16

O proszę co UEFA wrzuciła, karete Leo Messiego przeciwko Arsenalowi ;-)



Leo po prostu zrobił tatar z Arsenalu ;D

Maestro Andres Iniesta co porobil Gary Cahilla to jego ;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

1

@Safrani Akurat ja nie przepadam ;-)

@July_6_BcN True ;D

2

@mekston A jaak, jako pierwszy by rubika klaskał xDD

3

Owacja biało-czerwonej rodziny dla Pajączka.



Dobrze Rojiblancos traktują Julianka i tak ma być❤️

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

1

@bezalkoholowy 3.70 bylo na 2.5 over bramek Genku.

0

Ze o 21 porno ostre włączyli na tvp2 to w szoku jestem xD

Gangbang na żywo;D

1

@mekston Dokładnie Byku, będzie ciężko z Opelką.

0

@mekston Dokładnie ale początek Carlos ma latwy, później to juz zależy od jego formy, ale jak to mówią; "jak wygrywać to z najlepszymi" ;-)

1

@mekston slownik zmienił dla *Iguni mialo byc xD

0

@mekston To Carlosik ma łatwiutko na początek;-)

0

@mekston Super losowanie dla Izuni ;-)

2

@Sysia11 Dokładnie, Leverkusen nawet spoko transfery robi a w dodatku to jest dobre miejsce do rozwoju Claudio czy Equiego. ;-)

7

Bayer Leverkusen uzgodnił warunki kontraktu z Equi Fernándezem. Obecnie trwają rozmowy między klubami w celu osiągnięcia porozumienia. @FabrizioRomano



Oficjalnie: Claudio Echeverri wypożyczony do Bayeru Leverkusen.



Będzie gral z numerem "9".

Vamoos Diablito!❤️

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

1

@Tollusiek Powinien zdążyć.

Zależy czy się z paperami wyrobią ale jak z RDP się wyrobili to i tu powinni szybko ogarnąć temat ;-)

0

@mekston a ja myślę odwrotnie ze będzie na oba mecze, z DC na ławce i wejdzie w drugiej a na półfinał cały mecz zagra.

Chyba ze odpusci DC i półfinał caly zagra to tez spoko jak dla mnie.

0

@mekston No to pora to odkręcić i wygrać w półfinale wysoko z nimi, najlepiej z 6 do jaja ;-)

1

@Ramaj77 Kontuzja, ale na kolejny mecz powinien być gotowy. ;-)

8

Inter Miami w Półfinale zagra z Orlando czyli derby Florydy będą.



Leo musi być gotowy na to starcie.

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

5

Orlando po karnych melduje sie w Półfinale.



Ten bramkarz z Touluca placek w huk xD

@mekston @Lanosss @Adran360 @Sysia11

15

Leo Messi jest o 2 mecze od zdobycia swojego 47. tytułu w karierze i 3. z Interem Miami.



Vamoos Miami! Vamoos Leo!❤️

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

9

Karny dla Miami!! Ręka i to ewidentna u Tigresow.



Gooooool dublet Luisito 2:1 Inter Miaaamiiii!!!



Pięknie URUGAYOO ;-))

Konieeec Inter Miami wygrywa 2:1 z Tgresami po bramkach Luisito i przechodzi do półfinału Leagues Cup. ;-))



Luisito został wybrany zawodnikiem meczu.

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

6

Angel Correa gool dla Tigresow na 1:1, co porobil obrone Miami to jego ;D



Ustari teraz klasa, co wyjął strzal Angela to jego.



@Lanosss @mekston @Adran360

0

@mekston Nie mam pojęcia Byku, myślę że na kolejny mecz wróci, tak czuje.

0

@mekston Jordi kontuzja takze moze sie dziać teraz.

5

Jordi Alba schodzi z kontuzją, nie dobrze kurde bele, za kolano sie łapał:/

RDP co teraz passa dal ojoj, szkoda ze tego nie trafil Allende.

Szefito z czerwem xDD

Co tu sie dzieje haha

Cremaschi wszedl, oby brame wsadzil ;-)

@Lanosss @Adran360 @mekston

8

Bramka Luisito na 1:0 dla Interu Miami.



Do polowy 1:0 po bramce Luisa, także jest elegancko;-)

Ogólnie to Inter Miami całą połowę cisnęło i to grubo Tigersow, także jak to utrzymają to powinny paść jeszcze 2-3 bramki dla Miami w drugiej połowie.

Byle Orlando dostało na dziurę to będzie pięknie;D

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

4

Wyjsciowa XI Interu Miami.



@Lanosss @Adran360 lecimy z tym meczychem o 2 Panowie ;D

7

Leo Messi przybył wraz z Amigosami na stadion ale nie zagra dzisiaj.



Szkoda, liczyłem że z ławki wejdzie. :/

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

27

José Pinto z Leo Messim ;-)



Dalej taki sam wariacik tylko fryzurę zmienił ;D

Dzis gra Leo z Tigres o 1:30 ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

0

@Katalończyk 99 @Starrk @Danny Gaucho @mekston Nie, źródło "Dsport" pisalo ze Messi konczy karierę Reprezentacyjną po meczu z Wenezuelą, Gastón Edul szybko dal dementi także można się rozejść.

Na Finalissimie wystąpi Leo.

Sorry ze teraz odpisuje ale w robocie bylem i nie mialem jak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?