@takisobiektos nie poplacz sie, bylo 5min pozniej napisac to by nie bylo skasowane.
@LeszekFCB a co Cie to obchodzi co kto robi na iksie czy gdzie indziej? Zajmijcie sie swoim zyciem.
Bede robil co bede chcial i nic wam do tego. Proste.
To ze wy swojego zycia nie macie to nie moj problem, tylko cudzym zyjecie.
A kasuje komentarz bo moge, jakbys ruszył lbem to bys napisał komentarz 5min pozniej i nie mialbym mozliwosci kasacji a tak mialem i z niej skorzystalem proste.
A druga sprawa to jest tylko internet, wiec nie bierzcie wszystkiego na poważnie.
Dobra widze 20 dni w serwisie czyli jakis mulciak, szkoda czasu na Ciebie więc dobrze ze zablokowalem przynajmniej spokoj bede mial.
"Miałem bardzo dobre relacje z Messim od pierwszego dnia. Moja szafka znajdowała się tuż obok jego, a on dawał mi wiele rad. Był kimś, kto instynktownie wiedział, czego chcesz. Powiedział mi, że muszę być poważny, jeśli chcę osiągnąć swoje marzenia - potem obserwowałem i uczyłem się z tego, co robił na boisku."
"Niezależnie od tego, czy grał jako numer 10, czy numer 9, jego ustawienie było wyjątkowe i sposób, w jaki wydawał się być niewidzialny na boisku."
"Czasami wydaje się, że nie widać go przez około cztery lub pięć minut, a potem, gdy tylko dostanie piłkę, instynktownie wie, co robić."
"Messi wiedział, kiedy Jordi Alba podwoi się z nim z przodu, kiedy będzie chciał wrzucić piłkę. On naprawdę dobrze rozumie piłkę nożną, bardzo dobrze ustawia się na boisku i wiesz - wszyscy wiemy - co potrafi zrobić ze swoimi stopami".
"Czy pewnego dnia powiem mojej córce, że grałem z Messim? Już jej to mówię, haha!" @FourFourTwo @SaF7910
🇫🇷❤️ Ousmane Dembele: "I had a very good relationship with Messi from the very first day. My locker was right next to his, and he gave a lot of advice to me. He was someone who instinctively knew what you wanted. He told me that l'd have to be serious if I wanted to achieve my… https://t.co/GDzQeXeb13">pic.twitter.com/GDzQeXeb13
— All About Argentina 🛎🇦🇷 (@AlbicelesteTalk) August 28, 2025
Muszę cię zapytać, ponieważ Argentyna gra z Wenezuelą we wrześniu, a wśród ludzi mówi się i czuje, że może to być twój ostatni mecz kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata z Argentyną w Buenos Aires". Czy odczuwasz to w ten sposób?"
Leo Messi: "Tak, to będzie wyjątkowy, bardzo wyjątkowy mecz dla mnie, ponieważ to ostatni mecz kwalifikacyjny. Nie wiem, czy później odbędzie się mecz towarzyski, czy więcej spotkań, ale tak, to bardzo wyjątkowy mecz i dlatego będzie ze mną moja rodzina, moja żona, moje dzieci, moi rodzice, moje rodzeństwo, a także jak najwięcej krewnych ze strony mojej żony i będziemy to przeżywać w ten sposób. Potem, jak powiedziałem, nie wiem, co się stanie, ale wchodzimy z takim nastawieniem. Dziękuję." @soyantosports
🚨 • "I have to ask you because Argentina plays against Venezuela in September, and there’s talk and a feeling among the people that it might be your last World Cup qualifier game with Argentina in Buenos Aires. Are you experiencing it that way?"
0
@Encore Elegancko;-)
0
Akurat w waznym momencie wrocilem z roboty na mecz Barcuni ;-))
0
@takisobiektos nie poplacz sie, bylo 5min pozniej napisac to by nie bylo skasowane.
@LeszekFCB a co Cie to obchodzi co kto robi na iksie czy gdzie indziej? Zajmijcie sie swoim zyciem.
Bede robil co bede chcial i nic wam do tego. Proste.
To ze wy swojego zycia nie macie to nie moj problem, tylko cudzym zyjecie.
A kasuje komentarz bo moge, jakbys ruszył lbem to bys napisał komentarz 5min pozniej i nie mialbym mozliwosci kasacji a tak mialem i z niej skorzystalem proste.
A druga sprawa to jest tylko internet, wiec nie bierzcie wszystkiego na poważnie.
Dobra widze 20 dni w serwisie czyli jakis mulciak, szkoda czasu na Ciebie więc dobrze ze zablokowalem przynajmniej spokoj bede mial.
0
@takisobiektos to twój chlopak wiem, nie musisz sie chwalic publicznie.
@LeszekFCB pusty to masz łeb i tez nie musisz sie chwalic publicznie.
