Tottenham podniósł swoją ofertę do około 50 milionów euro za Nico Paza, ale wciąż nie ma zgody na transfer, ani od zawodnika, ani od klubu. @DiMarzio
(🌕) JUST IN: Tottenham have raised their offer to around €50 million for Nico Paz, but there is still NO approval for the transfer, neither from the player nor from the club. @DiMarzio 🚨🏴 https://t.co/t3IbH79gug">pic.twitter.com/t3IbH79gug
— All About Argentina 🛎🇦🇷 (@AlbicelesteTalk) August 23, 2025
W ostatnim czasie Artur Wichniarek MOCNO krytykował Luisa Palme gdzie ten dopiero rozegrał 7 SPOTKAŃ w barwach Lecha Poznań.
Więc czas na nitkę z liczbą G+A w wykonaniu popularnego Wichniara w pierwszych 10 meczach w każdym z klubów w których grał https://t.co/tsD5YYSclk">pic.twitter.com/tsD5YYSclk
@cchesterr43 Nie Świeżak bo juz gram ponad 10 lat w buka, ja lubie z handi grać ale dzis w przerwie dla przyslowiowych jaj za dyszke zagralem na Barce a mialem za 30ci wjechać, ale myślę dyszke juz mam wpłaconą więc rzucam tylko tyle i weszlo pare groszy na mnożenie dalej ;-)
Czaje i git zes zagrał, fajny typ ogólnie;-) gratki.
0
@Encore Na ławkę a 30mln to drobniaki dla klubow z PL.
0
@Encore Czyli po prostu biorą okazyjnie Donnarrume i dobrze robią w sumie.
7
Donnarumma jest bardzo bliski podpisania kontraktu z Manchesterem City. @marca
Czyli na dniach oficjalka wleci. ;-)
Tottenham podniósł swoją ofertę do około 50 milionów euro za Nico Paza, ale wciąż nie ma zgody na transfer, ani od zawodnika, ani od klubu. @DiMarzio
Niech zostaje w Como ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
1
@Gronek Łączymy sie w bólu;D
@KRISU77 Mecz Wisly przespalem a szkoda bo chciałem go grać ;D
0
Over 1.5 gola United na kuponie, co moze pójść nie tak? ;D
Ale jeszcze jest druga polowa to moze sie rozkręci cytując klasyka;D
0
@FcPortoFan1999 To Ci sie udalo Oskarze ;D
0
@FcPortoFan1999 Ta dwojka Polakow to dwa drewna ;D
@Roobo Dokładnie Byku ;-)
0
Bruno xDD
Cos Ty zes zrobil ;D
0
@Eklerek Rzucil go o glebe i to bylo widać nawet na powtorkach.
0
@FcPortoFan1999 Orzelki to w tym sezonie biorą lige lekko ;-)
3
@Eklerek jak za nic? Jak ebnal mountem o glebe jak workiem ziemniakow.
6
Angelito Di Maria dziś w nocy w klasyku pomiędzy Rosario a Newell's Old Boys strzelił przepiękną bramke z rzutu wolnego im. Leo Messiego ;-)
https://x.com/AlbicelesteTalk/status/1959379479622451643
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
4
Muriel czerwo, chłopu co styki przepaliło, listwe chlopu wypłacił.
Przegrywać trzeba umieć Panie Muriel a nie rzucać sie z lapami jak Małpa.
Nashville podwyższa prowadzenie na 5:1 z Orlando i taki wynik juz zostal, elegancko. ;-)
Nawet spoko wyniki sie ulozyly dla Miami w MLS, dobrze jest ;-)
@mekston @Sysia11 @Lanosss @Adran360
4
Orlando do polowy 4:0 jest bite xDD
Więc nie są tacy mocni jak się okazuje i są do przejścia, jak Leo wróci w pełni sił to możliwe że coś postrzela;-)
Inter Miami remisuje z DC United 1:1
Vamooos Miami!❤️ Pora skupić się na Orlando w Leagues Cup.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
5
Rodrigueeez ale brama dla Miami i 1:1 w okienko Ooo
Rodrigo De Paul asysta przy tym cudeńku ;-))
Piękna brama kurde bele, mozna powiedzieć że bramka Luisito z Prime ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Kapitan hawk
6
Wichniarek został zaorany xDD
Nitka przepotężna;D
1
DC United wychodzi na prowadzenie z Interem Miami.
Słabiutko jak na razie rezerwy grają:/
@Lanosss @mekston @Adran360
0
@cchesterr43 Coś będę później kleił;-)
1
@cchesterr43 Nie Świeżak bo juz gram ponad 10 lat w buka, ja lubie z handi grać ale dzis w przerwie dla przyslowiowych jaj za dyszke zagralem na Barce a mialem za 30ci wjechać, ale myślę dyszke juz mam wpłaconą więc rzucam tylko tyle i weszlo pare groszy na mnożenie dalej ;-)
Czaje i git zes zagrał, fajny typ ogólnie;-) gratki.
2
@Barca_Big_Moment Marine i 12 rund z nim to sztosy są;-)
0
@cchesterr43 łamak to jest w trakcie meczu a nie przed xD
Jak możesz łamaka zagrać przed meczem? Jak nie wiesz co sie wydarzy chyba że jasnowidzem jesteś ;D
0
@cchesterr43 To jak ja sprawdzalem w przerwie to byl kurs 3.65, zagralem symboliczną dyszke.
A ten screen to chyba z sofascore wziąłeś, na fortunie nie bylo takiego kursu i to samo na Betclicu bo sprawdzałem.
Chcesz możesz sie kłócić ale wiem co widziałem bo sam chcialem grać. ;-)
0
@cchesterr43 Jak na Barce nie bylo kursu 25 chociażby na fortunie, w przerwie meczu bylo 3.65, to jakim cudem Ty miales niby 25?
0
@jedrek7000 wraca na Orlando, dzisiaj nie ma sensu, jak grają i tak z drużyną z dolu tabeli, niech kazdy się regeneruje na Puchar.
12
John Cena opublikował zdj Leo Messiego na instagramie.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
5
Sklad Interu Miami na DC United
Rezerwy wystawił Szefito ;-)
Elegancko w sumie, niech najważniejsi odpoczywają na Orlando.
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss
4
W Benfice Prestianni strzelil widze na 3:0 i elegancko;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss
11
Maestro Pedrito zawodnikiem meczu ;-)
Klasa❤️
Twoj boy @agaFCB ;-)
1
Brawoooo Barcaaaa!!❤️
Ważne 3 pkt!!
3
Mamy tooooo Remontadaaaa, jak pisalem w przerwie meczu.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15983734#comment-15983734
Brawooo Barcaaa!❤️
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Kapitan hawk @Tollusiek @Lanosss