Inter Miami jest bliski podpisania umowy z 19-letnim utalentowanym Mateo Silvettim z Newell's Old Boys.
Umowa jest już prawie zawarta i wkrótce argentyński talent dołączy do Leo Messiego, Rodrigo de Paula i spółki. [Fabrizio Romano]
🚨🇺🇸 EXCL: Inter Miami are closing in on deal to sign 19 year old talent Mateo Silvetti from Newell’s Old Boys.
Agreement almost done and here we go soon for the Argentinian talent to join Leo Messi, Rodrigo de Paul & co. 🇦🇷 https://t.co/gL5pTWjrP8">pic.twitter.com/gL5pTWjrP8
"Messi nie trenował z grupą, trenował osobno i to trochę jak sytuacja, którą opisałem po meczu, nie czuł się komfortowo w tych 45 minutach, które rozegrał."
"Zobaczymy, jak będzie się czuł jutro. Nie jest wykluczony i będzie to zależało od tego, jak będzie się czuł jutro."
❗️Javier Mascherano: "Messi didn’t train with the group, he trained separately, and it’s a bit like the situation I described after the match, he didn’t feel comfortable in those 45 minutes he played.
"We’ll see how he feels tomorrow. He is NOT ruled out for tomorrow, and it… https://t.co/vWQgiflM1W">pic.twitter.com/vWQgiflM1W
— All About Argentina 🛎🇦🇷 (@AlbicelesteTalk) August 19, 2025
Inter Miami jest bliski podpisania umowy z 19-letnim utalentowanym Mateo Silvettim z Newell's Old Boys. Umowa prawie zawarta, więcej info już wkrótce.
🚨BREAKING: Inter Miami are closing in on a deal to sign 19-year-old talent Mateo Silvetti from Newell’s Old Boys. Agreement nearly done — here we go soon. 💣💣💣💣 https://t.co/pqQ1DW0rai">pic.twitter.com/pqQ1DW0rai
@Sysia11 Na tej liście powołań jeszcze sie duzo pozmienia bo to nie jest juz lista ktora będzie zgloszona, dopiero we wrzesniu na początku sie pojawi lista która będzie juz oficjalna ;-)
8
Gastón Edul: "Informacje, że mecz Messiego z Wenezuelą będzie jego ostatnim w Reprezentacji, są niepotwierdzone."
"To tylko przypuszczenia ze względu na terminarz meczów, ponieważ Argentyna nie rozegra żadnych oficjalnych meczów aż do Mistrzostw Świata."
"Nie sądzę, żeby to był jego ostatni mecz w Reprezentacji."
Inter Miami jest bliski podpisania umowy z 19-letnim utalentowanym Mateo Silvettim z Newell's Old Boys.
Umowa jest już prawie zawarta i wkrótce argentyński talent dołączy do Leo Messiego, Rodrigo de Paula i spółki. [Fabrizio Romano]
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Kapitan hawk
2
@mekston Wszystko teraz zależy od Leo, jak będzie chciał to zagra ;-)
@Zbyszard Nick zobowiązuje;-)
4
Javier Mascherano:
"Messi nie trenował z grupą, trenował osobno i to trochę jak sytuacja, którą opisałem po meczu, nie czuł się komfortowo w tych 45 minutach, które rozegrał."
"Zobaczymy, jak będzie się czuł jutro. Nie jest wykluczony i będzie to zależało od tego, jak będzie się czuł jutro."
Inter Miami jest bliski podpisania umowy z 19-letnim utalentowanym Mateo Silvettim z Newell's Old Boys. Umowa prawie zawarta, więcej info już wkrótce.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
2
@mekston ale zadne źródło nie podawało że kontuzja czy coś.
Ja czekam do końca co będzie. ;-)
@Tollusiek Trzeba czekać do końca, może z ostrożności nie trenował dziś Leo ;-)
1
@mekston Wtedy też byli a dostali ;-)
@Lanosss nie bądź taki hop do przodu ;D
5
Leo Messi jest nieobecny na dzisiejszym treningu Interu Miami.