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Sysia11 Ja go uwielbiam ;-))
1
Po meczu temat negreira wróci i bedzie grzany ostro w madrycie niczym grill w lato xD
2
@Rifek z realmadrid.pl
4
Ręka to Ręka i gola nie powinno byc, tyle w temacie.
1
@Sysia11 Enzo kocurek ;-))
1
@Sysia11 Soule nie zgarnął Wlochy bo podjął juz decyzje ze chce grac w Argentynie;-)
0
@Mezocyklon87 nie grali z nikim poważnym, dzis dopiero maja godnego rywala.
0
@FcPortoFan1999 z tymi plackami w obronie to jedynie co możecie to sie okopać ;D
7
Ousmane Dembele o Leo Messim:
"Miałem bardzo dobre relacje z Messim od pierwszego dnia. Moja szafka znajdowała się tuż obok jego, a on dawał mi wiele rad. Był kimś, kto instynktownie wiedział, czego chcesz. Powiedział mi, że muszę być poważny, jeśli chcę osiągnąć
swoje marzenia - potem obserwowałem i uczyłem się z tego, co robił na boisku."
"Niezależnie od tego, czy grał jako numer 10, czy numer 9, jego ustawienie było wyjątkowe i sposób, w jaki wydawał się być niewidzialny na boisku."
"Czasami wydaje się, że nie widać go przez około cztery lub pięć minut, a potem, gdy tylko dostanie piłkę, instynktownie wie, co robić."
"Messi wiedział, kiedy Jordi Alba podwoi się z nim z przodu, kiedy będzie chciał wrzucić piłkę. On naprawdę dobrze rozumie piłkę nożną, bardzo dobrze ustawia się na boisku i wiesz - wszyscy wiemy - co potrafi zrobić ze swoimi stopami".
"Czy pewnego dnia powiem mojej córce, że grałem z Messim? Już jej to mówię, haha!" @FourFourTwo @SaF7910
Kierunek Seattle ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
1
@mekston Ja dopiero odczytałem wszystko, po robocie dopiero mam czas, git ze jutro na poludnie to moge sobie chwile na ps5 chociaz pograc ;D
0
@mekston Elegancko;-)
Oznaczaj bo ja w robocie, przerwa i smigam dalej robic do 22 xDD
0
@mekston A czego ma nie byc? Jak widze ze Carlos jest mocno rozpędzony.
8
Alejandro Garnacho w Chelsea, Here we go! - Fabrizio Romano
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
0
@Frimpong Nunez tez o Krola moze powalczyć, nawet git by bylo jakby go zgarnął;-)
1
@escarabajo Zobaczymy, ja liczę że Leonardo odpali turbo i z Nunezem stworzą fajny duet ;-)
6
Muszę cię zapytać, ponieważ Argentyna gra z Wenezuelą we wrześniu, a wśród ludzi mówi się i czuje, że może to być twój ostatni mecz kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata z Argentyną w Buenos Aires". Czy odczuwasz to w ten sposób?"
Leo Messi: "Tak, to będzie wyjątkowy, bardzo wyjątkowy mecz dla mnie, ponieważ to ostatni mecz kwalifikacyjny. Nie wiem, czy później odbędzie się mecz towarzyski, czy więcej spotkań, ale tak, to bardzo wyjątkowy mecz i dlatego będzie ze mną moja rodzina, moja żona, moje dzieci, moi rodzice, moje rodzeństwo, a także jak najwięcej krewnych ze strony mojej żony i będziemy to przeżywać w ten sposób. Potem, jak powiedziałem, nie wiem, co się stanie, ale wchodzimy z takim nastawieniem. Dziękuję." @soyantosports
Oby był to mecz zwięczony hattrickiem Leo ;-)
Zakutalizowana Kadra Argentyny na nadchodzące mecze:
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Kapitan hawk @mekston @Tollusiek @Lanosss
1
@escarabajo Marcos Leonardo będzie Krolem Strzelców a Al Hilal zgarnie mistrza ;-)
1
@Sysia11 Dokładnie tak, z Diablito i Palaciosem kozak pomoc będzie w Bayerze ;-)
Ogólnie fajny skład maja tylko ciekawe jak to Ten Hag ogarnie.
1
@macio_944 a w roli głównej Leo Messi ;-)
1
@mekston No wiem ze nie będzie lekko, ale ja za Miami ;-)
0
@Ojciec5tkidzieci u Ciebie w fifie.
1
@mekston O tym pisze Byku, moze byc ze będzie na zyletki a moze tak byc tez ze Leo szybko zamknie mecz ;-)
6
Equi Fernández w Bayerze Leverkusen, padlo slynne Here we go! u Fabrizio Romano.
Elegancko;-)
47 trofeum Leo Messiego Loading...
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
0
@mekston No tutaj to jest akurat prawda, pokaz mi kiedy ostatni raz Leo przegral w finale?
No właśnie dawno temu.
0
@mekston No wynik mowi sam za siebie ;-)
Ale tego nie wykorzystali i taka jest pilka proste ;-)