki Selekcjonera, także lekkim faworytem w tym starciu na pewno będziemy my ale to takim ciutke faworytem ;-)