Jego udział w meczu z Tigres stoi pod znakiem zapytania.
Ciekawe czy zagra.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
2
@mekston z Ahli dostaną znowu na łeb i tyle z nich będzie.
2
@Sysia11 Na tej liście powołań jeszcze sie duzo pozmienia bo to nie jest juz lista ktora będzie zgloszona, dopiero we wrzesniu na początku sie pojawi lista która będzie juz oficjalna ;-)
5
Lista powołanych Reprezentacji Argentyny na najbliższe wrzesniowe mecze.
Enzo Fernández nie został powolany spowodu czerwonej kartki.
Claudio Echeverri przejdzie do Bayeru Leverkusen na zasadzie wypożyczenia. @Plettigoal
No i elegancko, klub ideolo dla jego rozwoju ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
12
Julianoooo Alvareeez ale zebal
https://x.com/Piquelme21/status/1957172800038560255
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
10
Almaduś i Julian w podstawowym składzie ;-))
Oglądamy Ambasado ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @Kapitan hawk @mekston @Tollusiek @Lanosss
1
@mekston Pięknie❤️
1
@Tollusiek Nic takiego, nawet dyskomfortu nie mial Leo, po prostu zszedl do szatni szybko i tyle ;-)
Zadne źródło nie podaje ze ma kontuzje czy cos i ze mial dyskomfort ;-)
A dziennikarze juz bili piane xD
@mekston
1
@mekston mowi Panu coś nazwisko "Messi"? ;D
Będzie gotowanko bo GOAT w formie i szybko sie pozbieral po kontuzji ;P
8
Luis Suarez przez X: "Tak, jest! Tak trzymać"
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
12
Dzięki golowi przeciwko Los Angeles Galaxy, Leo Messiemu brakuje 25 goli do osiągnięcia 900 goli w całej karierze.
Zrobi to lekko ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
11
Leo Messi został Zawodnikiem Meczu.
Wchodzisz, robisz robotę i wychodzisz, tyle w temacie ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
11
Luisitoooo gooool 3:1 Miami z Galaxy! GOAT z asystą.
Lecimy dalej ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
17
Gooool Leo Messssssi!!!❤️
2:1 Miami
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
3
Po 1:1 Miami z Galaxy, ale gosciu ladnie porobil ;D
@Barca_Big_Moment @Adran360
3
Leo Messi melduje sie na boisku a wraz z nim Ochroniarz ;-)
@Barca_Big_Moment @Adran360 @Lanosss @Tollusiek
1
@Barca_Big_Moment Coś przyszykowanego powinien mieć, bo dobrze powinien był wiedzieć że to z nim stoczy finał;-)
1
@Barca_Big_Moment No dokładnie ale Carlos dziś też grał dobrze ;-)
Dobrze ze skończył szybko i można Leo kosić ;P
8
Jordi Albaaaaaa goooool! Busi asysta ;-)
1:0 Miamiiiiiii!
Leo i Ochroniarz sie grzeją i wchodzą od razu w drugiej ;D
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Kapitan hawk
1
@Barca_Big_Moment Porobil Saszke grubo 6:4 6:3 ;D
Dawac tego Sinnera ;-)
Co do USO to zobaczymy, na wszystko przyjdzie czas Byku. ;-)
3
Carlosik melduje się w finale Cincinnati i zagra z Sinnerem.
Saszke porobil grubiutko 6:4 6:3
Vamooos Carlos!❤️
@mekston @agaFCB @Barca_Big_Moment @Bocheno1 @Sysia11
7
Luisito co za aysta pięta Oo
Sza po ba Panie ;-))
Edit. Spalony xDD
Ale zagranie jak i akcja sztos.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
1
@Barca_Big_Moment Podzielam twoje zdanie ale wolałbym żeby wygrał z Sinnerem tutaj w Cincy, żeby chociaż trochę utrzeć nosa Sinnerowi ;-)
6
Rozmowa Leo z Ochroniarzem na ławce;-)
@Barca_Big_Moment
1
@Barca_Big_Moment True Byku ;-)