1

@Barca_Big_Moment Podzielam twoje zdanie ale wolałbym żeby wygrał z Sinnerem tutaj w Cincy, żeby chociaż trochę utrzeć nosa Sinnerowi ;-)

6

Rozmowa Leo z Ochroniarzem na ławce;-)



@Barca_Big_Moment

1

@Barca_Big_Moment True Byku ;-)

1

@Barca_Big_Moment Dokładnie, tak samo mialem;D

Kobiety gadają bzdury akurat ;P chociaz nie kiedy mają racje ;D

1

@Barca_Big_Moment Rozumiem Mordo, Sinner jest w formie potężnej ale nie róbmy z niego Boga bo nim nie jest, przez Carlosa jest do ogrania.

Ja tak samo uważam że Carlos może przejąć Tenisa i miano GOATa.

1

@Barca_Big_Moment No kurde Mordzia, trzeba na dwa ekrany lecieć haha ;D

Dokładnie i dziękuję;D

1

@Barca_Big_Moment Rozumiem hah, no ja i tak twierdzę ze Carlos jak dzis wygra to juz ten turniej jest jego.

1

@Barca_Big_Moment haha ja tez spijam, w dodatku czekam na mecz Leo i juz właśnie będę przełączał a na tel odpalam Carlosa ;P

Zdrowko Byku!

1

Komentarz usunięty

2

Pięknie Carlitos ;-)

1:0 (6:4) w setach

@mekston @agaFCB @Sysia11 @Barca_Big_Moment

0

Przelamanko, brawooo Carlitos!!

@mekston

1

@mekston Ciężki mecz Byku :-(

Byle go przepchać;-)

7

A Tu problemu nie było madrycioczki wymoczki?



Pamiętacie czy już zapomnieliście?

@Kapitan hawk @macio_944 @norbi77

1

@Eklerek Ogólnie dobry mecz ;-)

1

Brawo Carlos, ladnie to teraz rozegral ;-)

@mekston

5

@macio_944 a w Biedronce jeszcze tańsze Konar Moczy Siur Amarena 7.99 ;DD

1

@macio_944 @Shad0wK1ng True Panowie ;-)

1

@Shad0wK1ng To tez ;D

2

@Shad0wK1ng Nope, ja będę oglądał, po przerwie od razu wchodzi, jak zawsze w sumie, bo zawsze jak na lawce zaczyna to od razu jest na drugą;D

5

Skład Interu Miami

Leo Messi i Rodrigo De Paul na ławce.



W drugiej połowie na podmeczone Galaxy powinny być bramki GOATa ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

3

@macio_944 Oglądasz Macias GOATa dziś? ;D

Zaraz o 1:30 gra ;-)

1

Vamoooos Carlitos!!❤️



@mekston @agaFCB @Sysia11 @Barca_Big_Moment @Bocheno1

5

Leo Messi wraz z Amigosami przybywają na stadion ;-)



Dobra najpierw mecz Carlitosa a później Messi ;-)

Dzisiaj wszystko pięknie się układa;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

5

Przewidywany skład Interu Miami według Diario Olé:

Óscar Ustari; Marcelo Weigandt, Tomás Avilés, Maximiliano Falcón, Jordi Alba; Sergio Busquets, Yannick Bright; Tadeo Allende, Rodrigo De Paul, Telasco Segovia; Luis Suárez.

Leo Messi będzie na ławce rezerwowych.



Mecz oczywiście w AppleTV+ MLS Pass o godzinie 1:30.

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

0

@Shad0wK1ng Tak, normalnie dzis gra.

4

@Kapitan hawk Tez to zauważyłem i bardzo bym chcial żeby tak było;-)

7

Borrusia Dortmund złożyła ofertę wypożyczenia z opcją wykupu Claudio Echeverriego. @Plettigoal



Idealny klub dla niego na rozwój;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

0

@mekston No i Pięknie;-))


0

@mekston Oglądam, miec wygrany nrcx a tak sie męczyć, to tylko Carlos tak potrafi.

0

@DonCarletto No to ja to samo, dziennikarze wnioskują jak na razie a co wyjdzie to trzeba poczekać, myślę że po pierwszej kolejce będziemy wiedzieć czyli w najbliższym tygodniu ;-)

Duzo dziennikarzy go łączy w sumie z City, także cos musi byc na rzeczy ;-)

A jesteś za sprzedażą czy żeby został?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?