0

@mekston No ale ich zmietli, gdzie ja pisalem to od razu ze tak bedzie, Leo świeży zawsze jest zabójczy.

Inter Miami nie przegra finału, Leo nie odpuści takiego meczu to samo reszta zawodników.

Nawet to w studio pomeczowym mowili ze Leo juz tego nie wypuści Pucharu.

Nie ważne ile bylo do ktorejs tam minuty, wazny jest koncowy wynik. ;-)

0

@mekston Ty juz pisales ze Orlando mocne a ich zaroal sam Leo, wrocil i pozamiatal, to samo będzie z Seattle, Leo nie odpuszcza takich meczow to samo RDP w dodatku to jest Final.

0

@mekston Inter Miami to trofeum bierze, nawet to w studiu mówili ze Leo juz nie odpuści tego ;-)

12

Inter Miami melduje się w finale Leagues Cup po dublecie Messiego i bramce Segovi.

Tutaj skrot meczu:



Leo Messi został MVP.



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

1

@Matiasio Nope, gdyby dodali puchar CONCACAF plus Leagues Cup to bym kupil bo wtedy karierka by byla zacna ;-)

6

Chase Stadium czyli stadion Interu Miami pojawi sie w EA FC 26.



Elegancko;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

0

@Frimpong Oby ;-)

0

@mekston @Lanosss Al Hilal mistrzem, Marcos Leonardo królem strzelców.

6

Dziś w nocy o 2:30 derby Florydy w Leagues Cup, Inter Miami vs Orlando City.



Leo i spółka zdrowi to będzie sie działo;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Kapitan hawk

1

@macio_944 Szwagry to niech sie pakują i wyjazd z klubu.

0

@Kgorecki2500 No dokładnie, duzo czasu na to schodzi ;-)

0

@Kgorecki2500 Ja teraz będę robił na 100% chyba, może sie uda ;D

6

Zagralem sie w Skyrima, to juz po 15stej kurla na zegarze ;D

Przechodzę to 3ci raz, 2 razy na ps4 i teraz pierwszy na ps5, paru zadań nie pamiętałem, przechodzilem dawno skyrima i dla tego, musialem w poradnik zobaczyć czy dobrze robie żeby później nie wyszła kiszka z tego ;D

A co ogólnie do Skyrima to daje radę, mi się fajnie gra i spora mapa do zwiedzania;-)

@Kgorecki2500 @MesQueUnClub_87 @clyde

5

Man City kontynuuje rozmowy w sprawie podpisania kontraktu z Gianluigim Donnarummą.

PSG obniżyło cenę wywoławczą z 50 milionów euro do 30-35 milionów euro.

Transakcja zależy od odejścia Edersona.

(@FabrizioRomano)



Promocja ładna na Donnarumme.

9

Leo Messi trenuje normalnie z drużyną przed meczem derbowym z Orlando w Leagues Cup.



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

5

2:0 to jednak niebezpieczny wynik..

1

Zielu wchodzi na boisko.

6

Inter 5:0, Bonny z bramką!

Lautaro asysta.

https://x.com/FootDball/status/1960074240289378725

3

Marcus Thuram 4:0 Inter z Torino, Bastoni asysta.

Inter rozbija Torino.

Bramka na 3:0 Lautaro



Bramka na 4:0 Thurama


4

Lautarooooo gooool, Inter 3:0!

6

Alexis Mac Allister jest nieobecny na meczu Liverpoolu z Newcastle.

Spekuluje się, że jest to spowodowane sprawami osobistymi, związanymi z ciążą jego dziewczyny, Ailény Cova.



Tak się zastanawiałem czemu nie gra, to juz teraz rozumiem ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

13

Ousmane Dembélé: "Leo Messi zawsze był moim ulubionym zawodnikiem. To on sprawił, że pokochałem Barçę. Gra z Iniestą w jego ostatnim roku w Barçy... i Leo Messim, to było niesamowite!". @FourFourTwo



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

1

Marcuus Thuuram gool asysta Sucić, Inter podwyższa prowadzenie przeciwko Torino.

2:0 juz ;-)

1

Bastoni gool otwiera wynik przeciwko Torino z rzutu rożnego.

3

@Pnog37 Juz dawno ją wyleczył.
@Frimpong mozliwe żeby tak było.
@Messibestplayerintheworld Dokładnie, szkoda bo jakby zostal w Barcy to na pewno wygrałby Złota Pilke, mial na to papiery w sumie.
@Danny Gaucho Dokładnie, on juz wyleczył kontuzje.

7

Neymar Nie Został powołany do gry w eliminacjach Mistrzostw Świata z Brazylią.

Selekcjoner Carlo Ancelotti zdecydował się nie powoływać Brazylijczyka na dwa spotkania w ramach południowoamerykańskich kwalifikacji przeciwko Chile i Boliwii.



Zero zdziwienia w sumie.

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

1

@Laminedependencia Ja tak zrobilem ;-)

7

Skład Interu na mecz z Torino



Oby Lautaro coś strzelil ;-)



Święty na majku więc meczyk będzie sztos ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

0

@Ghostface u mnie TOP3 zamyka Brosnan bo go uwielbiam, super zagrał Bonda ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?