0

@Encore Na ławkę a 30mln to drobniaki dla klubow z PL.

0

@Encore Czyli po prostu biorą okazyjnie Donnarrume i dobrze robią w sumie.

7

Donnarumma jest bardzo bliski podpisania kontraktu z Manchesterem City. @marca



Czyli na dniach oficjalka wleci. ;-)

Tottenham podniósł swoją ofertę do około 50 milionów euro za Nico Paza, ale wciąż nie ma zgody na transfer, ani od zawodnika, ani od klubu. @DiMarzio



Niech zostaje w Como ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

1

@Gronek Łączymy sie w bólu;D

@KRISU77 Mecz Wisly przespalem a szkoda bo chciałem go grać ;D

0

Over 1.5 gola United na kuponie, co moze pójść nie tak? ;D

Ale jeszcze jest druga polowa to moze sie rozkręci cytując klasyka;D

0

@FcPortoFan1999 To Ci sie udalo Oskarze ;D

0

@FcPortoFan1999 Ta dwojka Polakow to dwa drewna ;D

@Roobo Dokładnie Byku ;-)

0

Bruno xDD

Cos Ty zes zrobil ;D

0

@Eklerek Rzucil go o glebe i to bylo widać nawet na powtorkach.

0

@FcPortoFan1999 Orzelki to w tym sezonie biorą lige lekko ;-)

3

@Eklerek jak za nic? Jak ebnal mountem o glebe jak workiem ziemniakow.

6

Angelito Di Maria dziś w nocy w klasyku pomiędzy Rosario a Newell's Old Boys strzelił przepiękną bramke z rzutu wolnego im. Leo Messiego ;-)

https://x.com/AlbicelesteTalk/status/1959379479622451643

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

4

Muriel czerwo, chłopu co styki przepaliło, listwe chlopu wypłacił.

Przegrywać trzeba umieć Panie Muriel a nie rzucać sie z lapami jak Małpa.

Nashville podwyższa prowadzenie na 5:1 z Orlando i taki wynik juz zostal, elegancko. ;-)

Nawet spoko wyniki sie ulozyly dla Miami w MLS, dobrze jest ;-)

@mekston @Sysia11 @Lanosss @Adran360

4

Orlando do polowy 4:0 jest bite xDD

Więc nie są tacy mocni jak się okazuje i są do przejścia, jak Leo wróci w pełni sił to możliwe że coś postrzela;-)

Inter Miami remisuje z DC United 1:1



Vamooos Miami!❤️ Pora skupić się na Orlando w Leagues Cup.

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

5

Rodrigueeez ale brama dla Miami i 1:1 w okienko Ooo

Rodrigo De Paul asysta przy tym cudeńku ;-))



Piękna brama kurde bele, mozna powiedzieć że bramka Luisito z Prime ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Kapitan hawk

6

Wichniarek został zaorany xDD



Nitka przepotężna;D

1

DC United wychodzi na prowadzenie z Interem Miami.

Słabiutko jak na razie rezerwy grają:/

@Lanosss @mekston @Adran360

0

@cchesterr43 Coś będę później kleił;-)

1

@cchesterr43 Nie Świeżak bo juz gram ponad 10 lat w buka, ja lubie z handi grać ale dzis w przerwie dla przyslowiowych jaj za dyszke zagralem na Barce a mialem za 30ci wjechać, ale myślę dyszke juz mam wpłaconą więc rzucam tylko tyle i weszlo pare groszy na mnożenie dalej ;-)

Czaje i git zes zagrał, fajny typ ogólnie;-) gratki.

2

@Barca_Big_Moment Marine i 12 rund z nim to sztosy są;-)

0

@cchesterr43 łamak to jest w trakcie meczu a nie przed xD

Jak możesz łamaka zagrać przed meczem? Jak nie wiesz co sie wydarzy chyba że jasnowidzem jesteś ;D

0

@cchesterr43 To jak ja sprawdzalem w przerwie to byl kurs 3.65, zagralem symboliczną dyszke.

A ten screen to chyba z sofascore wziąłeś, na fortunie nie bylo takiego kursu i to samo na Betclicu bo sprawdzałem.

Chcesz możesz sie kłócić ale wiem co widziałem bo sam chcialem grać. ;-)

0

@cchesterr43 Jak na Barce nie bylo kursu 25 chociażby na fortunie, w przerwie meczu bylo 3.65, to jakim cudem Ty miales niby 25?

0

@jedrek7000 wraca na Orlando, dzisiaj nie ma sensu, jak grają i tak z drużyną z dolu tabeli, niech kazdy się regeneruje na Puchar.

12

John Cena opublikował zdj Leo Messiego na instagramie.



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

5

Sklad Interu Miami na DC United



Rezerwy wystawił Szefito ;-)

Elegancko w sumie, niech najważniejsi odpoczywają na Orlando.

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss

4

W Benfice Prestianni strzelil widze na 3:0 i elegancko;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss

11

Maestro Pedrito zawodnikiem meczu ;-)



Klasa❤️



Twoj boy @agaFCB ;-)

1

Brawoooo Barcaaaa!!❤️

Ważne 3 pkt!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?