(🌕) JUST IN: Borrusia Dortmund have submitted a loan with buy option offer for Claudio Echeverri. @Plettigoal 🚨🟡⚫️🇩🇪 https://t.co/fnjWpYJZ25">pic.twitter.com/fnjWpYJZ25
— All About Argentina 🛎🇦🇷 (@AlbicelesteTalk) August 15, 2025
@DonCarletto No to ja to samo, dziennikarze wnioskują jak na razie a co wyjdzie to trzeba poczekać, myślę że po pierwszej kolejce będziemy wiedzieć czyli w najbliższym tygodniu ;-)
Duzo dziennikarzy go łączy w sumie z City, także cos musi byc na rzeczy ;-)
1
@Barca_Big_Moment Podzielam twoje zdanie ale wolałbym żeby wygrał z Sinnerem tutaj w Cincy, żeby chociaż trochę utrzeć nosa Sinnerowi ;-)
6
Rozmowa Leo z Ochroniarzem na ławce;-)
@Barca_Big_Moment
1
@Barca_Big_Moment True Byku ;-)
1
@Barca_Big_Moment Dokładnie, tak samo mialem;D
Kobiety gadają bzdury akurat ;P chociaz nie kiedy mają racje ;D
1
@Barca_Big_Moment Rozumiem Mordo, Sinner jest w formie potężnej ale nie róbmy z niego Boga bo nim nie jest, przez Carlosa jest do ogrania.
Ja tak samo uważam że Carlos może przejąć Tenisa i miano GOATa.
1
@Barca_Big_Moment No kurde Mordzia, trzeba na dwa ekrany lecieć haha ;D
Dokładnie i dziękuję;D
1
@Barca_Big_Moment Rozumiem hah, no ja i tak twierdzę ze Carlos jak dzis wygra to juz ten turniej jest jego.
1
@Barca_Big_Moment haha ja tez spijam, w dodatku czekam na mecz Leo i juz właśnie będę przełączał a na tel odpalam Carlosa ;P
Zdrowko Byku!
1
Komentarz usunięty
2
Pięknie Carlitos ;-)
1:0 (6:4) w setach
@mekston @agaFCB @Sysia11 @Barca_Big_Moment
0
Przelamanko, brawooo Carlitos!!
@mekston
1
@mekston Ciężki mecz Byku :-(
Byle go przepchać;-)
7
A Tu problemu nie było madrycioczki wymoczki?
Pamiętacie czy już zapomnieliście?
@Kapitan hawk @macio_944 @norbi77
1
@Eklerek Ogólnie dobry mecz ;-)
1
Brawo Carlos, ladnie to teraz rozegral ;-)
@mekston
5
@macio_944 a w Biedronce jeszcze tańsze Konar Moczy Siur Amarena 7.99 ;DD
1
@macio_944 @Shad0wK1ng True Panowie ;-)
1
@Shad0wK1ng To tez ;D
2
@Shad0wK1ng Nope, ja będę oglądał, po przerwie od razu wchodzi, jak zawsze w sumie, bo zawsze jak na lawce zaczyna to od razu jest na drugą;D
5
Skład Interu Miami
Leo Messi i Rodrigo De Paul na ławce.
W drugiej połowie na podmeczone Galaxy powinny być bramki GOATa ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
3
@macio_944 Oglądasz Macias GOATa dziś? ;D
Zaraz o 1:30 gra ;-)
1
Vamoooos Carlitos!!❤️
@mekston @agaFCB @Sysia11 @Barca_Big_Moment @Bocheno1
5
Leo Messi wraz z Amigosami przybywają na stadion ;-)
Dobra najpierw mecz Carlitosa a później Messi ;-)
Dzisiaj wszystko pięknie się układa;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
5
Przewidywany skład Interu Miami według Diario Olé:
Óscar Ustari; Marcelo Weigandt, Tomás Avilés, Maximiliano Falcón, Jordi Alba; Sergio Busquets, Yannick Bright; Tadeo Allende, Rodrigo De Paul, Telasco Segovia; Luis Suárez.
Leo Messi będzie na ławce rezerwowych.
Mecz oczywiście w AppleTV+ MLS Pass o godzinie 1:30.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
0
@Shad0wK1ng Tak, normalnie dzis gra.
4
@Kapitan hawk Tez to zauważyłem i bardzo bym chcial żeby tak było;-)
7
Borrusia Dortmund złożyła ofertę wypożyczenia z opcją wykupu Claudio Echeverriego. @Plettigoal
Idealny klub dla niego na rozwój;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
0
@mekston No i Pięknie;-))
0
@mekston Oglądam, miec wygrany nrcx a tak sie męczyć, to tylko Carlos tak potrafi.
0
@DonCarletto No to ja to samo, dziennikarze wnioskują jak na razie a co wyjdzie to trzeba poczekać, myślę że po pierwszej kolejce będziemy wiedzieć czyli w najbliższym tygodniu ;-)
Duzo dziennikarzy go łączy w sumie z City, także cos musi byc na rzeczy ;-)
A jesteś za sprzedażą czy żeby został?