0

@Encore Elegancko;-)

0

Akurat w waznym momencie wrocilem z roboty na mecz Barcuni ;-))

0

@takisobiektos nie poplacz sie, bylo 5min pozniej napisac to by nie bylo skasowane.

@LeszekFCB a co Cie to obchodzi co kto robi na iksie czy gdzie indziej? Zajmijcie sie swoim zyciem.

Bede robil co bede chcial i nic wam do tego. Proste.

To ze wy swojego zycia nie macie to nie moj problem, tylko cudzym zyjecie.

A kasuje komentarz bo moge, jakbys ruszył lbem to bys napisał komentarz 5min pozniej i nie mialbym mozliwosci kasacji a tak mialem i z niej skorzystalem proste.

A druga sprawa to jest tylko internet, wiec nie bierzcie wszystkiego na poważnie.

Dobra widze 20 dni w serwisie czyli jakis mulciak, szkoda czasu na Ciebie więc dobrze ze zablokowalem przynajmniej spokoj bede mial.

0

@takisobiektos to twój chlopak wiem, nie musisz sie chwalic publicznie.

@LeszekFCB pusty to masz łeb i tez nie musisz sie chwalic publicznie.

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Sysia11 Ja go uwielbiam ;-))

1

Po meczu temat negreira wróci i bedzie grzany ostro w madrycie niczym grill w lato xD

2

@Rifek z realmadrid.pl

4

Ręka to Ręka i gola nie powinno byc, tyle w temacie.

1

@Sysia11 Enzo kocurek ;-))

1

@Sysia11 Soule nie zgarnął Wlochy bo podjął juz decyzje ze chce grac w Argentynie;-)

0

@Mezocyklon87 nie grali z nikim poważnym, dzis dopiero maja godnego rywala.

0

@FcPortoFan1999 z tymi plackami w obronie to jedynie co możecie to sie okopać ;D

7

Ousmane Dembele o Leo Messim:

"Miałem bardzo dobre relacje z Messim od pierwszego dnia. Moja szafka znajdowała się tuż obok jego, a on dawał mi wiele rad. Był kimś, kto instynktownie wiedział, czego chcesz. Powiedział mi, że muszę być poważny, jeśli chcę osiągnąć
swoje marzenia - potem obserwowałem i uczyłem się z tego, co robił na boisku."

"Niezależnie od tego, czy grał jako numer 10, czy numer 9, jego ustawienie było wyjątkowe i sposób, w jaki wydawał się być niewidzialny na boisku."

"Czasami wydaje się, że nie widać go przez około cztery lub pięć minut, a potem, gdy tylko dostanie piłkę, instynktownie wie, co robić."

"Messi wiedział, kiedy Jordi Alba podwoi się z nim z przodu, kiedy będzie chciał wrzucić piłkę. On naprawdę dobrze rozumie piłkę nożną, bardzo dobrze ustawia się na boisku i wiesz - wszyscy wiemy - co potrafi zrobić ze swoimi stopami".

"Czy pewnego dnia powiem mojej córce, że grałem z Messim? Już jej to mówię, haha!" @FourFourTwo @SaF7910



Kierunek Seattle ;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

1

@mekston Ja dopiero odczytałem wszystko, po robocie dopiero mam czas, git ze jutro na poludnie to moge sobie chwile na ps5 chociaz pograc ;D

0

@mekston Elegancko;-)

Oznaczaj bo ja w robocie, przerwa i smigam dalej robic do 22 xDD

0

@mekston A czego ma nie byc? Jak widze ze Carlos jest mocno rozpędzony.

8

Alejandro Garnacho w Chelsea, Here we go! - Fabrizio Romano



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

0

@Frimpong Nunez tez o Krola moze powalczyć, nawet git by bylo jakby go zgarnął;-)

1

@escarabajo Zobaczymy, ja liczę że Leonardo odpali turbo i z Nunezem stworzą fajny duet ;-)

6

Muszę cię zapytać, ponieważ Argentyna gra z Wenezuelą we wrześniu, a wśród ludzi mówi się i czuje, że może to być twój ostatni mecz kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata z Argentyną w Buenos Aires". Czy odczuwasz to w ten sposób?"

Leo Messi: "Tak, to będzie wyjątkowy, bardzo wyjątkowy mecz dla mnie, ponieważ to ostatni mecz kwalifikacyjny. Nie wiem, czy później odbędzie się mecz towarzyski, czy więcej spotkań, ale tak, to bardzo wyjątkowy mecz i dlatego będzie ze mną moja rodzina, moja żona, moje dzieci, moi rodzice, moje rodzeństwo, a także jak najwięcej krewnych ze strony mojej żony i będziemy to przeżywać w ten sposób. Potem, jak powiedziałem, nie wiem, co się stanie, ale wchodzimy z takim nastawieniem. Dziękuję." @soyantosports



Oby był to mecz zwięczony hattrickiem Leo ;-)

Zakutalizowana Kadra Argentyny na nadchodzące mecze:



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Kapitan hawk @mekston @Tollusiek @Lanosss

1

@escarabajo Marcos Leonardo będzie Krolem Strzelców a Al Hilal zgarnie mistrza ;-)

1

@Sysia11 Dokładnie tak, z Diablito i Palaciosem kozak pomoc będzie w Bayerze ;-)

Ogólnie fajny skład maja tylko ciekawe jak to Ten Hag ogarnie.

1

@macio_944 a w roli głównej Leo Messi ;-)

1

@mekston No wiem ze nie będzie lekko, ale ja za Miami ;-)

0

@Ojciec5tkidzieci u Ciebie w fifie.

1

@mekston O tym pisze Byku, moze byc ze będzie na zyletki a moze tak byc tez ze Leo szybko zamknie mecz ;-)

6

Equi Fernández w Bayerze Leverkusen, padlo slynne Here we go! u Fabrizio Romano.



Elegancko;-)

47 trofeum Leo Messiego Loading...



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

0

@mekston No tutaj to jest akurat prawda, pokaz mi kiedy ostatni raz Leo przegral w finale?

No właśnie dawno temu.

0

@mekston No wynik mowi sam za siebie ;-)

Ale tego nie wykorzystali i taka jest pilka proste ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?